Jump to content

Virtus.pro CUP (Balkan invitations by DGB)


Recommended Posts

koji ste vi tosovi majke mi, na uroseve komentare odgovarate :) nemam ja protiv tebe uki nista zivota mi, stvarno si mi gotivan decko (ponekad) ali ajde malo postovanja ( ne zato sto smo dobili vas niti bilo koga drugog) nego sto smo igrali kanter dok se ti najverovatnije nisi ni rodio.

stvarno nemam nista lose protiv ni jedne ekipe ali verovatno mozemo u mixu bilo kom sto je rekao deki da pobedimo barem 5-6 ekipa sa ovog spiska, naravno svaki turnir je drugaciji pa samim tim nosi neka svoja "iznenadjenja" ekipa Full_rs je bila napravljena za turnir, nemojte mislite drugacija ... sve je ovo zezanje, nema ovde profesionalizma, niko vas ne placa da igrate ovu igricu, radite to zato sto volite, sto pre to shvatite mozda ce ovi komplexi od doticnih ljudi nestati....

Stvarno svaka cast momcima iz kgb-a cimaju se vezbaju trude se... i svaka cast buxu i ljudma koji su prisli da cestitaju na pobedi, o tome se i radi uki kontas, postovanje svojih protivnika i igranje igrice koju volis.... A NE KO JE KOGA POBEDIO KADA I KOLIKO SI TURNIRA UZEO I BRATE KOJE BOJE TI JE NISAN I KAO KO JE KOGA ZAKLAO I TAKO TO. predstavite srbiju sto bolje mozete, Napred nasi?

(ynk jordaneeee drugariii ponasjte seee i pisiteeeeee uuu jednini ne u mnoziniiiiiii..... iiiiii kontam da "marvu" kao i celu cs scenu boli kurac sta ti ynk mislis pa niko nista ne govori.... olla

kako_vam_je_sad_______

Kide toliko smo turnira igrali jedan protiv drugog , toliko mixeva zajedno/protiv tako da sam siguran da znas koliko ja postovanje imam prema tebi tako da nema malo nego PUNO postovanja :) Ja sam uvek na SVAKOM turniru SVAKOM protivniku pruzio ruku pobedio/izgubio nije bitno ... Ne bih se ni javio na temi da nisam bio isprovociran postovima ljudi da treba da budemo sklonjeni sa spiska , a onda jos vise isprovociran linkom meca kgb-fullrs , jer mi je mnogo krivo zbog tog meca i normalno je da cu da budem isprovociran :) Ne bih ni spomenuo ko je koga pobedio kad i koliko da nije bio taj link :) Ja kao sto sam rekao , stvarno mi je svejedno ko ce da igra , sto se mene tice mozete i vi , kao i svako ko hoce da igra kup/turnir/stagod umesto mene moze da udje slobodno :) A na ovoj celoj temi , osim prvog posta , najpametniji su dekijev i jankov , tu se POUKA svega moze videti :) pozdrav ;-)

^.^

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koliko ja vidim niko nije prozivao da vas skinu a nas da stave mesto vas :) to bi bilo skroz pogresno, nadam se da se toliko razumemo. a i "MI" ne postojimo :) nema tu sta neko nas da ubacuje umesto vas :) i juicer ne bi ostavljao linkove da nije bio isprovociran , razumem sve ali opet, manite se ovih gluposti, vezbajte i dajte sve od sebe :) a mi opet igramo vs vas sada za vikend :)) i opet u mix sastavu :) gl UND hf :)

Link to comment
Share on other sites

Dejane, mudriiii, daj da napravimo tim, da pozovem mog sina Bobbana i jos nekog, pa da opet isecem Belgijance za kartu iz Holandije

hahahah :D dobar komentar btw :) oduvek sam znao da si bistar mali :)

OT, kide, lepo si sve napisao... ja priznajem, nikad nisam mogao da pridjem nikom kad izgubim niti kad pobedim, jednostavno ne priznajem da sam izgubio, previse sam competitive, jbg... takva glava, ali u pravu si... samo jbg, ja sam igrao vs MICOMEJKERSA na shgOpenu, to me jebe. Ali pored svega toga, igram igricu jer volim da je igram, volim turnire i da me neko pozove u 4 jel mozes na tur u 6 se krece, ja ustajem i spremam se... Volim da igram mrtvi kanter, jebo me kanter i to je to brate. Pokusacu da promenim stav pa cemo videti :)

Jos jedna stvar, za invite-ove mislim da su samo iN i PP trebali direkt invite da dobiju, sve ostale ekipe bi trebale da odigraju bo3 da se vidi ko je spremniji trenutno i ko je na kraju dana bolja ekipa bila jednostavno i ggpoz.

PS, ako ima neko raspolozen za Varvarin, tu sam. Laku noc svima, puc4m0 53!!! :D :D :D

SJ

Link to comment
Share on other sites

Ynk-o pa da nema uspeha s`tim se ne bih slozio :))) Wcg final 4 , dreamhak final 4 :) , edge final 4,i ne znam ni ja,mislim da ih ima...sad bash ima uspeha... ostaloo sve n1 ::)

Tvoj zivot me ne zanima,kao ni to ko si i sta si :) i da si NINO,ne zanima me...Ja koliko vidim viste ovde prvi poceli da pisete...ja u ovu temu ne bih ni usao da mi ljudi nisu rekli,ovi kazu ovo,ovi kazu ono! onlajnersi kazu ovo,onlajnersi kazu ono...urke verovatno brani ekipu,kao sto i ti zelis za tvoju ekipu najbolje! To da li sam prisao mozes da pitas mejtove,koji me mozda poznaju pa su me prepoznali,i odakle znam...O kojim mecevima ? To ne razumem..O nasem mecu,ili....iskreno mislim da ova tema treba da se lockuje!

E upravo tako, pogodio si srz ;) To sto smo mi vas dobili ne znaci nista, mozemo dobiti najbolju ekipu, a mozemo izgubiti i od najgore. I kada smo uspeli da dobijemo taj mec niko od nas nije likovao i pricao svasta, vec su to "drugi likovi" radili bas kao sto ti navodis ovi kazu ovo ovi su rekli ono. A taj tvoj isti urke, koga sam branio do nedavno kada su ga drugi prozivali, jer mi je klinac bio simpatican sto se tako bori, je nedavno poceo da nas pljuje i da tokom igre kuca svakakve gluposti na say, sto je srusilo neku sliku o njemu i necu ga vise braniti. E sada se on od starta ovde mesa iako niko od nas ne dovodi u pitanje da li KGB treba da igra, ja cu ti prvi reci da treba da igrate, samo je djuske hteo da kaze da je I NAMA mesto tu :)

@YNk ti si isto decko skoro otvoreno psovao i vredjao preko interneta zbog igrice, a ja cu ti reci da ima mnogo ljudi, u ciju grupu ja spadam, koji igraju ovo iz zabave a ne zbog para. Pare zaradjujem na drugi nacin ;)

Link to comment
Share on other sites

Evo javljaju se hitoni i veliki poznavaoci prilika da kazu sta treba i kako , jako ste smesni ali pripisacu to vasim godinama.

Kakve jebene veze ima ko ima kakav kontinuitet i ko vezba vec neko vreme ? Zasto onda ne pozovete neke zobnatica warriorse da igraju posto oni eto vezbaju vec dosta vremena zajedno ?

Ocigledno je da vi imate svoje favorite i realnost nema nikakve veze sa tim...

Posto je uros pristao da se odigra bo3, a vi ste jednostavno ignorisali te postove, da li zbog velikih eksperata ili svojom voljom , sve u

svemu vasa je naravno zadnja i mi tu ne mozemo nista.

Zaista nam nije cilj da kgb ne igra ,oni su cak i kvalifikovaniji od kbp recimo ?!?

Edited by JCR

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...