Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

1 hour ago, Majstor bora said:

Proto, to sto neko priucen radi jeste na prvi pogled lose medjutim, zbog ogromnog deficita kvalifikovanih radnika u tom domenu niko to ne bi radio i onda str Milan ne bi ni mogao sebi da priusti sajt na primer.


Nisam ja ovde govorio o Istoku vec o preteranom nametanju toga da ako neko nudi IT usluge mora da bude neki vrhunski profesionalac. Jednostavno trziste je i dalje u deficitu a i takvi ljudi bi trebalo da mogu sebi da priuste nesto. Istok ne bi radio za str Milan jer bi trazio mnogo vise para jer koliko sam ja razumeo Istok ima neku vrlo visoku tarifu i njegova ciljna grupa su upravo ljudi sa parama. Naravno ukoliko se neki uspesan biznismen vodi time sta neko pise po blogu a ne po tome sta je od projekata neko uradio u zivotu onda i treba da ga opeljese... Meni izgleda to da Istok to radi samo da bi dobio publcitet cak i negativan jer sto se vise prica o njemu on lakse moze to da proda nekim politicarima da ga unajme za neke maglovite projekte.

U IT sales executive ima te pare bez problema. Govorim naravno o vrhunskom profesionalcu koji ima kontakte u svim bitnim firmama i u industriji je preko 5 godina.

summon nikolasi i c# game programiranje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ostaćete bez posla istoci!!!

A Coach in your pocket, on your Messenger.

BOLDR is your virtual and honest friend that always tells you the truth. An AI-powered Coach that helps entrepreneurs, founders and freelancers stay focused, be bolder and better leaders every day. Sign up below to join our Beta!

http://boldr.launchrock.com/

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ekipa Dnevnjaka počinje novu emisiju na Pinku.
Zanimljivo je čitati komentare. Masa je u fazonu "za mene ste od danas mrtvi", erli adopteri će pronaći nešto drugo opskurno što je "andergraund i cool", govoriće "postali su Kursadžije" iako neće pogledati nijednu epizodu, jer ako si na Pinku odmah si Kursadžija, nema tu šta.
Al eto, ja ću da gledam.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...