Jump to content

Top8 SERBIA - LAN FINALE IGRAONICA DEFUSE


JuReee

Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tri puta jace ekipe

Bizicu tebe sam pohvalio tim postom ali ako ne umes da shvatis to je tvoj problem :)

Da , DPS (sewAy m1lorad CONFY dEJAN j NADAL) je bila jaca ekipa 3 puta nego sve koje su igrale ovaj kup kad se porede igraci koji igraju tu :)

hf

cu @ lan :)

^.^

Link to comment
Share on other sites

Bizicu tebe sam pohvalio tim postom ali ako ne umes da shvatis to je tvoj problem :)

Da , DPS (sewAy m1lorad CONFY dEJAN j NADAL) je bila jaca ekipa 3 puta nego sve koje su igrale ovaj kup kad se porede igraci koji igraju tu :)

hf

cu @ lan :)

napisao si da je vecina igraca iz faithina dobila tri puta jace ekipe od ekipa koje su igrale ovaj kup? koliko su to onda jake ekipe? samo mi to nije jasno [:D]

i onda peca na wcg-u ulazi na fejs prva partija i chatuje sa ribama , dok mi rasujemo ulicu na tuscanu [:D]

Edited by CONFY

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

ok................

faithIN na wcgu je dobio tu dps ekipu koja je jaca 3 puta nego bilo koja druga ekipa koja je igrala ovaj kup.

Vecina igraca iz faithINa je dobila na lanu 3 puta jacu ekipu nego sto su igrali ovaj kup .

Clear ? :))

Edit : doduse moje misljenje o jacinama ekipa mozda nije ispravno nhf

Edited by urosh^_-

^.^

Link to comment
Share on other sites

ok................

faithIN na wcgu je dobio tu dps ekipu koja je jaca 3 puta nego bilo koja druga ekipa koja je igrala ovaj kup.

Vecina igraca iz faithINa je dobila na lanu 3 puta jacu ekipu nego sto su igrali ovaj kup .

Clear ? :))

Edit : doduse moje misljenje o jacinama ekipa mozda nije ispravno nhf

ono nije bila ekipa vec mix , ali svakako cestitke , da nam nije igrao m1lorad mozda bi i dobili strasno :tf: :tf: :tf:[:D] [:D]

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Uroshe ja stvarno ne znam u cemu je tvoj problem? Ae onako iskreno mi reci koji si mpo napisao ovo sto si napisao? al iskreno

Ja nemam nikakav problem , samo sam napisao da ukoliko ima nesto da kaze za Slaynessa neka kaze i neka pokusa da svoje reci opravda a ako ne moze neka cuti i to je to :)

^.^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...