Jump to content

Pomoc oko RAFa


Rasko123

Recommended Posts

Pozz,

Ja sam prodao svoj acc nedavno pa sam odlučio da krenem opet wow, dogovorio sam se sa drugom da uradio RAF kako bi on dobio maunta a ja 300% exp kad levelujem sa njim da bi se brže izlevelovao. Nego imamo problem, Srbija nije prihvaćena kao zemlja koja može da radi RAF, tako da on sa svog accounta koji je registrovan na Srbiju ne može da mi pošalje request. Probao je da promeni zemlju preko tamper data, nije uspeo i došao je do informacije da su to fix u peču 4.3.2. Probao je i da zove Blizzard da im kaže kako se preselio , tražili su mu utility bill, posle je opet zvao i drugom liku rekao kako je dobio stipendiju za školovanje u englenskoj da mu je sve plaćeno tako da ne može da pruži utility bill, tražili su mu index na njegovo ime iz te navodne škole u Englenskoj gde je navodno dobio stipendiju. Nama je ponestalo ideja, ako biste mogli da pomognete bilo bi super. Izvinite ako je već bio topic na ovu temu. Pozz i hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

Meni lik za 3k golda promenio zemlju na UK

EDIT: lik se time bavi rafovi/prodaja golda etc...Ne znam jel josh uvek mozhe ali on je meni promenio par dana poshto je blizz ubacio da ne mozhe da se menja zemlja. Bilo mi je na Srbiji ofc, jedino shto lik trazi username/pw al ono nishta mi nije bilo sa acc tako da je lik ok ima dosta rep na nekom sajtu (ne znam jel smem da navedem na kojem tako da necu). I kolko znam samo na UK moze da promeni

Edited by BaklivaX
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, dakle ja sam prevaren od strane wowraf srbija, http://sr-rs.facebook.com/pages/WoW-RAF-Srbija/306624722690224 lik me je skemovao za mrtvih 800 dinara, uplatio sam mu postnetom

u nadi da ce promeniti country i dodati gametime od 2meseca, kao i sto inace radi.....sada je nedostupan, ne pojavljuje se na skajpu, msnu, ne odgovara na mail. Tu postoji par njegovih ortaka koji navodno uspesno saradjuju tim kanalom, koji su zapravo lozaci. Voleo bih da sretnem nekog od njih, pacovi mali.... Nemojte da prodjete kao ja, WOWRAF SRBIJA JE SCAM

Edited by dookieffs
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pa pored toga sto treba da znaju da smo "scam", mozda prvo treba da nauce da citaju ? Posto smo 2 puta stavili da nam je covek zaduzen za RAF bio u bolnici, i da kad on izadje sve ce biti sredjeno, ja sam nesto uradio ali nisam stigao sve. Oni koji su cekali duze su cak dobili jedan mesec gratis, samo je trebalo da posalju opet broj uplatnice, da znamo da su to oni. dookieffs ti samo posalji broj uplatnice, i bice ti vracene pare. A ako hoces da se sretnes samnom "pacovom" ni to nije problem

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...