Jump to content

WTT/WTS Cata i WotLK acc


Ponavljac

Recommended Posts

Pozdrav svima!

Pre ovog cata acca brzinski da objasnim WoTLK - 7x lvl 80 (Priest, Warlock, Shaman, Shaman, Druid, DK, Paladin) - svi imaju odlican gear za wotlk koliko god je to sad bitno, profesije na max i brdo mountova / titula (pogotov palla koji ima 40+ mountova i 20-30 titula).

Acc nikad banovan, imam sav info + na accountu je authenticator nema sanse da vas hakuju. Igraci su na Quel'thalasu. sav dodatno info na upit. Ovaj acc iskljucivo prodajem ili menjam za golde.

Drugi acc Cataclysm:

11x lvl 85 (Priest, Warlock, Shaman, Paladin, Warrior, Rogue, Mage, Hunter - Sylvanas horda) + 85 druid ally trollbane i 84 druid ally frostmane.

Ovi na sylvanasu vecina je solidno gearovana, sve profesije na max i solidan broj mountova i titula po karakteru. Mainovi su warlock, mage i mozda priest. warlock i mage imaju solidan i pve i pvp gear.

Ovaj cataclysm acc sam skoro kupio evo nema 15 dana, (nisam prvi vlasnik ali znam decka koji mi je prodao i dajem njegov kontakt ukoliko bude nekih problema u buducnosti). Imam sav info. Razlog zasto ga sada dajem je zato sto sam oduvek igrao ally i sad sam ponovo poceo wow pa sam mislio da cu moci hordu ali me smara i sylvanas server i horda kao fakcija ali nemam pare bas da ih prebacujem sve. Dakle nikakva prevara nije u pitanju, nista jednostavno sam se zajebao i ne treba mi acc.

Ovaj Cata acc bi prvenstveno trade-ovao za slican acc u ALLY. Dakle da ima 5,6+ lvl 85 (prednost imaju priest, warlock, rogue, druid, dk) da imaju neki ok pocetnicki gear ne bas zeleno/plavo i da imate sav info.

Oni koji su zaintresovani za kupovinu takodje mogu da salju ponude pa ako ne uspem da tradujem prodacu.

Kontakt:

063 364 000 - SAMO SMS, pa posle poziv !

Pozdrav svima, sve najbolje

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...