Jump to content

Virtus.pro CUP (Balkan invitations by DGB)


Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne,razlika je u tome da nas 3ojca smo pored sebe imali uvek 2 igraca u sastavu kbp-a i vezbali..igraci su isli ili sami,ili smo trazili zamene iz nama znanih razloga ...i mi konstanto vezbamo :) to je fora :) nismo se skupili za jedan turnir pa sta bude bude :) nego mi konstatno vezbamo :) bilo ili ne bilo turnira :)

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Slazem se, skupili smo se za ovaj turnir, tj. od ovog turnira, e sad ostali tagovi su poznati a nas nije :P Inace kao igraci i nije neka razlika, mala smo zajednica, svi se znaju. Sta znas krenemo da samaramo pa iz zadovoljstva ostanemo da igramo, a mozda nas i svi nasamaraju pa kazemo jebes ti ovo aj da iskuliramo :D Ja samo kazem da je moje pitanje prvobitno bilo da li i mi mozemo da se prijavimo, jer smatram da imamo pravo, a sto je kasnije krenulo prepucavanje, nije do mene niti to hocu :)

Link to comment
Share on other sites

Evo da se i ja pridodam malo, jeste da sam totalno nebitan lik na cs sceni ali poznajem odlicno sve nase ekipe i scenu uopste. Prvo skidam kapu Juiceru sto ima tako jake zivce. Realno mene da jase neki klinja koji ne zna sta je zivot, zna samo neke fazone iz cs-a....Cenim da bi nekako nahvatao jedan frag u reallife-u. Drugar moras da postujes starije igrace koji su igrali cs dok ti (ja i jos dosta nas) nisi znao da postoji kompjuter. Gledam te samo kako se na svakoj temi siris i glumis internet konana. Sam sebi dajes neke titule nekog pro igraca i tako to. Dobar si samo kad ti drugi kazu da si dobar. Dokle god si tako samoziv niko te nece gotiviti kao sto je to vec i slucaj. Naleteces na nekoga ko nece trpeti tvoje provokacije pa ce ti napraviti problem. Ja tebe mogu da postujem kao igraca cs-a ali kao coveka nikada jer kontam da si bezobrazan. Toliko. Bez uvrede.

Edited by gtl
Link to comment
Share on other sites

JEEEE vracam se da igram KGG realno treba biti pozvan za ovaj turnir jer smo igrali u polufinalu WCG-a izbacili tada samozvane favorite turnira :) pecu i decu iz ns-a :) takodje hergu,distra i du-a :) a i igraci sa kojima sam tada igrao citaj "napravio ih :) " igraju i dalje i vaze za neka muda na ovoj sadasnjoj sceni ? zar ne ? alexa je jedan od najboljih igraca prokleti bot ceo zivot sam mu 6 puta objasnjavao taktike :) djoxic je uvek bolje kapirao :) bogdan boban :) vidim melje i dalje i wula shula se povratio tako da realno mogli bi mi opet entity da kokamo kako stignemo :) !!! Djuske ovo treba da igraju nove generacije :) vidim uros naucio ? red je i bio pusti ukija da igra jer ce da te 44276_1217957478645_300_300.jpg ... secas se ovoga ? a :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

nakazo polomicu te picko nosata pustili smo vas na wcg-u hahahahahaha

haha to to pustili ste nas :) ja mislim da ste hteli onaj sto da pojedete :) koliko truda i vezbe ulozeno a onda dodje kobrica sa 2 mala cupavca iz kutije i iiii i sta bude :) bum bum bum :) jel si ziv sale jel igras i dalje ?

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Imam jos 3 invite-a ... Sledece sedmice startuje kup... Sutra ce verovatno biti objavljene jos 3 ekipe.

Mislim da bi bio red da pozoves KGG jer cak i ako ukucas na youtube kode5 serbia movie videces moje poteze kako dajem 4 glave entity-u ... mislim da ja to zasluzujem vise nego juicer i menka zajedno ... ?

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da si se ti previse izlozio.

+1

Nekad se znalo ko moze da dobije organizacuju velikih stvari ... wcg.eswc,kode5....etc,desavao se tu i tamo neki propust a sad koliko vidim velike stvari drze ljudi koji nisu drzali misa u ruci osim kad treba da pogledaju face!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe za raspravom drugar , barem neces videti sa moje strane. Vidi meni kao manageru Srpske organizacije je draze da bude sto vise Srpskih ekipa. Rekoh pitacu Ruse , imam jos 2-3 invite i rekao sam da cu pozvati samo sto treba strpljenja. Ja nisam rekao da ste losi sta vise mislim da je Srpski CS najbolji na Balkanu jer opet mnogo vise ga ima za razliku od Bosne i Crne Gore ali samo strpljenja sve cemo srediti :)

Neka neko ne uzme za zlo ali stvarno se trudim da sto vise pozivnica dobijem :)

srpski/srpske se pise malim slovom. Opismenimo Srbiju!

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da realno 4gl zasluzuje poziv ili barem playmore ili newave... Ipak 1945 su pobedili na onom turniru u KGB Igraonici?

Druze, nemoj se tu loziti i probati da pravis neke sale, zato sto ti se verovatno niko nece nasmejati na te fore, i nemoj misliti da to sto si ti dobio da mozes organizovati neki kurac da si uhvatio Boga za...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...