Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

  • 1 year later...

jel ste odgledali do kraja ovaj klip? sta je pogresno rekao? treba im dici spomenik tu, napraviti neko DOSTOJNO obelezje, a ne ovako jebote. ili bi vam bilo sasvim ok da za 30 godina prolazite tuda a da ove cirade i dalje vise ovako preko nekih greda?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vlada_ said:

jel ste odgledali do kraja ovaj klip? sta je pogresno rekao? treba im dici spomenik tu, napraviti neko DOSTOJNO obelezje, a ne ovako jebote. ili bi vam bilo sasvim ok da za 30 godina prolazite tuda a da ove cirade i dalje vise ovako preko nekih greda?

1855156495_ScreenShot2019-06-24at11_07_25AM.png.a1d24b5aedf4c1ff6da455ccfff6c8b1.png


Vlado pls, gde ti živiš?
 

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ja se i dalje slazem sa sustinom, kol'ko god da ne podnosim torbica/istok likove.

sta sad, svako moze da okaci sta hoce i gde hoce, i ako to gadja u bolne tacke i tice se kosova/bombardovanja/cega god to niko ne sme da dira jer to onda znaci da si ti izdajnik ili ne znam ni ja sta?

ako ova drzava ne moze da digne jedan pristojan spomenik, spomen plocu sa slikama svih tih ljudi, eto moze i bas tamo ispred negde, ja onda ne znam stvarno. nego nakacimo one mucene ljude na one uzasne kesurine sa natpisima na losem engleskom i treba kao da posaljemo neku poruku, strancima pretpostavljam, kao mnogo nam je stalo do cele price.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Vlada_ said:

jel ste odgledali do kraja ovaj klip? sta je pogresno rekao? treba im dici spomenik tu, napraviti neko DOSTOJNO obelezje, a ne ovako jebote. ili bi vam bilo sasvim ok da za 30 godina prolazite tuda a da ove cirade i dalje vise ovako preko nekih greda?

Ja mislim da ta inicijativa zapravo postoji i da bi trebalo da se podigne spomenik prekoputa u parku i da će ovo stajati tu dok se taj spomenik ne podigne.

ne mogu da pronađem info o tome igde, ali sam prilično siguran da sam čitao.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Vlada_ said:

ja se i dalje slazem sa sustinom, kol'ko god da ne podnosim torbica/istok likove.

sta sad, svako moze da okaci sta hoce i gde hoce, i ako to gadja u bolne tacke i tice se kosova/bombardovanja/cega god to niko ne sme da dira jer to onda znaci da si ti izdajnik ili ne znam ni ja sta?

ako ova drzava ne moze da digne jedan pristojan spomenik, spomen plocu sa slikama svih tih ljudi, eto moze i bas tamo ispred negde, ja onda ne znam stvarno. nego nakacimo one mucene ljude na one uzasne kesurine sa natpisima na losem engleskom i treba kao da posaljemo neku poruku, strancima pretpostavljam, kao mnogo nam je stalo do cele price.

Nije problem u sustini, nego u celokupnom problemu. Sto Laki rece, inicijativa postoji a ti se zapitaj zasto stoji ta musema umesto spomenika. Ako zaista stoji iz nekog hira a ne iz ocaja koliko je drzava nezainteresovana onda mogu da se slozim sa tobom. To nazalost nije istina, tako da to sto pise ovaj gmaz je najblaze receno proseravanje.

Edited by alfa

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

stiže i kineski "juesejd", uskoro ćemo da gledamo ove imbecile obmotane crvenim maramama i sa zastavicama sa srpom i čekićem. počeće da nam objašnjavaju koliko je kul i in biti komunista kineskog tipa u 21vom veku. prekosutra će da okače kukače oko vrata, nakosutra će da klanjaju na poziv hodže...

maši mili "marketing gurui"...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 10 months later...

jao tek sad videh za Fridu Kalo i Marinu Abramovič... ovo moram da pošaljem mom prijatelju, akademskom slikaru, samo da nađem trenutak kad je okej, da ne naudi sebi pošto pročita ovo.

ali dobio ideje od Marine...

AHAHAHAHAHAHAHA

kakav pacov obični kakav bolid kakav jadnik

[roflmao]

čuvena međ' Holivudom i kod Istoka... menja percepciju o Srbiji... video Istog Lejdi Gagu pa i on digao nogu...  

 

a ovaj Strongmen je makar nešto čitao pa zaključio. mislim, Pašić jeste govno obično seljansko i podlo. lopov, beskičmenjak i kukavica. tu se slažem s njim. 

  • Like +1 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...