Jump to content

Virtus CUP Qual by DGB


Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@toMaBRE ja se izvinjavam tomo ali u cemu je problem? Da li sam ja hejtovao nekog uopste do sada? Da li sam prozivao nekog? Ne znam kakav problem imate ti, glupinho i jos pojedini protiv mene? Sam vam nabio komplex neki? I bash ti hvala sto me smatras za najboljeg online igraca to mi puno znaci od tako RASNOG kanterasa poput tebe.... over and out.

Link to comment
Share on other sites

@toMaBRE ja se izvinjavam tomo ali u cemu je problem? Da li sam ja hejtovao nekog uopste do sada? Da li sam prozivao nekog? Ne znam kakav problem imate ti, glupinho i jos pojedini protiv mene? Sam vam nabio komplex neki? I bash ti hvala sto me smatras za najboljeg online igraca to mi puno znaci od tako RASNOG kanterasa poput tebe.... over and out.

Mogao bi malo u LAN da dodjes za promenu, da te vidimo kakav si... 'ajde frajeru, sto ne dodjes ? Lepo ti od kuce da palis raznorazna nedozvoljena sredstva ?

Link to comment
Share on other sites

@toMaBRE ja se izvinjavam tomo ali u cemu je problem? Da li sam ja hejtovao nekog uopste do sada? Da li sam prozivao nekog? Ne znam kakav problem imate ti, glupinho i jos pojedini protiv mene? Sam vam nabio komplex neki? I bash ti hvala sto me smatras za najboljeg online igraca to mi puno znaci od tako RASNOG kanterasa poput tebe.... over and out.

Izvini rasni kanterasu. Moj komentar uopste nije bio zlonameran, stojim iza toga da si najbolji igrac protiv kojeg sam ikada igrao, a posto smo igrali samo online, ne mogu da tvrdim da i jesi. Ono kako si nas ubijao je bilo nerealno i zato smo trazili POV demo. Ne vidim uopste u cemu je problem, ako budes tako nabijao u lanu, prvi cu prici da ti cestitam i bice mi drago.

Link to comment
Share on other sites

Izvini rasni kanterasu. Moj komentar uopste nije bio zlonameran, stojim iza toga da si najbolji igrac protiv kojeg sam ikada igrao, a posto smo igrali samo online, ne mogu da tvrdim da i jesi. Ono kako si nas ubijao je bilo nerealno i zato smo trazili POV demo. Ne vidim uopste u cemu je problem, ako budes tako nabijao u lanu, prvi cu prici da ti cestitam i bice mi drago.

Klinac da te ne vidim...to za lan si cuo od pojedinih sto pricaju pa ajde i ti da se javis.Ako si ti dobar igrac nema veze dal je online ili lan,ti bi ga dobio ovako DOJI NA SPAMA BRE BUDALO [:p]:tf: :tf: :tf:

~PISAM PO TERENU~

Link to comment
Share on other sites

GG. Jbg mi smo imali ogromne probleme sa netom u prvom mecu sa dps-om :(

Inace, Spamche je od kuce najbolji igrac na svetu.

Sreca pa je ovo takmicenje bilo "od kuce" :/

Dobro ajde mozda tvoj komentar nije bio zlonameran, palis coveka koji ustaje u 7h za posao :D Nije te razumeo verovatno...

Spame cheateru, posalji im demo.

Link to comment
Share on other sites

Ok tomo ja se izvinjavam ako sam pogresno protumacio tvoj post.... nisam bio upucen da ste trazili pov demo... dobicete link kada dodjem kuci posto sam trenutno na poslu. Hf.

Nemoj samo da ti nestane struja iznenada ili da ti izgori hard disk sa particijom gde ti je steam folder ili da ti ide brat u vojskE pa da ga ispracujes ili rodjaka mala da ti obrise ceo folder ili, ne daj boze, da ti ukradu komp ninja warriorsi...

im-watching-you.jpg

Edited by HOLMES
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...