Jump to content

Ping


Recommended Posts

Imam problem oko pinga, internet mi je telekom adsl i konstantno mi je 50-60 ping a do pre 2 3 dana mi je bio normalan 20tak. Zvao sam njih iz telekoma i govore mi da je to do igrice il slicno

servera nikakav anti virus torrent i slicno mi nije ostalo sve izgasim al opet baguje.

1820054930.png

Edited by SG stipguja
Link to comment
Share on other sites

Ako imas IPTV njihov samim tim ti je ping veci

jer ti je ADSL Data Path stavljen na Interleaved

Data Path = Fast - nije uključen interliving - ping minimalan

Data Path = Interleaved - uključen interliving, ako je lošija parica (sa većim slabljenjem i manjim) , ili zbog IPTV - povisen ping

koji je Data path stavljen , mozes videti kad se ulogujes u ruter [:)]

Poz

Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

Ako imas IPTV njihov samim tim ti je ping veci

jer ti je ADSL Data Path stavljen na Interleaved

Data Path = Fast - nije uključen interliving - ping minimalan

Data Path = Interleaved - uključen interliving, ako je lošija parica (sa većim slabljenjem i manjim) , ili zbog IPTV - povisen ping

koji je Data path stavljen , mozes videti kad se ulogujes u ruter [:)]

Poz

Al' nemam IPTV. :/

Link to comment
Share on other sites

Meni sbb u poslednjih mesec, mesec ipo dana baguje nenormalno. Imam paket isti kao i ti, stim sto mi je veom cesto down. oko 8-10mb/s, a upl. je uvek ok.

O pingu necu da pricam, jedan dan radi ok, narednih 5 radi ujutru ok, ostali deo dana ne spusta se ispod 100.

Dolaze tehnicari, kao nesto nameste, radi ok 1 dan i opet sve po starom. Izgleda da kod sbb-a vazi ono "drzi bure vodu, dok majstori odu"

Link to comment
Share on other sites

sbb ftw

1824221984.png

ftw kara moja tako i meni bas isto a laguje ubiva :tf: padne download na 3-7mb/s ping poludi... da bog da ih zapalila neka budala ! [:D]

Meni sbb u poslednjih mesec, mesec ipo dana baguje nenormalno. Imam paket isti kao i ti, stim sto mi je veom cesto down. oko 8-10mb/s, a upl. je uvek ok.

O pingu necu da pricam, jedan dan radi ok, narednih 5 radi ujutru ok, ostali deo dana ne spusta se ispod 100.

Dolaze tehnicari, kao nesto nameste, radi ok 1 dan i opet sve po starom. Izgleda da kod sbb-a vazi ono "drzi bure vodu, dok majstori odu"

brate prica mog zivota nevideh post ovaj sve isto ali sve,ja mislio to do Mladenovca mrtvog al dobro je da znam na cemu sam ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...