Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

 Није твој, скинуо си слику са нета, чак кад мало вратимо филм ти заправо никада ниси окачио слику свог миша на којој си и ти! Могао би да начиниш једну. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Да, то бих морао шпахтлом сад да скидам, тако да ме боле патка, као и она два календара која су за деведес седму [:D]

Иначе и ја лолнем кад то видим, јер сам несвестан да то стоји ту:)

А Кори брате, то је био хит тад, не конташ ти ни то ни ермакс ни хоум мејд еурокрем ни преснимавање касета са игрицама ни теренса трента дарбија на трећем, па после иде деј мајт би џајантс!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Реци који је трип кад си шавмр цео живот и онда те метаболизам изда и не мош се саставиш јер немаш модел понашања за такву реалност [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Реци који је трип кад си шавмр цео живот и онда те метаболизам изда и не мош се саставиш јер немаш модел понашања за такву реалност [:D]

ti si tu oko 3 banke, zar ne? join the club! :D

Link to comment
Share on other sites

Iako sam ceo zivot bio debeo, a postao sam josh deblji za poslednjih 12 godina, pocheo sam polako ali sigurno da mrshavim. Teshko je, ali nemam izbora poshto sam krenuo zdravstveno da se raspadam...

[:D]

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...