Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

diskutujemo (pljujemo) o tome šta ti i "tvoja ekipa" zapravo radite.

 

Ja iz ove vaše diskusije jedino vidim da vi nemate blage veze šta ja radim, kako izgleda moj radni dan,

sa kojim se ljudima čujem i sa kim sam "u dilu". Sedim u svojoj Opel Astri i čitam ovde da vozim Porsche Cayenne i smejem se.

 

To je isto kao kad bih ja za tebe rekao "to je sigurno neki nolajfer koji po ceo dan sedi i igra Counter dok mu mama u sobu donosi

krompir pire i supicu, samo su takvi na onom Rur forumu", a ti si verovatno neki lik koji nema blage veze sa tom slikom.

 

U svakom slučaju, i pretpostavio sam da će vaš odgovor biti tipa "ne bojimo se mi da se vidimo sa tobom nego nećemo jer si nebitan",

to je zapravo najbolja samoracionalizacija da ne ispadne kako nemate herca i još da ovde hajfajvujete jedni drugima u fazonu "to care dobro si mu spustio".

Edited by istok
Link to comment
Share on other sites

ali ti nemas dovoljno 'materijala' na osnovu kojih bi izveo bilo kakav zakljucak o proti/kurti/murti, a mi nazalost mozemo dovoljno stvari zakljuciti o tebi

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Kaže se pravilno "trebalo da" a ne "trebao da".

Ti bi prvi onako gledao u zemlju kao devojčica kad bi me sreo uživo... ne bi smeo da digneš glavu i da me pogledaš u oči ni na sekund, a kamo li da izgovoriš nešto od ovoga. Da kuckaš po tastaturi, to je jedino što smeš. :) 

Правилно се пише ''камоли'', ''камо ли'' је исто што и ''где ли''.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa valjda stvarno jeste onaj retard istok.

 

 [roflmao]

 

ovaj ovde ima dozu blaaagog sarkazma, a to zahteva neku bazičnu inteligenciju i neko osnovno razmevanje humora i što je najbitnije - tajming. Zato sumnjam.

 

Ali ako jeste pravi - evo Istoče, ja  bih se rado video sa tobom, iako se slažem da apsolutno ne bih imao šta da ti kažem sem da te možda pljunem, eventualno prebijem. Ali neću da idem u zatvor kada ti zbog krvavog nosa moraš da cimaš Mlađu Dinkića da me čereči po novinama dok vi pljačkate državu (ako nisi upućen, narod čini državu, tako da pljačkate narod. Direktno i indirektno, materijalno i emotivno. Omladinu ponajviše.). Mogli bi da možda imamo nekakav dijalog prethodno, koji bi najverovatnije bio neko spinovanje, a to me ne zanima. Nema tu mnogo nauke i pojašnjavanja, prosto si ljiga i ne podnosimo te. I to bi bilo ok da malo-malo tvoj lik i nedelo ne izleti negde u javnosti da jede govna.

 

Ako nisi Istok, nego fazon Vića, puši ga svejedno :D

Edited by CheighLee
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2

pljk!

Link to comment
Share on other sites

У правом зен духу (који имам, јелте, док не причам са Ребелом о презименима!), ја сам тај вот оставио сам оцебе, а на Истоку је да ли ће да рифлект апон дет или не, без пресије!:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Zdravo drugari!

 

Samo da vam javim da sam dao studentima ceo ovaj topic za analizu govora mržnje na netu.

Lepo smo se zabavili :)

 

Jedna od pretpostavki koje smo izveli jeste da niko od vas ne bi smeo uživo da mi kaže ništa od svega ovoga,

ali to treba empirijski i proveriti. Možemo se naći kod Kojota da snimimo video razgovora uživo, ako smete naravno ;)

 

Pozdrav :)

[roflmao] iskompleksirani retard

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Jedna od pretpostavki koje smo izveli jeste da niko od vas ne bi smeo uživo da mi kaže ništa od svega ovoga,

ali to treba empirijski i proveriti. Možemo se naći kod Kojota da snimimo video razgovora uživo, ako smete naravno ;)

 

2q2lbhj.jpg

  • Upvote (+1) 1

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...