Jump to content

LAN Turnir Novi Sad


Xeqtor

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Btw planirali smo da se igra 4 grupe po 4 ekipe ako bude 16 ekipa ali ako ne bude i ako ostane ovaj broj ili ako neko ispali pa bude jos manji, da napravimo 2 grupe po 6 ekipa ili koliko bude vec pa svako sa svakim i po 2 prolaze dalje u polufinale, finale koje se igraju bo3... Mislim da ce to biti ok, i da sve slabije ekipe koje prvi put igraju ovako nesto osete malo tu kompetitive atmosferu a ne da stavimo knockout sistem pa da ispadnu odmah i kao igrali jedan 2 meca i gg :P Znaci najbitnija stvar je da se sto vise igra i druzi i razmena iskustava :D

Link to comment
Share on other sites

Sto low panto? Ma daj nemoj da se ljudi tripuju ako izgube ovoliko ili pobede onoliko partija... Kao sto rekoh najbitnije je da se odrzi turnir i da sto vise ekipa dodje da se upoznamo pa da moze da se organizuje sto vise ovakvih turnira jer je ocigledno da je LoL jako postao popularan kod nas i da sigurno trenutno najigranija igra ubedljivo svuda... Kanter polako umire (sto je do jaja :D) a LoL scena bi pocela sa ovim turnirom i nadam se da ce jos neko da organizuje turnir posle ovoga a ja vam obecavam u septembru turnir sa INSANE nagradama tipa 100.000 dinara za prvo mesto i robne nagrade od sponzora i jos mnogo toga...

Viruse moze, daj ime ekipe macko..

Link to comment
Share on other sites

Moj drug ima problem sa registracijom,zamolio me da ja registrujem njegovu ekipu,donece pare do 5og.

Team name:DooYGa(tag-DooYg)

Players:Voole,Lukeynator,Sombrrero,Lukke77,chronokaichristo

hvala unapred,a sto se tice ovoga posta iznad mene,nas 2 dolazi iz bg,jedan iz subotice,jedan iz kragujevca i jedan je iz ns,sto se tice toga da se cimas ili ne zaista ne vidim problem da on ide 5h autobusom a ti 1.5

Link to comment
Share on other sites

a sto se tice ovoga posta iznad mene,nas 2 dolazi iz bg,jedan iz subotice,jedan iz kragujevca i jedan je iz ns,sto se tice toga da se cimas ili ne zaista ne vidim problem da on ide 5h autobusom a ti 1.5

to sto tebe ne mrzi da se cimas 5 sati ne znaci da nekog drugog ne mrzi :) mene iskreno mrzi :P

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Ja bio trolovao za 1. april, al' izgleda da stvarno necemo moci da dodjemo (ekipa 'DOTA')... dvoici likova je nesto iskrslo, a ostala dvoica nece bez te dvoice da igraju... Eto cisto da kazem i da se izvinim. Da fali 1 ili 2 igraca gledao bih da nadjem zamenu i da to nekako "zakrpim", al' ceo tim da nadjem je malo previse. Btw najverovatnije cu doci da gledam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...