Jump to content

MMO Pricajte


Recommended Posts

  • 1 month later...

Ja cu od muke poceti da igram Minesweeper....Igrao WoW 7 godina prestao,dosadio jako,Igrao RIFT i on je crn postao,BF3 takodje,Tera Online razocarao se ko nikad u zivotu i sad blejim po forumima i skupljam prljavstinu po kuci kad nema GW2 bete...raspadam se...

Ima neko neki predlog za free to play ili piratska verzija da se vreme skrati?

Edited by StrayderGame
Link to comment
Share on other sites

Welcome to my life :). Toliko sam se smorio svih MMOova da sam poceo opet EVE da igram. I znam da ce me smoriti za nedelju dve, ali ajde eto kao da imam nesto da me zanima.

ja sam u jos vecem bedaku

toliko sam se smorio da sam se vratio wowu, cekam taj gw2, ako me i to smori..

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Welcome to my life :). Toliko sam se smorio svih MMOova da sam poceo opet EVE da igram. I znam da ce me smoriti za nedelju dve, ali ajde eto kao da imam nesto da me zanima.

kakvo je stanje, jel ima rurovaca?

drugar i ja kapirali da pocnemo iako je realno visoka mesecna pretplata za igru koja je zagazila u deceniju postojanja... iako su sve expanzije free

ranije smo peglali doduse ne tako dugo kao ostale, ali definitivno i dan danas jedna od najboljih/najkompleksnijih mmo igara

fml

Link to comment
Share on other sites

najbolje ti je da udjes u EVE-University ili kako bese se zovu, tamo ce te bukvalno sve ispocetka trenirati

ja trenutno ne igram eve i slab sam sa kesom inace bi ti dao 2 plexa i 500mil bez problema, dobio bi i plan sta da ucis 50ak dana i koji brod da ciljas, posle toga farmas inkurzije, vratis meni kesa i radis sta hoces a ne placas eve ;)

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

E ovako se deco radi planetarno sletanje, a da valja (skip do 5:40):

Full clip je, tako da odgledajte ostatak ako vam je zanimljivo. Sjajan endzin, jedva cekam da ga vidim u akciji.

Joj kad bi neko napravio Freelancer MMO!!

Edited by Loopy
Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...