Jump to content

Matrix gaming E-Frag LAN turnir


prota_

Recommended Posts

proto provaljen si :DDDD

ali sin je pobedio, da mu dodje neka ekipa pa da gazdi bude toplo oko sise HAHAHAHAH ZNAS KOLKO NEKOG GAZDU BOLI PATKA KO JE DOSAO.... njemu ko sto je neko vec rekao, klinci koji mu vise tu po ceo dan prave pazare, a ne kanterasi :D

P.S. KAD HOCU DA IGRAM KANTER NEMA NARODA, ILI SE SKUPIMO NA MISICE I ONDA ILI NEMAMO PROTIVNIKE ILI IMAMO PROTIVNIKE ALI NEMAMO SERVER.

KAD HOCU DA IGRAM TURNIR I U SRBIJI SAM, NEMA TURNIRA, A KAD ODEM U HOLANDIJU PUN KURAC TURNIRA, STA JE OVO????!!!!!!!!!

manhuNt.sho

SJ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa onda da trazimo gazda ko voli CS, za da nam da igraonica da se organizira turnir :))) ili da se prebacimo svi na LOL i da igramo na turnirama sa 100% nagradni fond :))) , eto rasresili smo dilema, nije do para, nije do nicega, nego je samo do ukus i zadovoljstvo :)) inace gazda matrixa je super lik znam i pozdravljam go.

Link to comment
Share on other sites

Kad bude prestalo da bude takmicenja, prestace ljudi da se trude i da se okupljaju u lanu, pa bi mogli malo i o tome da razmisle :) Klinac dodje, vidi kako igraju dobri igraci i kako sve to funkcionise, sutra oni hoce to isto, da dostignu taj isti nivo, da igraju sa tim dobrim igracima i da ih pobede na kraju. Turnir je samo tako dobra reklama i vise nego siguran sam u to, suvise sam dugo u ovome :P Na primer, bas u Nisu se bio ugasio CS i pogasile igraonice, kada su vlasnici prestali da ulazu u igraonice (iz ovog ili onog razloga) i kada su prestali da organizuju takmicenja i daju ljudima podsticaja.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi verujte mi da niko od "nas" organizatora ne uzima previse za sebe, jer ta 3 dana koja ne spavas i ostalih 20 kojih se cimas da se sve lepo namesti, svi uplate i sve nisu vredna tih para koje mi uzimamo.... Ali dobro.... To koliko uzima igraonica i koliki su troskovi igraonice, to je nesto skroz drugo jer tim igraonicama ne treba promocija posto vec imaju velike zarade, matrix, gigatron, kgb....

Tako da.... Budite srecni sto neko hoce da se iscima i da ulozi celog sebe u organizaciju da bi ostali mogli da igraju igrice i da se takmice, nek uzme i 50e taj covek, to je opet malo, verujte mi.

@Kalan

Kalane, ovo ti je srbija, malo koja igraonica ce hteti da napravis turnir a da njoj ne izmiris makar prosecan dnevni pazar.

Edited by maksnet juricM
Link to comment
Share on other sites

Ljudi verujte mi da niko od "nas" organizatora ne uzima previse za sebe, jer ta 3 dana koja ne spavas i ostalih 20 kojih se cimas da se sve lepo namesti, svi uplate i sve nisu vredna tih para koje mi uzimamo.... Ali dobro.... To koliko uzima igraonica i koliki su troskovi igraonice, to je nesto skroz drugo jer tim igraonicama ne treba promocija posto vec imaju velike zarade, matrix, gigatron, kgb....

Tako da.... Budite srecni sto neko hoce da se iscima i da ulozi celog sebe u organizaciju da bi ostali mogli da igraju igrice i da se takmice, nek uzme i 50e taj covek, to je opet malo, verujte mi.

@Kalan

Kalane, ovo ti je srbija, malo koja igraonica ce hteti da napravis turnir a da njoj ne izmiris makar prosecan dnevni pazar.

Ok 50, ali 250?? To sto uzima gazda igraonice je sasvim normalno, ali 24000 sto uzimaju organizatori je bezobrazno.

Link to comment
Share on other sites

Sta cekate ljudi, trazite gazde koje vole CS.. :D

Svi imaju svoje razloge za i protiv. Slazem se i sa jednima i sa drugima za neke stvari. Cinjenica je: ufur 1200din, nagrade takve kakve su, ko voli nek izvoli : )

Ja cu se sigurno potruditi da dodjem sa ekipom. Ipak ljubav prema Cs-u pobedjuje u odnosu na kesh :D

Link to comment
Share on other sites

Na kraju ću obrisati sve postove i ostaviti samo prvi, zatim ću lokovati topic da ne možete da spamujete ali da i dalje možete da vidite osnovne informacije.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Pa ja ni ne uzimam 54k za sebe, uzimam 30k za MOJU igraonicu a to je 15k po danu sto je mnogo ispod onog sto ja zaradim dnevno... Ostalo tj. 24k uzima organizacija za sudije i za ostale stvari koje mene ne zanimaju... A to da su se nekad pravili turniri cisto radi okupljanja ljudi i for fun je istina ali to vreme je proslo :P Evo npr. 2 nedelje pre ovog turnira tj. 8 aprila Matrix organizuje turnir u LoL-u i sve od uplata 100% ide u nagrade, igraonica nece uzeti ni dinar ali to je zato sto sam ja veliki obozavalac LoL-a i zato sto mi se moze tako. E sad moze neko da se ljuti i da flamuje ali cela ova prica oko turnira je jedan veliki biznis ali ukapirace to neki kad jos malo porastu :D

Btw kad je bio Matrix vol. 1 i vol.2 turniri ja sam bio u debelom minusu :D Evo kako i zasto - Monitore koje smo delili za drugo mesto je dobijao moj otac kao kompenzaciju od Hemofarma jer je u to vreme poslovao sa njima (znaci nisu pali sa neba niti su bili od sponzora - lol ko ce da da 5 monitora za DZ :) ) Takodje oba puta nije 2 dana radila igraonica pa racunajte tu pazare :D

A ko je rekao da za 2 dana ne moze da se uzme 50-60k dinara se na 30 masina se mnogooooo zajebao... Uzmi digitron i pokusaj ponovo..

Poz ljudi, sad mozete da nastavite flame <3

Ti na racunarima ne mozes da uzmes po 15k dva dana za redom ni u snu pogotovo sto ce za vreme turnira sank da ti napravi kao za 7 obicnih radnih dana (ako imas sank), vikend igraona ti je prazna pre podne pogotovo u nedelju covek ne udje do 3 popodne, sa 15k po danu i 10k ciste zarade od sanka za vreme trajanja turnira ti si zaradio duplo vise nego da ti je radila igraona tako da nema potrebe da se pravdas na ovakav nacin ovaj forum ne posecuju samo mala deca i nisi jedini koji drzi igraonu.

A ti Proto 24k ali 24k jebote sveti haralampije da te jebe sta drugo da ti kazem.

42514322.jpg

MUHAHHAHHaLOOOOOOOOOOOOOOOL:D:)AHhah HAHAHHaaaa:Dhhaa

Link to comment
Share on other sites

Ti na racunarima ne mozes da uzmes po 15k dva dana za redom ni u snu pogotovo sto ce za vreme turnira sank da ti napravi kao za 7 obicnih radnih dana (ako imas sank), vikend igraona ti je prazna pre podne pogotovo u nedelju covek ne udje do 3 popodne, sa 15k po danu i 10k ciste zarade od sanka za vreme trajanja turnira ti si zaradio duplo vise nego da ti je radila igraona tako da nema potrebe da se pravdas na ovakav nacin ovaj forum ne posecuju samo mala deca i nisi jedini koji drzi igraonu.

A ti Proto 24k ali 24k jebote sveti haralampije da te jebe sta drugo da ti kazem.

moze ako na svakom od tih 30 kompova zaradi barem po 500din :D

PS: Pravda za ACU!!!

Edited by MASINA
Link to comment
Share on other sites

Ti na racunarima ne mozes da uzmes po 15k dva dana za redom ni u snu pogotovo sto ce za vreme turnira sank da ti napravi kao za 7 obicnih radnih dana (ako imas sank), vikend igraona ti je prazna pre podne pogotovo u nedelju covek ne udje do 3 popodne, sa 15k po danu i 10k ciste zarade od sanka za vreme trajanja turnira ti si zaradio duplo vise nego da ti je radila igraona tako da nema potrebe da se pravdas na ovakav nacin ovaj forum ne posecuju samo mala deca i nisi jedini koji drzi igraonu.

A ti Proto 24k ali 24k jebote sveti haralampije da te jebe sta drugo da ti kazem.

U krugu od 1km, 18 skola....

A kome se ne svidja nek ne dodje i ne spamuje i kraj price.

kbp//Lotta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...