Jump to content

Virtus.pro CUP (Balkan invitations by DGB)


Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

srpski/srpske se pise malim slovom. Opismenimo Srbiju!

Znam npr crnogorski pisem mali ali Srpski velikim , vise mi se svidja da naglasim... Hocemo li u skolu sada?

Druze, nemoj se tu loziti i probati da pravis neke sale, zato sto ti se verovatno niko nece nasmejati na te fore, i nemoj misliti da to sto si ti dobio da mozes organizovati neki kurac da si uhvatio Boga za...

Ja nisam ni trazio da budem organizator jednostavno je pala ponuda... Tebe kad ponude ti radi sta hoces... Meni iskrenno vodjenje zajednice i uopste eSports je hobi tako da nema potrebe za ovih 200+ postova gde je skoro 99% uvreda i svadja. Kao deca mala. Sad se svi javljaju da igraju...

A najgore je sto deca ovde nekoga nazivaju decom ... Menadzeri nase zajednice imaju oko 30 godina i ne moze neko deriste da kaze da su klinci dobili da odredjuju timove a pritom i da vredjaju druge.

Link to comment
Share on other sites

Jos jedan odgovor za malog bastarda i necu vise.

evo i peca milorad i ja smo spremni uz josh dvojicu (janko ako hoce i josh neko) da igramo protiv vas kao mix. Sigurno imamo vishe uspeha od vas u proslosti i novijoj buducnosti (prosle godine). i eto nas 4+1 zasluzujemo da igramo vishe od tebe juiceru.

ne znam zasto si se tako jako istripovao ...

Kao sto sam vec rekao , cilj organizacije bi trebao da bude slanje najboljih ekipa koje su zainteresovane da ucestvuju , ako bi se vi skupili i izrazili takvu zelju to bi bilo potpuno legitimno, vrlo rado bi te jurio po mapi , ako zelis slobodno skupi tu tvoju ekipu pa da ti to i pokazem.

ja od tebe sigurno nisam ucio da igram kanter jer kad pogledam nisam ni imao sta da naucim nhf.

Ne znam kako te nije sramota ovo da napises , kad smo te zvali da igras sa nama upisao si se od srece, i gde si ti to veliki dejane j igrao pre nego sto smo te mi zvali ?

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Jos jedan odgovor za malog bastarda i necu vise.

Kao sto sam vec rekao , cilj organizacije bi trebao da bude slanje najboljih ekipa koje su zainteresovane da ucestvuju , ako bi se vi skupili i izrazili takvu zelju to bi bilo potpuno legitimno, vrlo rado bi te jurio po mapi , ako zelis slobodno skupi tu tvoju ekipu pa da ti to i pokazem.

Ne znam kako te nije sramota ovo da napises , kad smo te zvali da igras sa nama upisao si se od srece, i gde si ti to veliki dejane j igrao pre nego sto smo te mi zvali ?

kada sam poceo da igram sa vama ja sam vec 2 godine redovno isao na svaki lan turnir (2006 i 2007 godina) i naucio mnogo stvari, pre svega od saleta i pece sa kojima sam igrao. a to sto sam sa vama igrao 3/4 meseca ko i da nisam igrao. da ja nisam igrao uopste kanter i da sam poceo sa vama i da ste me ucili kako se igra i rade neke standardne taktike tipa gcv ili slicne stvari to nije tacno, ja sam pre nego sto sam poceo da igram sa vama radio i silent run i quick scope koji su u to vreme bili neke nove stvari, oba mogu da se vide iz onog videa sto je mi je RaveNTL pravio tako da ne mozes da kazes da sam UCIO da igram kanter uz vas kad sam ucio uz druge ljude, a i da sam ja ucio neke stvari od vas sigurno ne bi prestao da igram sa vama zar ne ?

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

kada sam poceo da igram sa vama ja sam vec 2 godine redovno isao na svaki lan turnir (2006 i 2007 godina) i naucio mnogo stvari, pre svega od saleta i pece sa kojima sam igrao. a to sto sam sa vama igrao 3/4 meseca ko i da nisam igrao. da ja nisam igrao uopste kanter i da sam poceo sa vama i da ste me ucili kako se igra i rade neke standardne taktike tipa gcv ili slicne stvari to nije tacno, ja sam pre nego sto sam poceo da igram sa vama radio i silent run i quick scope koji su u to vreme bili neke nove stvari, oba mogu da se vide iz onog videa sto je mi je RaveNTL pravio tako da ne mozes da kazes da sam UCIO da igram kanter uz vas kad sam ucio uz druge ljude, a i da sam ja ucio neke stvari od vas sigurno ne bi prestao da igram sa vama zar ne ?

Veritas :) dejan J :) kakva je to sprdacina od ekipe bila :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

kada sam poceo da igram sa vama ja sam vec 2 godine redovno isao na svaki lan turnir (2006 i 2007 godina) i naucio mnogo stvari, pre svega od saleta i pece sa kojima sam igrao. a to sto sam sa vama igrao 3/4 meseca ko i da nisam igrao. da ja nisam igrao uopste kanter i da sam poceo sa vama i da ste me ucili kako se igra i rade neke standardne taktike tipa gcv ili slicne stvari to nije tacno, ja sam pre nego sto sam poceo da igram sa vama radio i silent run i quick scope koji su u to vreme bili neke nove stvari, oba mogu da se vide iz onog videa sto je mi je RaveNTL pravio tako da ne mozes da kazes da sam UCIO da igram kanter uz vas kad sam ucio uz druge ljude, a i da sam ja ucio neke stvari od vas sigurno ne bi prestao da igram sa vama zar ne ?

Ili si bio banovan iz ekipe ^^

Link to comment
Share on other sites

Posto su ostala jos 2 mesta da ne bi bilo svadje neke organizovacemo kup koji ce trajati citavu noc u Utorak vece.

Sva pravila su na ovom linku ovde >>> DGB Cup

Ukoliko imate problema oko termina , napravicemo novi koji mora biti pre VP Kupa koji krece sledece nedelje tacnije verovatno za vikend. Neka krenu prijave na sledeci link.

Napomena : Nece sve ekipe biti primljene isto ce se rang neki gledati , ucestvovanje na turnirima , poslednji rezultati , itd. 4 slota za Srbiju znaci 4 ekipe ce biti prijavljene za meceve u utorak.

Link to comment
Share on other sites

Prijave su ovde na BinaryBeast. Ako ne budes mogao da prijavis ekipu ja cu ti prijaviti :)

Prijavljeno bato ne znam koji su kriterijumi ali igrali smo nas tri dreamhack osminu finala , prosli gigatron cetvrtfinale , zadnji edge osmina finala i ovaj zadnji gigatron osmina finala nismo doktori ali kontam redovni smo :) tag je Mad Dogz

Edited by HENSHI
Link to comment
Share on other sites

Cuti Veseline, i ja sam tebe naucio da igras cs a sada kad si me obisao ne javljas se uopste. Glumis mangupa nekog. Mislis da si neko jaje ako igras sa karriganom. "Sаkriti tugu, ne mogu vise. Pokusаvаm dа vičem, а u stvаri jedvа disem." :)

HAHAHAHAHHAHAHHAHAHAH... radilo se ovih godina :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...