Jump to content

Virtus.pro CUP (Balkan invitations by DGB)


Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne navijam nego ako je istina to da igraju al ono da su mix pa i treba onda kgb da igra, sto kaze deja da moze da se skupe igraci koji bi dobili pola ovih ekipa ali to je turnir ekipa a ne mix-eva, i napisali su koga da zovu, msm ne znaju oni ovu scenu, vide tagove i igrace koji prave rezultate na turnirima pa po tome ih i zovu, da se opet aktiviraju da igraju kao klan i da prave rezultate i njih bi primetili verovatno :D

a ti dante ne seri nego se spremaj pa idemo napolje :D

Link to comment
Share on other sites

Ako vec nisi dovoljno informisan - ne spamuj ! [:D]

Hogar je igrao nereseno vs Fosila (2007-e u AI-u),tur koji je pravio Marko B. <c0nfy> (lik koje je BGD jurio shotkama,pa ti vidi) [;)]

hahahahaha :D <3 kakva lobanja :D :*

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

kbp :

pobedio BGDONLINE [najjacu ekipu u Srbiji] 16:4

pobedio E-FRAG koji je imao najveci uspeh internacionalni posle glorijinog 9 mesta na svetu na LANU

maksnet : dobio taj isti e-frag vise puta

a sta si ti uradio u proteklih par godina da bi dao sebi pravo da komentarises pozvane ekipe ?

1) Kao prvo ti nisi ekipa. Ti si mix , ne secas se kad si odigrao 2 turnira zaredom u istom sastavu...

A na tvoj komentar koji ti se upravo stvorio u mislima mogu da kazem i corava koka ubode neko zrno

edit : zaboravio sam svoju ekipu da spomenem

Dreamhack polu-finale , WCG polu-finale , top8 finale , jos mnogo uspesnih turnira.

Nisu neki sjajni uspesi , ali za tebe su trenutno nedostizni

Mislim da ti argument nije sasvim validan, iz tog razloga sto ne bi trebao da poredis online igranje sa igranjem u lanu. kbp-u svaka cast na pobedi protiv nas, ali cinjenica je da je nas line up bio star svega nedelju dana u tom trentuku (time ne opravdavam sebe i svoju ekipu, vec zelim da to bude uzeto u obzir). Sto se tice ove pobede vs bgdonline-a, sto ti kazes, oni su bili mix, koliko se ja secam. Ispravi me ako gresim, ali online igranje kod nas uopste nije merodavno, jer sam siguran, bar za sebe i svoj grad, da nikada nismo i nemamo uslove kao sto imate vi u bg-u.

OT: Mogli bismo da snimimo bolju seriju od bilo koje spanske/turske i da mlatimo pare :tf:

Link to comment
Share on other sites

A nece djuser umreti i nece niko umreti ako ne odigra turnir ( osim ako se ovo ne zahukta pa neko nastrada :P ). Vise je sad stvar principa nego same zelje da se igra taj turnir. Ako cemo o kontinuitetu i broju posecenih turnira u zadnje vreme onda mozemo jos brdo slabijih ekipa da ubacimo da se takmice, a ako cemo o kvalitetu, bez obzira sto smo bili mix, dokazali smo da mozemo u ovom trenutku da se nosimo sa najboljima kod nas (eto priznanja uroshu iz KGB). Dodje tu lik iznabaca ekipe koje su igrale vecinu turnira protekle godine i to je to. Da ne pricam ko koliko igra dugo i koliko je dobar igrac, valjda se taj turnir odrzava sad i bitno je kako je stanje ekipa sad?

Ko zna mozda mi ne budemo igrali kasnije zbog ovoga ili onoga, a mozda igramo i jos dve godine skupa. Uostalom DamageBeograd, ove stvari se rade drugacije, lose si postupio i narpavio frku, normalno da ce "osteceni" da se jave :) Ja znam da moze da smeta link koji je djuske postavio, ali on je bio upucen samo organizatoru kao nas dokaz da mozemo da pariramo pozvanim ekipama, bez da se vracamo u istoriju.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ti argument nije sasvim validan, iz tog razloga sto ne bi trebao da poredis online igranje sa igranjem u lanu. kbp-u svaka cast na pobedi protiv nas, ali cinjenica je da je nas line up bio star svega nedelju dana u tom trentuku (time ne opravdavam sebe i svoju ekipu, vec zelim da to bude uzeto u obzir). Sto se tice ove pobede vs bgdonline-a, sto ti kazes, oni su bili mix, koliko se ja secam. Ispravi me ako gresim, ali online igranje kod nas uopste nije merodavno, jer sam siguran, bar za sebe i svoj grad, da nikada nismo i nemamo uslove kao sto imate vi u bg-u.

OT: Mogli bismo da snimimo bolju seriju od bilo koje spanske/turske i da mlatimo pare :tf:

samo da napomenem da je taj isti bgd online sa drugim stand-inom,znaci opet u mixu dobio sada vas :) nista licno,ali samo da rascistimo nesto :D

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Pa ok za kbp , ja iskreno nisam pratio rezultate sa tog top8... lepo sam pitao sa objasnjenje...

A sto se tice tebe i tvojih uspeha , kao sto rekoh mozemo da igramo bo3 kad god ste spremni...

evo i peca milorad i ja smo spremni uz josh dvojicu (janko ako hoce i josh neko) da igramo protiv vas kao mix. Sigurno imamo vishe uspeha od vas u proslosti i novijoj buducnosti (prosle godine). i eto nas 4+1 zasluzujemo da igramo vishe od tebe juiceru.

ne znam zasto si se tako jako istripovao ...

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Dobili smo ih i na proslom turu i nije to poenta , poenta je da imamo dovoljno kvaliteta da budemo pozvani na ovako nesto ako su ovo "odabrane" ekipe.

I jos jednom cu da ponovim, trebalo bi da bude svima u interesu da nas predstavljaju sto kvalitetnije ekipe, a ne evo pera i mika ce oni vec igraju zajedno ne znam koliko pa eto zbog toga oni...

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234922381 - evo ni ovde te nema? Sto ovde nisi spamovao? :/

Link to comment
Share on other sites

A sto nije pozvan henshi?Henshi je dobio kbp?

Nije kek1loka nego braca SUM ali dobro to je sve isto :) Ali da smo redovni na manifestacijama redovni smo 8)

Od slave se ne zivi ali gosn MaNkInD je 2003 igrao za Guerillu Method top 3 tada u bg pa je trejdovan u 4gl posle fullproof ( uvek zapazena njuska) nisam toliko pratio a gospoda Juicer i KIDE545 su igrali za btl (brutal) za neupucene jedina ekipa uz Deus ( hyba Distro herga Eli nightkin ) koja je tada dobila dominantnu ekipu guild, a kolko se secam i prosle god u 3d su dobili ENTiTY tako da nisu nebitni likovi ... Sa druge strane to sto nisu redovni i sto su se pojavili niotkuda ima svoje! Treba imati postovanja prema ljudima koji se trude i koji polako prave rezultate i ne izostaju kako sa online tako i lan manifestacija tako da je tematika ove price veoma komplikovana :)

Edited by HENSHI
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...