Jump to content

Wasteland 2


G!!!

Recommended Posts

Bilo bi cool ako te igra ne bude prisiljavala da igras sa partyjem, mada koliko sam skontao party ce biti koncipiran kao u falloutu jel ? neces moci direktno i 100% da upravljas grupom? (meni licno je to odlican momenat)

Ne znam ni sam kako borba moze da izgleda sa grupom u poteznom fazonu, a da nije takicka kao ja2 npr a da pored toga bude i dobar rpg... poprilicno je tesko imeplentirati sve to u jednu igru, mada ne i nemoguce

p.s. Unigine Corp CEO Den Shergin tweeted he is offering a free license for the Unigine engine to inXile for Wasteland 2. According to Shergin, inXile is evaluating the option now.

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi cool ako te igra ne bude prisiljavala da igras sa partyjem, mada koliko sam skontao party ce biti koncipiran kao u falloutu jel ? neces moci direktno i 100% da upravljas grupom? (meni licno je to odlican momenat)

Svojom četvorkom upravljaš 100%, a pored njih vodiš do tri NPC kojima izdaješ opštija naređenja ("otvori paljbu" umesto "otvori paljbu po drugom kjootu sa leve strane")

Tako je bilo u kecu, a prema dosadašnjim intervjuima biće i dalje.

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi cool ako te igra ne bude prisiljavala da igras sa partyjem, mada koliko sam skontao party ce biti koncipiran kao u falloutu jel ? neces moci direktno i 100% da upravljas grupom? (meni licno je to odlican momenat)

Ne znam ni sam kako borba moze da izgleda sa grupom u poteznom fazonu, a da nije takicka kao ja2 npr a da pored toga bude i dobar rpg... poprilicno je tesko imeplentirati sve to u jednu igru, mada ne i nemoguce

Ocigledno nisi igrao Baldur's Gate 1/2

Cistokrvni (kultni) RPG sa turn-based taktickim party kombatom.

Link to comment
Share on other sites

jeste na kraju cemo doci do toga da je fallout u stvari bio real time sa pauzom :)

anyway likovi su zabili preko 3 milke, svi koji su podrzali igru ce imati pristup zatvorenom delu foruma u kojem ce biti komunikacije sa developerima, i imace posebne ponude na njihovom online store-u

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj G!!! ko da ga neko silovao, pa sad skace na svaku rec. Izmeditiraj malo, ako krenes Wasteland 2 da igras tako nadrkan usraces iskustvo. Imas godinu dana da se procistis [:p]

Ontopic, zivo me zanima kako ce ta komunikacija sa devovima izgledati, posto ono na Kickstarteru ne lici ni nasta.

Dao sam im $30 dolara...

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

nikad pozitivnije!

Fargo i DLC filozofija

The movement against many forms of paid DLC is only going to get stronger. DLC has now become a 4 letter word with one less letter. I have no problem with things that you download that are cosmetic only and other smaller forms that are more trivial and non-essential. I used to look forward to expansion packs for games. Tons of new game play for like $20. I never had an issue with that. To get as much content in the expansion packs of yesteryear would probably cost $100 in the new DLC model today.<br style="font-family: 'Trebuchet MS', Verdana, Arial; font-size: 13px; "><br style="font-family: 'Trebuchet MS', Verdana, Arial; font-size: 13px; ">Of course the Red Boots DLC pack is a different story... Maybe I should Kickstart the Red Boots DLC pack and then sell the shoelaces as extra DLC. I bet my sarcastic humor is going to get me in trouble one of these days!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ja ili ne kontam ili su zaista totalno omasili,mozda je kako mali herpderp zamislja da sve funkcionise na kickstarteru a posto aludiraju ocigledno na farga i wasteland2, onda su omasili debelo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam na šta ciljate, ako je na strip, onda je to zbog toga što je krenulo da se pojavljuje sve više i više fejk projekata na Kickstarteru, koji koriste lažne artove, neke shotove propalih igara od pre x godina itd.

Link to comment
Share on other sites

ja nadjoh info o samo jednom projektu ? al kao sto rekoh nisam verovatno skapirao strip a zasto nisam shvatih nakon tvog posta

mislim interesantno je sve sa tog aspekta koliko je moguce ivrsiti malverzaciju preko kickstartera

i naravno takav stripic na ovoj temi podseca na brian farga i njegovu pricu, i naravno ne lezi nama koji smo mu dali silne pare :]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je delom i aludiranje na aktuelniju pricu povodom jos jedne igre koja je 100% zavrsena, znaci sve je gotovo samo da se izda a pokrenut je kickstarter zarad ubiranja love dok je to aktuelno. Znaci nisu potrebne pare da se igra uradi vec da se uradi DLC, najprostije da se izrazim. A i ono kadar nevera, niste ukapirali strip :D ja stao i ludnica :D pa lik sto prodaje sa svojim zlocinackim brcicima i mladezom na licu pa njegov dijalog koji nema veze sa realnoscu, mislim "You can online", itd. a treci panel je standardno "Gabe debil, Tycho nevera" za njih. Najverovatnije niste ispratili ovo sto Lacky isprica plus Escapist sto je imao podcast i Jimqusition epizodu.

Njaverovatnije ste propustili i besnilo sto je autor Fez-a rekao da Japanci nemaju pojma da prave igre, pa su ga prozvali rasistom a niko nije stavio prst i ukapirao da Japanci tj. svi koji rade u Japanu i izdaju igre stvarno prave krs igre zadnjih nekoliko godina, sve emo pedo trans dope fazon.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...