Get Adobe Flash player
Sign in to follow this  
Grotar2

MechWarrior Online

Recommended Posts

fali jos malo sminke, al bice ok verujem. mada, igrao bih ga i da izgleda ovako

32798.jpg

Edited by Kung Lao

Dobro izgleda, ja bih ovo igrao, mada ne znam koliko ovakva igra može da nađe svoju nišu (!) u današnje vreme brzih akcionih igara, jednostavno, ne znam da li mogu da prikupe dovoljan broj fanova da se priča isplati sazdanih od matorih gamera.

Dobro izgleda, ja bih ovo igrao, mada ne znam koliko ovakva igra može da nađe svoju nišu (!) u današnje vreme brzih akcionih igara, jednostavno, ne znam da li mogu da prikupe dovoljan broj fanova da se priča isplati sazdanih od matorih gamera.

Gde ne mogu, MechWarrior je vredna franšiza.

vi šel si! :)

evo gledaj ovog kruleta, kao mek vorior ovo ono, i kad bude izašao biće "ja ne mogu, posao, žena, deca, kola, ludilo ne stižem jao jao" :))

Meni se ovo isto jako svidja, meni je jedini problem sa tim non-stop online igrama to što moram da mnogo vremena posvetim isključivo tome. Tipa meni bi odgovaralo da mogu da odigram po tri-četiri puta nedeljno po sat-dva i to bi mi bilo do jaja za MechWarriora jer davno nije bilo takve igre. Ako pak levelovanje i ostalo bude zavisilo od količine vremena provedene u igri teško da ću moći duže da to ispoštujem.

Isto koliko i wot sto znaci mnogo , naravno ako naprave kako treba

I ja sam tog misljenja, da ce da bude kao WoT ali sa vise sitnica. Stoga ce neki opusteni gameplay bez preteranog investiranja vremena i novca biti moguc za matore prdonje :D

Po izjavama developera ( koje sam procitao kada su najavili f2p model prosle godine ) igra je bila prakicno mrtva. izgubila je finansije ( kao stari mw single player multiplayer itd ) , onda videvsi uspeh novih f2p igara tipa wot odlucili su da prilagode igru za taj model ( prilagoditi znaci 90% odstraniti sadrzaj koje je teze proizvesti , tipa singleplayer , a nije bitan toliko za sam trzisni uspeh igre i napraviti nove sisteme uobicajne za f2p igre.

Razlozi su ocigledni. Mnogo manja ulaganja u sam razvoj igre , trziste je mnogo vece trenutno i siri se jako brzo i lako je naci investitore i sta ti ja znam.

Tako da koliko ja vidim bilo je f2p ili nista.

Naravno glavna stvar koja je izgubljena jeste singleplayer , al devove i investitore verovatno to mnogo ne interesuje posto najveci uspeh i zaradu mogu bas tako da postignu.

Tako je trenutno stanje / sranje :)

Cekaj, cekaj bre!!!!

...

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!

[:(]

Ja sam bio ubedjen da je ovo sasvim druga igra, nezavisna od MW singleplayer sto su bili najavili pre nekog vremena sa sve onim trailerom [:(]

Sad sam se smorio ko serdina.

koliko ja znam taj ceo projekat je prebacen na ovo sada sto rade ... cisto f2p online

mada ako ovo bude jako uspesno uvek postoji sansa da zavrse i singleplayer ... mada verujem veoma mala

BTW mozete sa strane da nadjete gameplay sa Atlasom, Katapultom i ostalim mechovima [:D]

Edited by Grotar2

bice kul

jedina zamerka za sada je sto ne mogu da rusim kuce i drvece , mislim malo ubija uzivljavanje npr vozim altasa 100 tona krecem se a zemlja se trese i onda me zablokira breza :D

bice kul

jedina zamerka za sada je sto ne mogu da rusim kuce i drvece , mislim malo ubija uzivljavanje npr vozim altasa 100 tona krecem se a zemlja se trese i onda me zablokira breza :D

hahahahahhahaha nerealno... xD