Jump to content

Virtus CUP Qual by DGB


Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hm, ima situacija jedna sumnjiva jako... Nisi imao pare za m4, kupio si famas, zasto ? Na 13:58 si krenuo bas ka protivniku, kako si znao da je tamo ?

HAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHHAHAA

LEZIM NA PODU I NE ZNAM DAL CU PREZIVETI OVO !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja ne kazem da ljudi bez razloga njega prozivaju ONLiNEROM ali nemaju svi mogucnosti da svakih mesec dana odu na turnir pogotovo ako si toliko udaljen kao sve nislije tako ni oni momci iz subotice nisu u mogucnosti da isprate neke turnire a sigurno bi zeleli, to je samo sto se tice prevoza a gde je ufur pa klopa pa prenociste ako se prodje grupa pa sutra opet dorucak , rucak kafica sok...... A ne igras u nekoj od top cetiri ekipe znaci ni ne mozes da se nadas nekoj nagradi a volis da igras cs sve to treba razumeti.... ps Bas juce mi je drugar jedan rekao na sve ove prozivke citiram "Lako je njemu Henshi kad je igrao sa deksijem , menkom i djuskom kaze i ja bi sa njima mogao mnoge da pobedim ja sam mu samo rekao "Pa zar mislis da bi BAS oni igrali sa svakim i uostalom pitao sam ga sto ti ne igras sa kideom djuskom i menkom? Nije mi odgovorio nista....

Link to comment
Share on other sites

To je sprdnja igrao sam taj gater sveukupno posteno nego sam par puta upalio wh neki cisto zezancija jer me realno zaboli kurac za kanter znaci onako najjace iz dosade i to mi je prvi put u zivotu:D prestao sam da igram pa sam to namerno uradio :) Jel ti se svidja obrazlozenje ?

Edited by Lakyh8
Link to comment
Share on other sites

Kafa sa Henshijem se isplatila :D, a Laky je legenda v2 :P

Sti bi brat trifa reko NAOPAKO (: to je surova istina brate :)

A i kad odem na turnir svaki gledam da se javim svima sto od igraca boljih ekipa pa do momaka iz losijih ekipa jel ipak smo svi mi deo jednog kruga ljudi koje vole da igraju kanter ... I meni se x puta desilo da sam u finom mixu i onda me polupa neko fazon 16 1 ljudi za koje nikad nisam cuo niti ih video sa sve zakljucanim profilima i opet nikad nisam nikom rec reko niti dopustio da neko iz moje ekipe kaze rec samo kazem posle mape GG trazimo druge i to je to :)

Edited by HENSHI
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...