Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

15 minutes ago, tortky said:

Kad već pričamo o YT kanalu, mislim da me je izvesna ALEX juče pitala gde je Generali zgrada, ali sam kasno povezao kockice ko je u pitanju :))


Da da, primecen si kako lurkujesh omladinke ispred NCR-a.....   Nego el Sonty beshe u Generali osirguranju?  Ili to beshe nas Ale?   :)

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
21 hours ago, Crash Override said:

Fuck, opet stvari ispadaju iz ravnoteže - http://jovanamiljanovic.com/2016/07/freelancing/

Jel problem u meni i jesam li ja jedini koji samo kad vidi tu njenu iritirajuću facu na nekoj od slika ne može da pročita ni reč koju je israla?



"Studirala sam na FON-u 2 godine i tu sam dobila osnovu......."

[roflmao]  

  • Upvote (+1) 1

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ma bre. Keva i ćale neki lovatori, prsla na fonu jer se hipsterisala po hipsterskim rupama, matori je poslali u SAD da studira da ne bude propalica kao ortaci buljaši. Sad troši pare i drka kurac s blogom, dok matorci dotiraju keš, a ona ih loži da je apsolvent i da piše diplomski, a ustvari je još na drugoj godini.

  • Upvote (+1) 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...