Jump to content

Virtus.pro CUP (Balkan invitations by DGB)


Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ne znam zasto JCR i urosh ne rese to ko je bolji tako sto odigraju jedan kvalifikacioni i viteski bo3 i ko pobedi ide na kup, posto su i jedni i drugi sigurni da su bolji verujem da je to prihvatljivo resenje... Ukoliko se neki ne plase da izgube slot :)

Edited by Dominus_Pb

soNea

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam zasto JCR i urosh ne rese to ko je bolji tako sto odigraju jedan kvalifikacioni i viteski bo3 i ko pobedi ide na kup, posto su i jedni i drugi sigurni da su bolji verujem da je to prihvatljivo resenje... Ukoliko se neki ne plase da izgube slot :)

A jel moze onda pobednika da izazove sledeca ekipa ? :)

hahaha

Link to comment
Share on other sites

A sto vi lepo ne napravite neki mini turnir ovih 5 ekipa i te ekipe koje smatraju da su jace ili nesto tipa challenge.. ili da batalite ovo :D malo je smesno gledati likove od 20+ godina kako sede kuci za kompovima 24/7 i svadjaju se oko igrice preko nekog foruma.. zar ne? dok postoji ova igra bice rasprava ko je jaci na papiru a ko na delu.. :) INACE R5 NIKO NE ZOVE STA?! :tf: :tf: :tf:

Edited by kolekolekole
Link to comment
Share on other sites

Ajde sad da napisem jedan zapravo ozbiljan post, verujem da sam dovoljno smarao Jurica [:D]

Mislim da je vrlo jednostavno odabrati 5 ekipa koje ce biti pozvane.

Kriterijum je vrlo jednostavan, najkonzistentnije ekipe gledano u poslednjih X turnira su pozvane. To sto je FP, sMk ili neka treca ekipa dobila/prosla dalje od jedne od pozvanih ekipa zapravo nista ne govori.

Govorimo o dobrim rezultatima u kontinuitetu, i jedina ekipa koja zapravo moze da ima pravo da se buni su momci iz rb/e-frag/sta god, ako naprave novu ekipu.

Svako od nas moze licno vise da voli ljude, stil igre ili bilo sta trece neke ekipe koja nije pozvana, ali po svakom realnom i merljivom kriterijumu ovo je dobar izbor.

Isto tako, ako govorimo o KGB-u, nije dovoljno reci da je njih FP dobio 2 puta (nije vazno na koj nacin i na kojim turnirima), onda moramo i da uzmemo u obzir uspeh KGB-a i FP-a protiv drugih ekipa. Ako se ne varam FP tu zapravo nema uspeh, dok je KGB pobedio HSBG, stigao do finala top8, plasirao se top4 na WCGq itd.

Ja stvarno ne vidim materijala za raspravu ovde. Ako neko posle ovog pojasnjenja i dalje misli da treba nesto menjati, voleo bih to da cujem argumentovano, a ne u stilu MOJA EKIPA MOZE DA POBEDI TVOJU!

Link to comment
Share on other sites

jbt bog :) ja sam mislio da u cs-u igraju samo ozb ekipe i "mixevi", ali koliko vidimo svi zajedno celom kanter scenom u Srbiji nastupaju klinci koju su zeljni prepirke preko interneta, a kad dodju u bilo koji lan ljube dupe svim ozb igracima cs-a, ako ih uopste ima :P ali ovo sto vi radite na ovoj glupoj temi, dokazuje koliko vi mozga nemate sve grupno :P mozda cu dobiti batine od polovine vas :P ali bar imam muda da kazem da ste svi prsli :D <3 ljubi vas i voli vas tornado <3 na prvi lan dolazim pa ko ima sta da kaze neka kaze <3 <3 i neka organizator organizuje jbn bo3 za sve ekipe, bar je to najlakse, ne ovde da se svadjate, ja imam lepsu lizalicu od tebe :P ili ja imam lepsu drugaricu od tebe <3 msm svasta <3 svi kvazi kanterasi, smekeri, neka se poljube u obraz sa najblizim drugom <3 gay 4 the win <3 hahaahha

<3 idemo svi zajedno <3
Link to comment
Share on other sites

Ajde sad da napisem jedan zapravo ozbiljan post, verujem da sam dovoljno smarao Jurica [:D]

Mislim da je vrlo jednostavno odabrati 5 ekipa koje ce biti pozvane.

Kriterijum je vrlo jednostavan, najkonzistentnije ekipe gledano u poslednjih X turnira su pozvane. To sto je FP, sMk ili neka treca ekipa dobila/prosla dalje od jedne od pozvanih ekipa zapravo nista ne govori.

Govorimo o dobrim rezultatima u kontinuitetu, i jedina ekipa koja zapravo moze da ima pravo da se buni su momci iz rb/e-frag/sta god, ako naprave novu ekipu.

Svako od nas moze licno vise da voli ljude, stil igre ili bilo sta trece neke ekipe koja nije pozvana, ali po svakom realnom i merljivom kriterijumu ovo je dobar izbor.

Isto tako, ako govorimo o KGB-u, nije dovoljno reci da je njih FP dobio 2 puta (nije vazno na koj nacin i na kojim turnirima), onda moramo i da uzmemo u obzir uspeh KGB-a i FP-a protiv drugih ekipa. Ako se ne varam FP tu zapravo nema uspeh, dok je KGB pobedio HSBG, stigao do finala top8, plasirao se top4 na WCGq itd.

Ja stvarno ne vidim materijala za raspravu ovde. Ako neko posle ovog pojasnjenja i dalje misli da treba nesto menjati, voleo bih to da cujem argumentovano, a ne u stilu MOJA EKIPA MOZE DA POBEDI TVOJU!

Ne mora da se igra turnir, i izasao sam iz rasprave, ali filipe koji je to kontinuitet ovih ekipa koji ne moze i nasem sastavu da se pripise? :) Juicer, kide i menka igraju dugo zajedno, i pozvali su spama i mene koji isto godinama igramo zajedno, sad moze da se stavi tag Fullproof i, jel nisu oni stara ekipa? Nije ovo rasprava sa drugim ekipama vec sa likom koji poziva, ali koliko su stari sastavi kbp, lwc, maksnet? Ajde PP, iNation imaju sva prava da budu tu, pa cak i KGB po tome jer su promenili jednog igraca samo.

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

Ne mora da se igra turnir, i izasao sam iz rasprave, ali filipe koji je to kontinuitet ovih ekipa koji ne moze i nasem sastavu da se pripise? :) Juicer, kide i menka igraju dugo zajedno, i pozvali su spama i mene koji isto godinama igramo zajedno, sad moze da se stavi tag Fullproof i, jel nisu oni stara ekipa? Nije ovo rasprava sa drugim ekipama vec sa likom koji poziva, ali koliko su stari sastavi kbp, lwc, maksnet? Ajde PP, iNation imaju sva prava da budu tu, pa cak i KGB po tome jer su promenili jednog igraca samo.

Nema potrebe za raspravom drugar , barem neces videti sa moje strane. Vidi meni kao manageru Srpske organizacije je draze da bude sto vise Srpskih ekipa. Rekoh pitacu Ruse , imam jos 2-3 invite i rekao sam da cu pozvati samo sto treba strpljenja. Ja nisam rekao da ste losi sta vise mislim da je Srpski CS najbolji na Balkanu jer opet mnogo vise ga ima za razliku od Bosne i Crne Gore ali samo strpljenja sve cemo srediti :)

Neka neko ne uzme za zlo ali stvarno se trudim da sto vise pozivnica dobijem :)

Link to comment
Share on other sites

Niti sam ja kao sto vidis po mom prvom postu pokrenuo raspravu, bilo je u sali upuceno na prijavu nase ekipe (iz treceg sesira) zbog 2 preostala slota, vec ljudi koji se iz ko zna kojih razloga i dosade mesaju u nesto sto ih se ne tice pa mi bodu oci glupostima. E onda krece rasprava ciji je duzi koju pojedini ljigavci svojim nevaspitanjem produzavaju, a verujte mi da sam objektivan i da se ne mesam u nista ako ne mislim da sam stvarno u pravu.

P.S. Na kraju napisi ko konacno moze da igra i to je to.

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

Ne mora da se igra turnir, i izasao sam iz rasprave, ali filipe koji je to kontinuitet ovih ekipa koji ne moze i nasem sastavu da se pripise? :) Juicer, kide i menka igraju dugo zajedno, i pozvali su spama i mene koji isto godinama igramo zajedno, sad moze da se stavi tag Fullproof i, jel nisu oni stara ekipa? Nije ovo rasprava sa drugim ekipama vec sa likom koji poziva, ali koliko su stari sastavi kbp, lwc, maksnet? Ajde PP, iNation imaju sva prava da budu tu, pa cak i KGB po tome jer su promenili jednog igraca samo.

Zasto nas pominjes kad pojma nemas koliko dugo igramo zajedno, molim te ostavi nas sa strane i ne pricaj nesto sto pojma nemas

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

cisto da znas ja i shaltira igramo zajedno 2 godine,a samo pod tadasnjim nazivom clan+ smo igrali sa lottom i ivcom isto 2 godine :) tako da je samo eror nov :) a konkretno ivca shaltira i ja bez prestanka igramo vec godinu dana :)

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...