Jump to content

Virtus.pro CUP (Balkan invitations by DGB)


Recommended Posts

Ja se iskreno ne secam ko je cime igrao, secam se samo da smo mi dobili, ali kao sto rekoh nije to poenta, ti si pristao na bo3 i ja sam pristao na bo3 , ali organizator je ostao gluv.

I ne znam kako tebe nije sramota da pises da ste izgubili zbog ovoga ili onoga, kada izgubis bo3 nema izgovora....

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobili smo ih i na proslom turu i nije to poenta , poenta je da imamo dovoljno kvaliteta da budemo pozvani na ovako nesto ako su ovo "odabrane" ekipe.

I jos jednom cu da ponovim, trebalo bi da bude svima u interesu da nas predstavljaju sto kvalitetnije ekipe, a ne evo pera i mika ce oni vec igraju zajedno ne znam koliko pa eto zbog toga oni...

kolko arogancije...

ne znam tacno kakva je situacija, ali i sam znas da treba malo vise od 2 tura da bi pokazao da IMAS kvalitet, osim ako ne postignes znacajan uspeh na ta 2 turnira

Link to comment
Share on other sites

Ne govorim o prvom gigatronu nego o drugom...

To sam izgubio jer sam odigrao ocajno , ne jer si ti dobro igrao. Al ne pricamo sada o tome vec o mecu koji si spomenuo a posto si ga vec drugi put spomenuo moracu da ti pokazem o kom se mecu radi :))

Edited by urosh^_-

^.^

Link to comment
Share on other sites

To sam izgubio jer sam odigrao ocajno , ne jer si ti dobro igrao.

Zalosno je zato sto ne shvatas koliko retardiran ispadas ovakvim izjavama, ali kad malo bolje razmislim , ide uz tebe.

Edited by JCR

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

ZA JCR-a

Meni nesto nije jasno , jesi ti popio pamet ili sta?

Hocemo li sad da cimamo organizaciju iz Intela da ti daju slot na IEM ili da cimam norvezane da te zovu u Kopenhagen na CPH Games?

Brate ti si sad umislio da ste najjaci , ukapirao bih da ste osvojili sve te turnire ali desi se da ekipa izgubi (Kao sto je sada u pitanju KGB CM Storm) i sta hocemo li odmah da vam ljubimo noge?

Drugo ja sam sa mix ekipom dobio Vifort 16:14 na Scandinavia Cupu i sta cemo sad da trazim ja slot za moju ekipu opet smo mi Vifort dobili ?!

Ne znam sta vam je , EVO AKO HOCES UBACICU TE PA IGRAJ , imam fore jos 2 ekipe. Ubbacicu te samo da ne places , ne mogu da citam vise ovo , kvaris drugima raspolozenje....

P.S. Pitao sam gospodina iz VIRTUSA koga znate od ekipa iz Srbije rekao mi je ovako :

"Well try to contact Entity, iNation , CM Storm , BGDonLine..." - Vidis li gde sebe?!

Eto tako , ja vise necu pisati , ekipe ce dobiti Private MSG sa linkom i to je to... A nasu scenu je tuzno pratiti tako da dosta je sto i ovo znam

Edited by DamageBeograd
Link to comment
Share on other sites

1) Norvezani nemaju nikakve veze sa CPH Games , turnir je u Danskoj.

P.S. Pitao sam gospodina iz VIRTUSA koga znate od ekipa iz Srbije rekao mi je ovako :

"Well try to contact Entity, iNation , CM Storm , BGDonLine..." - Vidis li gde sebe?!

2) ENTiTY nije iz Srbije.

3) Vidim sebe tu.

4) :)

Sorry urke pogresan quote :DD

Link to comment
Share on other sites

ZA JCR-a

Meni nesto nije jasno , jesi ti popio pamet ili sta?

Brate ti si sad umislio da ste najjaci , ukapirao bih da ste osvojili sve te turnire ali desi se da ekipa izgubi (Kao sto je sada u pitanju KGB CM Storm) i sta hocemo li odmah da vam ljubimo noge?

Nisam popio , stekao sam je vremenom.

Kako si ti zakljucio da sam ja umislio da smo mi najjaci ?

Samo mi od pocetka nije bilo jasno po kom kriterijumu su odabirane ekipe.

I navodio sam argumente koji idu u prilog mojoj tvrdnji a to je da smo u najmanju ruku jednako kvalietna ekipa, mislim bez uvrede ali sta je kbp uradio pa da bude pozvan ? maksnet? lwc ? kgb ?

Koji su to zapazeni uspesi ?

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Nisam popio , stekao sam je vremenom.

Kako si ti zakljucio da sam ja umislio da smo mi najjaci ?

Samo mi od pocetka nije bilo jasno po kom kriterijumu su odabirane ekipe.

I navodio sam argumente koji idu u prilog mojoj tvrdnji a to je da smo u najmanju ruku jednako kvalietna ekipa, mislim bez uvrede ali sta je kbp uradio pa da bude pozvan ? maksnet? lwc ? kgb ?

Koji su to zapazeni uspesi ?

kbp :

pobedio BGDONLINE [najjacu ekipu u Srbiji] 16:4

pobedio E-FRAG koji je imao najveci uspeh internacionalni posle glorijinog 9 mesta na svetu na LANU

maksnet : dobio taj isti e-frag vise puta

a sta si ti uradio u proteklih par godina da bi dao sebi pravo da komentarises pozvane ekipe ?

1) Kao prvo ti nisi ekipa. Ti si mix , ne secas se kad si odigrao 2 turnira zaredom u istom sastavu...

A na tvoj komentar koji ti se upravo stvorio u mislima mogu da kazem i corava koka ubode neko zrno

edit : zaboravio sam svoju ekipu da spomenem

Dreamhack polu-finale , WCG polu-finale , top8 finale , jos mnogo uspesnih turnira.

Nisu neki sjajni uspesi , ali za tebe su trenutno nedostizni

Edited by urosh^_-

^.^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...