Jump to content

Matrix gaming E-Frag LAN turnir


prota_

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi ja sam drzao igraonu pa opet kao gazda sam teo za tur da uzmem prosecnu dnevnu zarada ali JEGiBA ta zarada je nekad mnogo veca posebno vikendom tako da tu treba uvek malo izbalansirati(ne branim organizatora) ali ne treba ni tako gledati ja sam uzimao uvek neku pristojnu cifru ipak ne prave se turniri svakih 10 dana pa ko veli daj da ih oshisham :) a sto se tice ufura onog ko oce da igra tur licno bole kurac za 200 kinti ako se skrpi za sve skrpice i tih 200 kinti ali da malo bode oci ljudima bode lakshe im je da podnesu kad vide peticu nego sesticu na celu te cifre :) Sve u svemu ko oce da djuska on ce da djuska ... Vec Vidim Mad Dogze u nekom mixu :) pozzz

Link to comment
Share on other sites

što se tiče priče kako je ekipama mnogo da daju 6k za dva meča.

mi sve ovde igramo amaterskog kantera. turnir u kanteru nije samo suvo igranje, nego ceo niz događaja i dešavanja. to znam ja, to znate svi.

ekipe koje imaju aspiracije da prođu grupe i odigraju više mečeva će to i da urade. s druge strane, postoje ekipe koje kanter igraju iz ljubavi i želje za zajebancijom.

nije ovo prvi put da kanter košta, koštao je svaki put kad je organizovan turnir, a novčane plodove igranja je video samo mali postotak igrača.

vi se ovde nepotrebno bavite pretpostavkama da će nekome da bude velik ufur, iako to u suštini ne treba da vas interesuje. jer većina ljudi koja mi je skrenula pažnju za velik ufur neće doći da igra, dok ostatak ljudi je među onima koji će odigrati više od dva meča. matriks je otvoren za sve ljude koji dođu da igraju i niko neće biti najuren posle dva meča, može da bude u igraonici i prati ostale mečeve, ide do grada i slično.

zaboravljate turnire u kojima je matriks bio u minusu po 200 eura jer je obezbeđivao, tada, vrhunske nagrade. ali na stranu to.

prekinite da se žalite na ufur. onaj ko želi da igra skupiće tih 200 dinara po čoveku više, ko ne želi da igra neće igrati sve i da je džabe.

Bjeko, spisak pozvanih ekipa postoji kako bi jače ekipe bile pozvane (oh, rly) i samim tim je veća verovatnoća da će doći na turnir, što znači više dobrih ekipa, što znači bolji turnir.

takođe, te ekipe imaju osiguran slot do određenog momenta koji su zaslužile svojim statusom na sceni.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Ma nista lose protiv vas, niste vi to tek sad uveli, nego eto, zapade se sad to da kazem posto smo spominjani :D Na necijem tudjem turniru mogu argumentovano ishejtovati invajtove (Fnatic, SK, ESC... ), inace meni sad ne smeta da za ulozenih 6k uzmem 12k nagradu :)

Link to comment
Share on other sites

Ufur je bagatela. Konacno neko desavanje malo severnije i da nije fucking BG :D

Jebes 1200din, vazno je dobro pucanje : ))

GL organizatorima, valjda se skupimo da dodjemo. Bili smo par puta i sve je bilo na nivou : )

Hejteri nek se slikaju goli na snegu... x)

+

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ako vam se ne svidja ,nemojte nista pisati,bice dovoljno ekipa ,matrix je oduvek bio turnir na nivou i te pare sto ce uzeti za 2 dana to je ok. Znaci ljudima kojima se ne svidja ovaj turnir neka ne pisu i ne kenjaju. Zelim sve najbolje proti i efrag organizaciji, ako ne budemo igrali mi somborci ja cu doci da gledam :) vidimo se hfhf

Edited by lakyhejt

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

Protinjo, jel neizvodljivo vremenski ili iz nekog drugog razloga da budu 32 ekipe na turniru?

Tako bi skocile i nagrade, i broj mapa u grupama svi srecni, a realno, i ne bi bio prvi put da se finale igra

do 5,6 ujutru kao i na prethodnim turnirima (matrix vol2, parlament itd).

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Ovo prevazilazi spanske serije pocinjemo k'o cigani da se ponasamo ... 3 za 100 varijanta ima samo na zelenom vencu u tunelu, mislim da ovde to ne bi trebalo da prenosimo ( ko razume shvatice ) ... Oces igras ili neces da igras , to sta je , ko je , i koliko ko uzima mislim da ne treba da vas interesuje , post je objavljen , procitas lepo sve i onda ako se slazes sa tim prijavices ekipu ako ne neces , ne razumem dokle cu vise da citam svakakve gluposti ( ovaj uzeo 50k ovaj zajebo , mnogo je to para itd. ) ne dajes sam 6 hiljada vec vas 5 a ako tolike ne mozes da skupis za 20 dana onda batali cs i predji na domine tu se turniri ne odrzavaju... Ja mesto da kad udjem na ovaj forum budem nasmejan uvek se iznerviram kad procitam sve sta pisete , tuga golema :fp:

Link to comment
Share on other sites

caki, nije istina!

odrzavaju se turniri u dominama, evo u nisu bio pre 15tak dana!

Hahaha , prvi put cujem , ali verujem da ucesca nema da se igra uz neko pivce i tako to u nekom prakicu :) lepo vreme lepa zabava :) hmmmm , mogao bi da predjem ipak ja na domine , sa penzosima , zidarsko pivo pljugica verujem da je jaca bleja :D

Da se razumemo nisam pro igrac , igram cs jer se tako opustam , izbacujem negativnu energIju iz sebe i volim da putujem tako da ce mi ovaj turnir dobro doci( i ako necu proci grupe verovatno :D )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...