Jump to content

Prvi je je :)


Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=GBvGzr7IXkM&feature=channel_video_title

Moj prvi edit :) chekirajte, lajkujte ako vam se svidja :) sherujte negde i tako te fore :P :)

Subskrajb - uskoro novi klip :)

moze i demoi da lete na XArt.idk@gmail.com pa cu nesto i vase da editujem :) ( SAMO SICK SAMO SICK ! ) :))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Pa recimo na kraju ti se video preseče kao da ti je pukao export ili upload, nema nikakve naznake da je zapravo završen.

pa sta ce mi te gluposti tipa THE END ako na to mislis -.- meni se ovako svidja mada i svi editori ovako rade, pre svega prvi mi je klip...

Link to comment
Share on other sites

Trebalo je da kažeš ako nećeš komentare, mi ovo iz najbolje namere a ne da bismo te zezali nešto.

klip je prekinut iz razloga sto sam hteo da radim jos 1 frag u videu, ali sam odustao. bio sam iz fazona dosta je ovo za prvi . nisam razmisljao o fade out-u ali je mogo. ne bitno, prvi uvek mora da ima gresku neku :)

inace hvala u svakom slucaju :)

EDIT: Pogledao sam project fajl, ja sam stavio fade out na kraju xD izgleda je render ubagovao, ni na klipu koji je renderovan u kompu nema fade out, vegas mi je sj*bo kraj. :/

Edited by XArt1337
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...