Jump to content

LanVision turnir - Kragujevac


5holaja

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Realno, da smo guzice jesmo, odigrali smo nereseno sa onom skupinom makedonaca, i sa random petorkom. Ali ako neko kaze da je mogao znati da cemo toliko da iznubujemo pa da nismo ni zasluzili, neka sisa karu jer laze. Ne moze se odredjivati nosilac na osnovu sati na steamu, niti onlajn liga. Hvala sto ste izasli u susret za igranje poslednje grupe. Da nismo mogli igrati u nekom kasnijem terminu, ne bismo mogli doci na tur, simple as that. Tako da to nije usluga iz obesti, nije nas mrzelo da dodjemo ujutru, nego je bilo neizvodljivo ikako drugacije. I da, onaj jedan iz R5 za awp-a repke, kakav crni djoxic!

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

Realno, da smo guzice jesmo, odigrali smo nereseno sa onom skupinom makedonaca, i sa random petorkom. Ali ako neko kaze da je mogao znati da cemo toliko da iznubujemo pa da nismo ni zasluzili, neka sisa karu jer laze. Ne moze se odredjivati nosilac na osnovu sati na steamu, niti onlajn liga. Hvala sto ste izasli u susret za igranje poslednje grupe. Da nismo mogli igrati u nekom kasnijem terminu, ne bismo mogli doci na tur, simple as that. Tako da to nije usluga iz obesti, nije nas mrzelo da dodjemo ujutru, nego je bilo neizvodljivo ikako drugacije. I da, onaj jedan iz R5 za awp-a repke, kakav crni djoxic!

SVOJIC awper :D hahah :) gg ljudi nemojte da se svadjate :D i meni je nelogicno to obrtanje grupe u poslednji cas napisao sam to vec na ruru niko mi nije odgovorio pred turnir na to ali sta je tu je vise ne moze nista da se izmeni :p bitno je da je I PORED KASNJENJA :tf: bilo dobro zezanje :)

BTW dzabe spamujemo coveku temu :D

Edited by kolekolekole
Link to comment
Share on other sites

Znaci juricu ,trazio sam ti da stavis da igramo sa r5 prvo zbog zagrevanja,motivacije itd itd, smarao sam rekao si da ne moze. Rekao sam kad si vec promenio smk mozes i meni da promenis,rekao si da neces jer ce se zaliti ljudi. A na dan turnira sam video da si izmenio satnice obe grupe. Sve je bilo izmenjeno. Za raspored sedenja,JA sam trazio da sedim skroz desno tamo,kao domacin. Znas i sam da je tako bilo.

Link to comment
Share on other sites

Znaci juricu ,trazio sam ti da stavis da igramo sa r5 prvo zbog zagrevanja,motivacije itd itd, smarao sam rekao si da ne moze. Rekao sam kad si vec promenio smk mozes i meni da promenis,rekao si da neces jer ce se zaliti ljudi. A na dan turnira sam video da si izmenio satnice obe grupe. Sve je bilo izmenjeno. Za raspored sedenja,JA sam trazio da sedim skroz desno tamo,kao domacin. Znas i sam da je tako bilo.

Sry sto spamujem temu, ovo nema sad veze sa LWC-om. Ti si meni na turniru rekao jedno a uradio si drugo. Kada su zavrsile A i B grupe pitao sam te gde da sednemo da se zagrejemo jer se iNation vec namestio, rekao si samo da sacekamo malo i da niko nece da nas pozuruje. Kada smo namestili opremu odmah ste pustili knife, nismo stigli ni da se zagrejemo +3 moja igraca nisu imala zvuk, jer oni kompovi u opste nisu hteli da ucitaju sluske. Tek pred pocetak drugog meca Balu je dosao i namestio nam je sve. Buka je bila nepodnosljiva, ni na ts-u nismo mogli da se cujemo, a o prostoru necu ni da pricam. Turnir je kasnio zbog bugara, a zbog istih tih bugara nas mec je krenuo odmah kad smo seli da ne bi jos vise kasnilo. Ne kazem sad da bi smo mi dobili iNation taj mec, ali bilo bi ok da je neko iz organizacije dosao i pokusao da namesti sve to sto nam nije radilo i da ispostuje bar 10-ak min da se zagrejemo. Cini se da su ti "nosioci" imali neku protekciju kod organizatora i da su mogli da se namestaju dok im sve ne bude perfektno, a nas random likove ko jebe.

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

Znaci juricu ,trazio sam ti da stavis da igramo sa r5 prvo zbog zagrevanja,motivacije itd itd, smarao sam rekao si da ne moze. Rekao sam kad si vec promenio smk mozes i meni da promenis,rekao si da neces jer ce se zaliti ljudi. A na dan turnira sam video da si izmenio satnice obe grupe. Sve je bilo izmenjeno. Za raspored sedenja,JA sam trazio da sedim skroz desno tamo,kao domacin. Znas i sam da je tako bilo.

Drago mi je sto smo vas motivisali da i ostale meceve odigrate u istom stilu.

The Creator.Teacher of the World.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...