Jump to content

Top8 SERBIA - LAN FINALE IGRAONICA DEFUSE


JuReee

Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GG, super je ovaj turnir i zamisao, jedina zamerka je sto nije bilo anticita... Onaj decko kristianB (naduvani zeka ili kako vec) je imao wh, cak su i drugari iz ekipe priznali, ali jbg :) Hvala Elieu i Paychetu sto su uleteli kao izmene u poslednjem trenutku, Slejnes presao igricu :)

Link to comment
Share on other sites

GG, super je ovaj turnir i zamisao, jedina zamerka je sto nije bilo anticita... Onaj decko kristianB (naduvani zeka ili kako vec) je imao wh, cak su i drugari iz ekipe priznali, ali jbg :) Hvala Elieu i Paychetu sto su uleteli kao izmene u poslednjem trenutku, Slejnes presao igricu :)

Evo i ja da se oglasim :) Slazem se sa tomom igrao sam taj mec vs hejta igrao sa kristianom i 100% siguran da je kristianB igrao sa chitom :) gl smk,kgb,faithin ... btw boss najgori igrach ikada :)

Link to comment
Share on other sites

Da nece mozda Kristijan da ga bije? :) Da stanem u odbranu Dukinha, nije on jedini koji je rekao.

Ako misli neko da se sprdam neka pita pishtu :) Cim je uso baja na ts i cuo taj citerski glas samo sam pitao jeli ovo kristianB i kad je reko da samo sam reko "mare sto si me zvao" mada sam igrao da ispostujem drugare mareta pistu i suk1a :D

Link to comment
Share on other sites

Pa ako ste svi iz obr-a znali da vas igrac ima cheat,kako je uopste moguce da ste igrali tako???!?!?!?!?!??I onda posle pisete ovde da je taj kristian imao cheat.Ispadoste gori od njega.

Ne nisu svi znali mare i suk1 misle da on dobro igra a ja i pista smo znali da burazer ima cheat a ja nmg njih nikako da ubedim da on ima cheat i nisam hteo da pravim problem ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...