Jump to content

Virtus.pro CUP (Balkan invitations by DGB)


Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde ti mali sjasi vise sa coveka, sta li glumis zaprsku tu prvi, kad te niko nista ne pita, nalazis se pogodjen.

Znas koliko mi je super sto sam uspeo da te dobijem i udjem u 1/4 finala u mom hobiju? Ma osecam se bolje nego posle prvog sexa brate!

Uostalom da je neko mene pitao pre turnira, niste mi neka prepreka. Bez ikakve uvrede van CS-a.

ti si druze jos uvek nevin! Ne znas kakv je to filing,ne znam ni sto zelis da ispadnes JEBAC!

Zamolio bih vas da ne pisete vise...! DObili ste nas,svaka cast..vidimo se na sledecem turu ako budete igrali...posto tebe nema na mapi i ne znam sta se javljas...kao drugo obecavam ti da me vise nikada neces dobiti,i prestani da vredjas! Prisoa sam vam prvi cestitao i rekao srecno,tako da komplexashu bolej izadji iz kuce i idi trazi neku devojku za taj prvi sex! POZ

Link to comment
Share on other sites

ne znam samo sto se svi sad bunite nesto, kad uvek moze da se napravi mix ekipa neaktivnih/ostalih igraca i da pobedi pola ekipa sa ovog spiska pozvanih...

sto se tiche ko je pozvan, ove ekipe su najaktivnije u poslednjih par meseci i treba da igraju, kad prodje neki vremenski period i par turnira mozda druge ekipe udju na spisak.

+1

Link to comment
Share on other sites

ne znam samo sto se svi sad bunite nesto, kad uvek moze da se napravi mix ekipa neaktivnih/ostalih igraca i da pobedi pola ekipa sa ovog spiska pozvanih...

sto se tiche ko je pozvan, ove ekipe su najaktivnije u poslednjih par meseci i treba da igraju, kad prodje neki vremenski period i par turnira mozda druge ekipe udju na spisak.

bukvalno +1

Link to comment
Share on other sites

ti si druze jos uvek nevin! Ne znas kakv je to filing,ne znam ni sto zelis da ispadnes JEBAC!

Zamolio bih vas da ne pisete vise...! DObili ste nas,svaka cast..vidimo se na sledecem turu ako budete igrali...posto tebe nema na mapi i ne znam sta se javljas...kao drugo obecavam ti da me vise nikada neces dobiti,i prestani da vredjas! Prisoa sam vam prvi cestitao i rekao srecno,tako da komplexashu bolej izadji iz kuce i idi trazi neku devojku za taj prvi sex! POZ

Aj ponasanje malo dovedi u red i budi pristojan kao sto tvrdis da jesi. Cim tako pricas o meni znaci da nista i ne znas o meni i mom zivotu i molim te to drzi po strani, jer pocinjes licno da me vredjas, a to mi moze stvarno zasmetati sto ti nece biti prijatno.

Ja cu tebi prici na sledecem turniru veruj mi, iako se ne secam da je iko od vas sad meni prisao mada mozda gresim, a ti mi sad reci kad sam ja uvredio ili tebe ili tvoju ekipu, i sta sam ja uopste lose rekao. Meni samo bode oci to sto mali urosh prica o nama, iako ja ni u jednom trenutku nisam osporio kakva ste vi ekipa. Neki drugi likovi pricaju svasta o tim mecevima, a tvoj saigrac nas proziva, strasno....

Link to comment
Share on other sites

Ama ljudi ne treba stvarno da se tolika buka dize oko toga, mozda ne bih ni pisao nista da saigrac nije napisao nesto u moje ime :D Stoji to da mislimo da smo zasluzili mesto, uz ostale ili umesto nekoga, ali boze moj, ako nas ne stave, to je njhova odluka, i greska. Sve je OK inace, ali kad me neko nacepi postajem zajeban, sreca pa od ovoga ne zaradjujem za zivot :) Zamolio bih da se ovo ne pretvori u neko licno prepucavanje, jer ko nas zna zna sta mislimo o tome i koliko nam je stalo. Kad padne odluka videcemo i to je to ;)

Link to comment
Share on other sites

Ama ljudi ne treba stvarno da se tolika buka dize oko toga, mozda ne bih ni pisao nista da saigrac nije napisao nesto u moje ime :D Stoji to da mislimo da smo zasluzili mesto, uz ostale ili umesto nekoga, ali boze moj, ako nas ne stave, to je njhova odluka, i greska. Sve je OK inace, ali kad me neko nacepi postajem zajeban, sreca pa od ovoga ne zaradjujem za zivot :) Zamolio bih da se ovo ne pretvori u neko licno prepucavanje, jer ko nas zna zna sta mislimo o tome i koliko nam je stalo. Kad padne odluka videcemo i to je to ;)

1) To sta vi mislite i sta je realnost su dve razlicite stvari.

2) Uopste nije greska, i niko nece patiti ako vas ne "stave".

3) Inace svi koji igraju cs kod nas, to rade zbog para, i zive od toga.

Bez obzira sto je KGB izgubio od vas sad, a i sto inace u LAN-u nisu nesto bog zna sta uradili u zadnje vreme, svakako zasluzuju pre vas da igraju, jer su ekipa dugo vremena sa manjim izmenama, vezbaju i trude se, isto kao sto je LWC ispao iz grupa sad, pa je svejedno pozvan kao sto i zasluzuju. Pocnite da igrate kanter u kontinuitetu, da vezbate, pa ce vas mozda neko negde i pozvati. Skupili se za turnir, dobili jedan bo3 i odma hoce invite na svaki turnir, pa ne ide to tako. I procitajte opet Dejanov post za svaki slucaj.

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

1) To sta vi mislite i sta je realnost su dve razlicite stvari.

2) Uopste nije greska, i niko nece patiti ako vas ne "stave".

3) Inace svi koji igraju cs kod nas, to rade zbog para, i zive od toga.

Bez obzira sto je KGB izgubio od vas sad, a i sto inace u LAN-u nisu nesto bog zna sta uradili u zadnje vreme, svakako zasluzuju pre vas da igraju, jer su ekipa dugo vremena sa manjim izmenama, vezbaju i trude se, isto kao sto je LWC ispao iz grupa sad, pa je svejedno pozvan kao sto i zasluzuju. Pocnite da igrate kanter u kontinuitetu, da vezbate, pa ce vas mozda neko negde i pozvati. Skupili se za turnir, dobili jedan bo3 i odma hoce invite na svaki turnir, pa ne ide to tako. I procitajte opet Dejanov post za svaki slucaj.

A KAKO VAM JE SAD?!

Link to comment
Share on other sites

Ynk-o pa da nema uspeha s`tim se ne bih slozio :))) Wcg final 4 , dreamhak final 4 :) , edge final 4,i ne znam ni ja,mislim da ih ima...sad bash ima uspeha... ostaloo sve n1 ::)

Aj ponasanje malo dovedi u red i budi pristojan kao sto tvrdis da jesi. Cim tako pricas o meni znaci da nista i ne znas o meni i mom zivotu i molim te to drzi po strani, jer pocinjes licno da me vredjas, a to mi moze stvarno zasmetati sto ti nece biti prijatno.

Ja cu tebi prici na sledecem turniru veruj mi, iako se ne secam da je iko od vas sad meni prisao mada mozda gresim, a ti mi sad reci kad sam ja uvredio ili tebe ili tvoju ekipu, i sta sam ja uopste lose rekao. Meni samo bode oci to sto mali urosh prica o nama, iako ja ni u jednom trenutku nisam osporio kakva ste vi ekipa. Neki drugi likovi pricaju svasta o tim mecevima, a tvoj saigrac nas proziva, strasno....

Tvoj zivot me ne zanima,kao ni to ko si i sta si :) i da si NINO,ne zanima me...Ja koliko vidim viste ovde prvi poceli da pisete...ja u ovu temu ne bih ni usao da mi ljudi nisu rekli,ovi kazu ovo,ovi kazu ono! onlajnersi kazu ovo,onlajnersi kazu ono...urke verovatno brani ekipu,kao sto i ti zelis za tvoju ekipu najbolje! To da li sam prisao mozes da pitas mejtove,koji me mozda poznaju pa su me prepoznali,i odakle znam...O kojim mecevima ? To ne razumem..O nasem mecu,ili....iskreno mislim da ova tema treba da se lockuje!

Link to comment
Share on other sites

koji ste vi tosovi majke mi, na uroseve komentare odgovarate :) nemam ja protiv tebe uki nista zivota mi, stvarno si mi gotivan decko (ponekad) ali ajde malo postovanja ( ne zato sto smo dobili vas niti bilo koga drugog) nego sto smo igrali kanter dok se ti najverovatnije nisi ni rodio.

stvarno nemam nista lose protiv ni jedne ekipe ali verovatno mozemo u mixu bilo kom sto je rekao deki da pobedimo barem 5-6 ekipa sa ovog spiska, naravno svaki turnir je drugaciji pa samim tim nosi neka svoja "iznenadjenja" ekipa Full_rs je bila napravljena za turnir, nemojte mislite drugacija ... sve je ovo zezanje, nema ovde profesionalizma, niko vas ne placa da igrate ovu igricu, radite to zato sto volite, sto pre to shvatite mozda ce ovi komplexi od doticnih ljudi nestati....

Stvarno svaka cast momcima iz kgb-a cimaju se vezbaju trude se... i svaka cast buxu i ljudma koji su prisli da cestitaju na pobedi, o tome se i radi uki kontas, postovanje svojih protivnika i igranje igrice koju volis.... A NE KO JE KOGA POBEDIO KADA I KOLIKO SI TURNIRA UZEO I BRATE KOJE BOJE TI JE NISAN I KAO KO JE KOGA ZAKLAO I TAKO TO. predstavite srbiju sto bolje mozete, Napred nasi?

(ynk jordaneeee drugariii ponasjte seee i pisiteeeeee uuu jednini ne u mnoziniiiiiii..... iiiiii kontam da "marvu" kao i celu cs scenu boli kurac sta ti ynk mislis pa niko nista ne govori.... olla

kako_vam_je_sad_______

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...