Jump to content

TERA Online


Recommended Posts

Ahahahahaahahah carski, koji je marketinški genije rešio da koristi ovaj spin... ne dragi moji Frogster govnari, srali na oči dabogda, kad neko kupi gold od kineza u p2p igri on treba da se se BANUJE, trajno, imenom i prezimenom a ne da se budalama koji već plaćaju pretplatu na zadnji ulaz uvodi pay2win potpuno legalno. MARŠ U PIČKU MATERINU! Phew, dadoh sebi malo oduška [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jedan savjet ne kupujte igru...trenutno je mnoooogo los end game .Ja imam 2 lvl 60 karaktera i prestao sam da igram,nisam uplatio sledeci mjesec.End game se sastoji iz 4 5 man instance i to je to..nema pvp arena/battlegrounda,jednom recju crap. S obzirom da je igra izasla jos prije godinu dana za Korea trziste a ni tamo nije napravljen ni jedan content update...BIG FAIL.

Link to comment
Share on other sites

Ko je jos lud da kupuje igru koja ima mesecnu pretplatu, a uskoro ce GW2?

@k0baya pa pazi ja sam uvjek bio vise za mjesecnu pretplatu nego za game shopove,posto su uglavnom shopovi ne izbalansirani...ali da jbg uzima se GW2 posto izgleda da ce cash shop biti vise kozmeticki sta li vec...

@ Shekk pazi igra je izpolirana,dobra grafika,interesantan combat system ali nema contenta to je najveci fail...i izgleda da ga nece ni biti skoro...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...