Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Гостоваћу ја у земунској на ликовном, типа три четири пута, један час ће буде пракса. Који је то рурљанин у земунској?

Ja idem u Zemunsku. Kul ako budes dolazio samo se meni cini da ces ti predavati ipak ovima sa likovne sekcije ili tako nesto, sumnjam da ces ici samo u par odeljenja i predavati. I kako si ti dospeo do toga? Mozda znas Klacara(profesor likovnog), on je stariji od tebe za nekih 10ak godina, pa preko njega ili nesto preko skole, nevezano za njega?

Inace Sheyn sam upoznao tako sto mi je dosla da mi predaje kao zamena za profesorku nemackog, lol, cudno :)

Link to comment
Share on other sites

apropo price o psecim govnima,ali mislim da nigde u Beogradu nisam video govana,koliko na Dorcolu,ono nije humano :)

Jebote,aj sto ih ima na svakih metar,ali ono pojave se primerci ko da je Vuk Bojovic izveo slona u setnju pa se ovaj usput israo [:D]

jos zimus kad su ledenice padale sa zgrada a led svugde po trotoaru... smrt!

Link to comment
Share on other sites

budalo. :D

elem, prevod... dobila sam ponudu za zvanje ljudi preko skajpa na nemačkom i nuđenje proizvoda...

to je moja šveca radila na norveškom/švedskom, preskoči, katastrofa je

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

+1, na olimpu isto dosta ljudi

a tek sto imam papagaja koj me budi svako jutro u pola 7, kog ne mogu da ugasim kao alarm na fonu :D

edit: al ste upali izmedju postova ;)

Edited by Diego

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

smejem se kao retard 2 minuta

btw, sto ja nikada necu dobiti sansu da se ganjam sa profesorima po forumima :(

zato što (pored činjenice da si glupi grobar) nisi učio matu na vreme. AE!

elem, za koje pare može da se uzme neki ok polovan bajs, planiram da krenem sa vožnjom po adi, postao sam gadan sam sebi koliko sam se ugojio?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

btw, sto ja nikada necu dobiti sansu da se ganjam sa profesorima po forumima :(

kako nećeš, eno ti ga prof. pavlović na onom topiku o internet guruima.

uveče oko pola 6

teško je

elem, za koje pare može da se uzme neki ok polovan bajs, planiram da krenem sa vožnjom po adi, postao sam gadan sam sebi koliko sam se ugojio?

za 200e možeš sasvim solidan mountain bike da uzmeš. ne daj im da te ubeđuju da ti treba svemirski bajs da bi se rekreirao, bilo šta sa brzinama za uzbrdo će da bude super.

i naravno, od vožnje po ravnom nema vajde, mora uspon.

http://www.cikloberza.com/

http://www.ciklonaut.com/Oglasi/TrangeFrange.htm

Link to comment
Share on other sites

И то са другаром паган блек металцем рофл, на шта ће то да личи... Треба да одрадимо неко предавање практично на ликовном у земунској и у некој основној, смарање. Ал ако добијем одељење са рурцем, то је увек до јаја:) Тај рурац нек се јави, да се поздравимо ако добијем одељење:)

Jel treba da drzis blok nastavu? coolface-1.png

Edited by Sinistral
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...