Jump to content

LanVision turnir - Kragujevac


5holaja

Recommended Posts

Izvinjavam se svima, turnir cu morati da odlozim zbog nesporazuma sa vlasnicima igraonice. Ovo je poslednje bilo sto sam hteo da ucinim ali nije bilo drugog resenja.

Jos jednom, izvinite na cimanju, koga sam iscimao. Bog vam dao zdravlje. Pozdrav

Edited by ImproVision sho

SJ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salim se ja malo, necu nikog da teram ninasta :). Da budem iskren turnir pravim prvenstveno zbog sebe, jer volim da igram turnire a sam da igram tur ne mogu :D. Onaj ko bude hteo da igra, uplatice i to je to...

Dal danas ili sutra, nebitno je, par dana gore-dole nista ne znaci. Verujem da ima jos onih koji vole turnise, i oni koji ne vole, nek dodju i oni :D. Kragujevac centar Srbije, blizu svima, ufur je okej, igraona i sami znate ful fulova. Uglavnom, ta 2 dana bicu tu non stop, potrudicu se svakom da izadjem u sustret ukoliko je to moguce i nadam se da ce sve ispati okej. Svi ste dobrodosli.

Pozdrav

SJ

Link to comment
Share on other sites

jel su se do sada prijavile neke ekipe? ako jesu, koje?

VAZNO: NEMOJTE PRIJAVLJIVATI EKIPU OVDE. BEZPOTREBNE INFORMACIJE SU KO 90% DOLAZI KO 99% DOLAZI ITD ITD, ZNACI KO HOCE DA IGRA TURNIR NEK UPLATI NOVAC NA RACUN I KAD NOVAC BUDE LEGAO IZBACICU IMENA EKIPA KOJE SU UPLATILE I TO JE TO.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Da li mozes da proveris ima li neki hostel ili neki vid prenocista i koja je cena,faithin bi dosao ali nemamo kud posle grupa.

Ja sam bio prosle godine i imas 3-4 hostela ali najeftiniji je onaj kod autobuske ali o5 nije nesto :) ako imate dosta para blizu mesta de se igra tur ima hostel al je skupo :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio prosle godine i imas 3-4 hostela ali najeftiniji je onaj kod autobuske ali o5 nije nesto :) ako imate dosta para blizu mesta de se igra tur ima hostel al je skupo :)

Dok nema fleka od sperme i krvi dobro je :D ,nego mene bas interesuje koliko je to kod autobuske,znam da u Bgu 10e po coveku je dzabe, al stvarno nemam predstavu koliko je u drugim gradovima?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...