Jump to content

LanVision turnir - Kragujevac


5holaja

Recommended Posts

Pazi ovako,ja uvek kada nesto govorim ili pisem to radim iskljucivo u SVOJE IME,i prenosim svoje utiske,impresije,kritike i ostalo,a kao i sav normalan svet u ovoj slobodnoj zemlji imam puno pravo na to,s tim sto se aktivno takmicim od 200-5,avgusta meseca i video sam sve i svasta,a na ovom turu dovoljno da ne dodjem u zivotu vise na neke gigatrone koje organizuje druzeljubivi nam juricM koji se svima smesi,a nije tako sladak zapravo,no necemo o tome.Radi se o sledecem Maki,stajalo je da je LWC high seed(bez obzira na trece mesto na proslom gigatronu,ok,nema veze,teraj dalje)nemam problema sa tim,stavi me da sam bilo sta,igram igrice...Stajalo je da prvi mec igramo vs GS-a ili neke druge ekipe,samo znam da kao high seed ne mozemo prvi mec igrati vs NOSIOCA ili za prolaz...sto je u ovom slucaju bio primer,naime u autobusu smo videli da je redosled meceva PROMENJEN i da necemo igrati vs nekih manje dobrih ekipa sto bi nam posluzilo kao zagrevanje vec ODMAH vs next please-a,koji su recimo za neke 2- klase jaci,dakle prvi mec ti je uvek bez obzira na protivnika najtezi dok namestis ruku,sens,teamseapk,zagrejes se i spremis za pravu turnirsku atmosferu...nama su promenili protivnika uoci samog tura sto je BANALNO.Onda pitam dragog nam juricaM sta se koji kurac desava ? On veli sledece :"zamolio me own da igraju oni vs nekih,pa znas on je organizator,ja samo pomaze,pa rekoh da mu ucinim,ipak ej on galvni tu,iako je malo ometen" OKEJ VELIM JA,pa kako onda TI NJEMU CINIS AKO JE ON GLAVNI OMETENI A TI SPOREDNI OMETENI?Medjutim,ne lezi vrazhe,eto sada 2 me direkt za prolaz vs putta-ne,i onda mecevi za jurnjavu round razlike...rumuni pretposlednji mec irali vs putane vidno izmoreni i retardirani i uzima putana tu vec dovoljan broj rundi da mi popusimo kako god obrnes i okrenes...!I tek onda u povratku kuci u troli u 6 ujutru...veli meni moj dragi prijatelj i brat Nenad,poznatiji kao Balu : " brate,own nema veze sa tim,ucepio se jure rumunima,ajde da mu je trazio neko od nasih,vec levak neki rumunski koji nikada vise nece ni doci...samo ga j rumun pitao a pijkaju sto pre i da pale gajbi jure veliki drug rece "no problem" i tako.E onda ja DANAS pitam malog own-a reci mi najiskrenije jesi li trazio ti da igras prvo vs R u nadi da ces se tu naloziti i proci grupu ioli kako vec ,meni klinac kaze :"nisam naravno,pa ja da sam bio sa fragnatix i spodobama opet ne bih prosao" tako da ono...pricam iz svoje perspektive i ugla,da sam samo DAN ranije znao da je to sve izmenjenone bih ni dosao,pisam se na 1.200 din ucesce,prezalio bih ja to-snikers,haburger,dopuna,zvake,labelo,sta god.Nego da dodjem tamo i da dobiijem objasnjenja koje ne bi prihvatilo ni petogodisnje dete(ometeno u razvoju),i tako izgubim zdravlje i posisaju mi karu i tako.Toliko od mene,a ti sto si bio nemi posmatrac,tebi je sve kul,sto i razumem u potpunosti,i tvoja ekipa je sela u lepim,prostranim skolskim klupama,a ja u spajzu na 400 stepeni gde iza mene urlaju 2 lika sto igraju PES i nesrviraju se sto nece da doda igrac loptu,ne radi valjda "x".PET,ALI PET fragova sam napravio na dm-u kada su me nenad i neske ljubazno zamolili da udjem na server jer tur kasni 2,5 sata(kao da kasni zbog mene fazon,ko da me boli kurac,LIKE I CARE) ali eto.A lepo je pisalo da ce svaka ekipa imati 10-15 min fore da se dogna,ja sam imao oko 3,5 minuta uz to sto mi je PLUS joke mali pomagao oko opreme ,tako da sam mogao u ginisa uci opusteno.Sve lepo iscitaj i razmotri,pa onda sudi,poz voz.Binije je sta rumunescu neki misli i da se njima ucini iako su ih jebali kada su tamo otisli na tur bio live hltv,itd pricali izmedju sebe cigani tamosnji,da,da,bitno je da se takvima ucini ko jebe nas...a tu kada se vidimo ili cujemo ili mixamo BOG ZNA KAKO SMO Ljubaznimsaljemo srca i ostale kurce od kojih se jezim kada su licemerni ljudi u pitanju.Uzdravlje!DODJITE KOD TATA SHO-A ARMAGEDDON vam garantuje sve korektno.

+10000000000000000000000000000000000

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poz te KATARINA. :)

POz i ti citera :)

Znaci juricu ,trazio sam ti da stavis da igramo sa r5 prvo zbog zagrevanja,motivacije itd itd, smarao sam rekao si da ne moze. Rekao sam kad si vec promenio smk mozes i meni da promenis,rekao si da neces jer ce se zaliti ljudi. A na dan turnira sam video da si izmenio satnice obe grupe. Sve je bilo izmenjeno. Za raspored sedenja,JA sam trazio da sedim skroz desno tamo,kao domacin. Znas i sam da je tako bilo.

Ja stvarno ne kapiram, mi kad smo dosli, receno je da nosioci sede tu...

Kakve jebene veze ima sto ste vi domacini?! Oo

vi kao domacini treba nas da ispostujete kao goste ili bar kako je receno da tako bude?

Btw, glupost sa redosledom meceva, prave ste bulje svi, uvucite se jos JACE u pedu svima redom!

Link to comment
Share on other sites

Vidi ovako arme ja da ti kazem, a ti ako oces veruj ako neces boli me kurac bas evo iskreno da ti kazem. Ako nekog gotivim to je rok1 i hteo sam da vas stavim u prvi sesir, ali su mi SVI koje sam pitao rekli, LWC NE VEZBA, LOSI SU, I NISU ZA PRVE NOSIOCE, sto je normalno. Drugo da si u SREDU vece pogledao s kim igras prvu isto bi video da je promenjeno, kao trece nisam ti ja kriv sto si igrao 15:15 sa puttanom ili kako god da se zovu. A sada cu da bas pitam owneda KOJI JE PICKA I NE SME DA KAZE a meni je pricao prolazimo grupu sto posto vamo tamo, stavi nas da sedimo tamo, ja reko tu sedi lwc kao nosioci, a on je pricao i molio kao ajde kakve veze ima i ja sam rekao ako hoces kao domacin da sedis tu i da se tako kaze svima reci cu im. I on je insistirao da igra prvu sa slabijim protivnicima kako bi se njegovi nalozili posle pobede i mozda prosli dalje.

Izvinjavam se sto spamujem temu organizatorima, opet oces da izadjes u susret i opet budes kriv ;) hvala iskreno za to a to arme sto sam te stavio u zadnju grupu bez izvlacenja to nema veze, hvala ti lepi moj nema frke.

Tebe nije ni trebo da bole kurac sta ti ko govori,sto su se koj kurac gazili za 3 mesto da bi ih sad skenjali sa rumunima jebali vam oni mater.dal oni nisu vezbali to je njihov problem mogu da se pokenjaju na igricu i da pisaju po vama i ne uvezbani.a glupi rumuni sto igraj ucs 25/7 u autobusu igraju cs zavisnici pa i pored toga su ispusili kurac na turniru.a rumunima si se uvlacio zasto? da bi igrao 2-3 mixa posle sa njima,a ovamo uvaljujes drugarima(arm-u i lwc-u) kurac

arm vam je lepo objasnio u 2 posta sta i kako,i dzabe se pravdate.ti pises bilo ovako own pise bilo onako a ustvari ste se obojica dogovorili pre pocetka turnira kako i sta ce da bude da bi se ovajdili za nesto :-)

zato na sledecem turu mozes samo da pozoves rumune da igraju pa svi prodjite grupe i bole vas kurac.

Link to comment
Share on other sites

izvalio sam da svako malo neko shilji karu na bogdanu!

PRAVDA ZA BOGDANA! hahahahaahhahhaahhaha

Bio si i ostao - OZBILJNA BUDALA! :fp:

Tebe nije ni trebo da bole kurac sta ti ko govori,sto su se koj kurac gazili za 3 mesto da bi ih sad skenjali sa rumunima jebali vam oni mater.dal oni nisu vezbali to je njihov problem mogu da se pokenjaju na igricu i da pisaju po vama i ne uvezbani.a glupi rumuni sto igraj ucs 25/7 u autobusu igraju cs zavisnici pa i pored toga su ispusili kurac na turniru.a rumunima si se uvlacio zasto? da bi igrao 2-3 mixa posle sa njima,a ovamo uvaljujes drugarima(arm-u i lwc-u) kurac

arm vam je lepo objasnio u 2 posta sta i kako,i dzabe se pravdate.ti pises bilo ovako own pise bilo onako a ustvari ste se obojica dogovorili pre pocetka turnira kako i sta ce da bude da bi se ovajdili za nesto :-)

zato na sledecem turu mozes samo da pozoves rumune da igraju pa svi prodjite grupe i bole vas kurac.

As I said before - rekao sam sta je i kako,samo nemam snage iznova da se ponavljam,zato odgovarao i nisam,sada se kao nesto njh dvojica tu prozivaju,a jedno je jasno karali su se preko nasih ledja, i sto kaze mali Fifi - ako ste domacini ugostite nas,a ne svoje dupe da zbrinete pa drugima sta ostane...I da neka naredni put dodju rumuni i svima kul.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...