Jump to content

Virtus.pro CUP (Balkan invitations by DGB)


Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ty hensi maestro, nije ni bitno nemojte se raspravljati :) mi ni ne zelimo da igramo... nego vas djuser lozi pa reko da vidimo dokle ide taj vas profesionalizam ili k0mpl3x ? :) inace evo skupicemo mi ekipu juicer ja mnkd zvacemo flekaju i predat0ra i sigurno imamo vise uspeha nego ti deki J. i ostala kompanija :))) koje su to price :) lud je djuske sto vas tovari a i vi jos vise sto se primate :) baci fles ?

edit: dobili smo upravo sada urosha u mixu jel se to racuna ?? ili moramo jos da vezbamo kao ekipa ? :) hahahahhaahhaahahahah tos tos tos

Edited by kidE545
Link to comment
Share on other sites

ty hensi maestro, nije ni bitno nemojte se raspravljati :) mi ni ne zelimo da igramo... nego vas djuser lozi pa reko da vidimo dokle ide taj vas profesionalizam ili k0mpl3x ? :) inace evo skupicemo mi ekipu juicer ja mnkd zvacemo flekaju i predat0ra i sigurno imamo vise uspeha nego ti deki J. i ostala kompanija :))) koje su to price :) lud je djuske sto vas tovari a i vi jos vise sto se primate :) baci fles ?

edit: dobili smo upravo sada urosha u mixu jel se to racuna ?? ili moramo jos da vezbamo kao ekipa ? :) hahahahhaahhaahahahah tos tos tos

imate vishe osvojenih turnira zbog njih dvoje, a skilla ne, rezultat bi bio 16-1 16-1 jer ova dvojica ne igraju kanter od pre hrista, a vi ostali ste nam redovne musterije ...

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

ozbiljno uki mislim da sam bio rekao jednom prilikom ali ponovicu opet :) tvoje misljenje me ali bukvalno ni malo ne zanima :) i onda sada stavim ovo NHF, a ustvari me i za to boli kurac :) i on dejan j) je igrao i pravio sebi ime kada mi nismo igrali ali uopste :) tako da ni njega ne mogu da postujem, pogotovo posle ovakvih komentara :) igrali smo par puta protiv njih u tom sastavu gde je on igrao sa pecom i micom saletom (igrace koje postujem) posto ne pisu ovakve gluposti, i dobili su nas naravno JER MI NISMO VEZBALI NITI IGRALIIII :) ne kazem da bi bilo drugacije da smo vezbali i igrali ali opet ne mozes tako da pravis budalu od sebe i da tripujes ti imas vise uspeha u nekoj svojoj proslsti gde ste igrali vi i 4gl samo ? :) sada ja mogu da pisem kako sam vas sve pobedio mnogoooo puta na mnogo davnim turnirima ali nema poente... ja to sebi ne moram da govorim niti moram da pisem ovde po forumu da bi neko to tamo video (cs scena velike Srbije) zato sto me previse ne interesuje :) ali ajde opet cu ponoviti :) pusite coveka da organizuje cup, ovo nije tema za rasparvu cija je pisica vec od vas dvoica, a i ti djuske mojne zajebavas decu, koji ti je kurac :)

Link to comment
Share on other sites

Ti [ili tvoj drugar-saigrac] ste prvi poceli da pricate ko je koga dobio tako da nemas pravo da pricas o tome kako ne moras da govoris ni sebi ni nikom drugom ko je koga dobio :)) Nesto tu ne stima :) A ako te moje misljenje ne zanima mozes da stavis ignore i eto resen problem :)) hf :D

^.^

Link to comment
Share on other sites

ozbiljno uki mislim da sam bio rekao jednom prilikom ali ponovicu opet :) tvoje misljenje me ali bukvalno ni malo ne zanima :) i onda sada stavim ovo NHF, a ustvari me i za to boli kurac :) i on dejan j) je igrao i pravio sebi ime kada mi nismo igrali ali uopste :) tako da ni njega ne mogu da postujem, pogotovo posle ovakvih komentara :) igrali smo par puta protiv njih u tom sastavu gde je on igrao sa pecom i micom saletom (igrace koje postujem) posto ne pisu ovakve gluposti, i dobili su nas naravno JER MI NISMO VEZBALI NITI IGRALIIII :) ne kazem da bi bilo drugacije da smo vezbali i igrali ali opet ne mozes tako da pravis budalu od sebe i da tripujes ti imas vise uspeha u nekoj svojoj proslsti gde ste igrali vi i 4gl samo ? :) sada ja mogu da pisem kako sam vas sve pobedio mnogoooo puta na mnogo davnim turnirima ali nema poente... ja to sebi ne moram da govorim niti moram da pisem ovde po forumu da bi neko to tamo video (cs scena velike Srbije) zato sto me previse ne interesuje :) ali ajde opet cu ponoviti :) pusite coveka da organizuje cup, ovo nije tema za rasparvu cija je pisica vec od vas dvoica, a i ti djuske mojne zajebavas decu, koji ti je kurac :)

i ti i djusko imate 25 26 godina zreli ste ljudi trebali bi da imate razumevanja i dosli ste i prosipate price sto mi nismo pozvani kao da imate 16 godina i josh djusko okaci link kao mi smo pobedili ... i ne mozete da shvatite zasto niste pozvani ... a to ko je koga pobedio i kada i ko je sa kim igrao i ko je koliko vezbao u to vreme je totalno nebitno. ti da si zeleo da budes najbolji ti bi igrao u to vreme kad smo na sceni bili samo glorija mi moh i newave.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

ljudi, nema potrebe vise za ovakvim prepirkama, stvarno ne vode nigde.

stoji to da se nama igra ovaj kup, posto volimo kanter i igramo ga vecno i kontam da smo barem ostavili kakav/takav trag na sceni ;)

aca nije hteo nikoga da prozove tim postom sa rezultatom protiv kgb-a, samo je hteo da pokaze da smo i mi dobri, pa da nas ubaci ako moze da igramo taj cup.

ja razumem uroshe sto si se ti nasao prozvanim, ali nije lepo da tako krenes da tako da napadas ljude

a ti deki j., nema potrebe za takvim komentarima. mogu i ja da krenem da pricam veoma zanimljive price, ali necemo da pretvorimo ovo u prepucavanje ko ima bolji story

PUCAMO SE SUTRA!! :) gl&hf

klipiri klapari klap

Link to comment
Share on other sites

znam da sam ne bitan na ovoj temi ali moram da prokomentarisem

meni je zaista zao sto se ovolika prasina digla oko jebenog ONLINE tura

i sto su se pojedinci pronasli pogodjeni jel njihova ekipa nije na pozvanom spisku

ali cinenjica je sto kgb dosta vezba i imaju uspehe i po meni trebaju da igraju

svakako stoji da ekipa man,djus,kide,spam,bjeka odlicni igraci pogotovo mankind koji ima brdo uspeha iza sebe

i da bi bila dobra ideja da igraju i oni zato sto su old sql i imaju brda iskustva i garantujem da ne bih ostavili negativan utisak

Link to comment
Share on other sites

KOJI STE VI DEBILI. DOZVOLILI STE DETETU DA VAS BUKVALNO NAPRAVI MAJMUNIMA. UMESTO "OK, USRLAI SMO VAS, VI IGRAJTE" VI MAGARCI OD 25+ GODINA SE NASTAVLJATE SA DETETOM KOJE IMA SAMO IGRICE U ZIVOTU I FILMOVE NA SK_GAMINGU?????

UROSH LIK UBIJA IGRU NOGOM I NEREALNO JE PRICATI KO JE BOLJI I STA KURAC. DOSLI JE VREME KADA CE ON DA PRCA(U IGRICI NARAVNO) A ZA VAS DA SE SPRDATE I IGRATE IZ ZABAVE.

DOZVOLILI STE DA VAS VECNIFAN ISCIMA NA GLAVU.

KIDE ACO BATALITE SPIKU. IDEMO U GRAD SUTRA. NEMOJ NEKO DA KAZE "VOZIM"!!!

KAKO CU VAS SVE POLOMITI NISTE SVESNI I JOS SE MAXA VRACA. PECA ISTO SPREMAN KAO ZAPETA PUSKA.

GEJMERSKA POSLA!

detinjstvo nismo imali da postali bi najbolji

Link to comment
Share on other sites

zamisljam da je activan 4gl i da je pozvana 1 ekipa iz srbije ( makar se ne bi svadjali ko bi trebao da ide ) vec bi svi slozno navijali za tHe_best!

izbegla bi se ova svadja za koju je tuzno da tolke godine koje ste proveli za cs-om ovim jendim topicom nastane prepucavanje

Edited by NGAGE benassko
Link to comment
Share on other sites

Ajde sto me gajic i filip jebu u kanteru..... nego sto me jebu u fudbalu..... gg

Meni je drago sto si se javio. Zamolio bih organizatora da paznju posveti legitimnom problemu, ovo izmedju KGB-a i FP-a ne treba da bude u fokusu.

Jurica smo maltretirali u cs-u, okrenuo se fudbalu da osvetla obraz i nije uspeo, tako da bih te zamolio da pozoves sMk umesto maksneta.

Hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...