Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

da ne oftopikujem, istoka tu nema ali je u ovom fazonu : https://twitter.com/istok/status/470973440678039552

 

pusti ljude da urade nešto sa školstvom. pa jebote bog akademike niko već decenijama ne pita ništa o školstvu, a priučeni blogeri će sad da nas izvuku. 

Nisam u toku sa twitter prichom uopshte, jel' ovaj car stvarno postao "uticajan twitterash", shta god to znachilo?

Iz istog smo sela, i znam ga kao kvalitetnog jedacha govana.

.

Link to comment
Share on other sites

pitam se, sta cemo ako se ispostavi da je sajt poplave.rs organizovao istok?

 

Ko god da je digao portal, nije ni svestan koliko je pomogao

u stvari evo ko je

Realizacija: Nemanja Avramović, Slobodan Todorov, Tomo Vukasović, Sibin Grašić i Jovan Petrović

 

Kapa dole

 

Vidim da se spekulise ko stoji iza poplave.rs itd... Pratim thread jos od sredine prosle godine, znam koja je prica.

Pitajte sta vas zanima, skroz transparentno.

P.S. Sibin ovde.

 

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se spekulise ko stoji iza poplave.rs itd... Pratim thread jos od sredine prosle godine, znam koja je prica.

Pitajte sta vas zanima, skroz transparentno.

P.S. Sibin ovde.

pa ne spekulise, se, potpisano je ko je, vec ja nisam video :)

jel ti bese drzis blog etfovac?

u stvari i to se da proveriti, drzis!

Svaka cast na spustanju studentkinje sa fmk. sprco?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ministar obrazovanja organizovao nešto što se zove #edup. 

sad, nemam pojma o čemu se radi, ali nije ni bitno kad se vide njuške tu:

 

Boki7IDCUAA4bOg.jpg

 

 

za više informacija overite #edup haš na tviteru.

:(

kapiram da su ceo sastanak drkali telefone i check-inovali se da su u SIVu :(

Link to comment
Share on other sites

@CooLa / Sibin  Mislim da se nista nije spekulisalo oko poplave.rs i mislim da se svi slazu da ste odradili sjajan posao sa samoorganizovanjem u veoma kratkom roku i podizanjem super korisnog sajta koji je i tehnicki zahtevao visoko strucno zananje da bi izdrzao sve sto je trebalo da izdrzi. Kreatori sajta kao i ljudi koji su unosili informacije, bez prekida danima, zasluzuju sve pohvale. Iako je vecinom ekipa "twitter trendsettera" bas ta koja je kreirala sajt uspeli ste da malo serete i puno radite i pomognete velikom broju ljudi, tako da, sto se mene tice, respect ekipi poplave.rs u kriznoj situaciji. Kad bi ste nastavili svoj twitter zivot u tom stilu (malo sranja, vise rada) i ovaj topic bi imao manje materijala.

 

Mene inace interesuje da li, i koliko, je torbica pomogao, posto je vidim bio u poseti kao i da li je, i koliko je, pomogao Istok. To je jedino o cemu se stvarno "spekulisalo" u ovoj temi.

Edited by MikroStalja
Link to comment
Share on other sites

само чекам да интернет гуруи добауљају до територије новца, да их лепо видим у дивним пругастим оделима.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

:(

kapiram da su ceo sastanak drkali telefone i check-inovali se da su u SIVu :(

 

ova slika nije iz siva, jer se kroz prozor vidi da je fasada od cigle, sto nije slucaj sa SIV-om.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ovaj sajt je nastao isključivo zbog želje da ljudi znaju koliko se šećera zaista nalazi u hrani. Svakodnevno gledam ljude koji jedu i piju razne stvari, a zatim se čude kako su se ugojili

 

Koga li to gleda??

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...