Jump to content

WTT Acc za gold


Ponavljac

Recommended Posts

Pozdrav svima.

Imam WotLK account sa 7x lvl 80. Mogu da diskutujem o gearu ali mislim da je to nebitno s obzirom da su svi 80 lvl. Ali eto da napomenem svi su solidno gearovani za wotlk, a paladin je bio ful fulova spreman za sve.

Od igraca imam: Warlock, Shaman, Shaman, Druid, Priest, Paladin, DK. Svi su ally. Skoro svi imaju profesije na max za wotlk ako nekome fali to je nesto smesno. Od mountova imaju svasta kao i od titula pogotovo palla koji ima oko 40+ mountova i 20-30tak titula.

Igraci su na Quel'thalasu. Od info posedujem sve cak imam i authenticator aktiviran na accountu tako da je ne moguce da vam ga ukradu.

Menjao bih ovaj acc za golde, procenili bi vrednost acca i u toj vrednosti bih kupio golde. Ne znam da li se ovakve stvari rade i da li nekoga ovo zanima ali eto da ponudim pa sta bude.

Na tim igracima imam oko 7500 golda, pa je druga opcija da ako neko hoce da mi izadje u susret i uzme od mene golde na Quel'Thalasu a da mi ih na Sylvanasu u hordi :)

Zaboravih da napomenem da na accu nije aktiviran Cataclysm ali da imam jedan neiskoriscen kod sebe tako da ako bude potrebe dacu i njega uz acc.

P.S. znam da ovo nije deo foruma za to ali eto cisto da napomenem kad sam vec ovoliko napisao da ako ne uspem da ga zamenim za golde acc bi proddao pa ako je neko zaintresovan moze da posalje ponudu.

Pozz svima!

063 364 000 - SAMO SMS, pa posle poziv!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...