Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

Ја се више не зезам на рачун овога. Овај човек и његов рад нису за исмејавање. Овај човек је опасан по више основа и жалосно је шта ће да уради са људима којима испира мозак, а да тога нису ни свесни.

Link to comment
Share on other sites

Ја се више не зезам на рачун овога. Овај човек и његов рад нису за исмејавање. Овај човек је опасан по више основа и жалосно је шта ће да уради са људима којима испира мозак, а да тога нису ни свесни.

опасан? није. жалостан случај, једна естрадна појава.

мени личи на Жику Обретковића српског нета 2012те године. можда му је то и циљ, нема неке амбиције у животу него да буде Жика Обретковић.

опасно је оно што ће да уследи као реакција на све оно чега је овај лик само мајушни део...

Vratite ga na fun mode :)

15045431.jpg

[roflmao]

ма кооооо овооо правиииии...

15034773.jpg

[roflmao]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

опасан? није.

Пази, трудио бих се да не коментаришем, али човека прати хиљаде младих, чији су умови јако подложни утицају, и треба нешто рећи. Сматрам да у основи нема лошу намеру, али овакви испади су озбиљна последица онога што ми се чини као лаковерност и непромишљеност у процесу учења, и једна конфузија око исправности средстава којима се служи да дође до свог циља. Што се тиче првог, то је сасвим јасно целим трипом лајфкоучинга, што сам испрва мислио да је зајебанција смишљена да се зачине форе за плагијаризам. Узео сам пример лајфкоуча, зато што предпостављам да његов додир са науком човековог бића не иде даље од NLP курсева и вероватно по која књига са стране, што му је дало слободу да постане самокрунисани лајфкоуч и да шири наивно прихваћене, недовољно испитане теорије, као што је она о утицају религије на успех појединца. Свако од нас чини исте грешке, неко мање неко више, и број људи са којима размењујемо мишљење је доста мали, док Исток није свестан одговорности коју његова популарност носи. Ето, зато сматрам да треба нешто рећи, јер тај чин(приступ) јесте опасан, барем по мени. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mene nervira u celoj priči neprekidno provlačenje teze kako su ljudi ovde ljubomorni na uspeh, a to realno nema veze s mozgom. nije svejedno kako se došlo do tog uspeha, šta si pri tom promovisao, da li si radio posao ili sisao kurčeve. kenja mi se više od relativizacije osnovnih stvari

qft

Link to comment
Share on other sites

zapade, bilo!!!!111!

elem, treba mi odgovor na sitnu moralnu dilemu, a naslanja se na, u ovom slučaju frazu zvanu "uspeh" i njenog žestokog protivnika, praktično negativca, antiheroja "ljubomoru".

tako, našao sam na Apr lajfkoučovu preduzetničku radnju, što mu dođe javno dostupna informacija, čim sam je našao. moja dilema, u duhu "ljubomora" vs. "uspeh", round 1, fight, je da li to objaviti ovde, u smislu završnih računa (javno dostupna informacija), radi od 2006, pa bi, očekivano, "uspeh" morao tu da bude ovekovečen? Imajmo u vidu da je tu, pošto je preduzetnik i adresa u kajblou iz lične karte, gde moguće Lajfkouč i živi.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Pa nema možda potrebe za tim, jer neko ko ima dva grama mozga valjda može da lupi search po imenu pa dobije podatke koje firme ima na svoje ime?

A i tamo je već neko objavio nešto da duguje neke pare za porez u vidu memea.

A da se vratimo na zanimljive teme :))

@EastPavlovic

Za dobro jutro, moje najnovije prilagođavanje na srpski - http://i.imgur.com/0KbBJ.png! Hope you like it! (original kpBzH.jpg)

0KbBJ.png

kpBzH.jpg

Link to comment
Share on other sites

nemoj, koga zanima neka pogleda. po meni ne bi bilo u redu

Pa nema možda potrebe za tim, jer neko ko ima dva grama mozga valjda može da lupi search po imenu pa dobije podatke koje firme ima na svoje ime?

A i tamo je već neko objavio nešto da duguje neke pare za porez u vidu memea.

Ok, Rur justice is just and fair :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Пази, трудио бих се да не коментаришем, али човека прати хиљаде младих, чији су умови јако подложни утицају, и треба нешто рећи. Сматрам да у основи нема лошу намеру, али овакви испади су озбиљна последица онога што ми се чини као лаковерност и непромишљеност у процесу учења, и једна конфузија око исправности средстава којима се служи да дође до свог циља. Што се тиче првог, то је сасвим јасно целим трипом лајфкоучинга, што сам испрва мислио да је зајебанција смишљена да се зачине форе за плагијаризам. Узео сам пример лајфкоуча, зато што предпостављам да његов додир са науком човековог бића не иде даље од NLP курсева и вероватно по која књига са стране, што му је дало слободу да постане самокрунисани лајфкоуч и да шири наивно прихваћене, недовољно испитане теорије, као што је она о утицају религије на успех појединца. Свако од нас чини исте грешке, неко мање неко више, и број људи са којима размењујемо мишљење је доста мали, док Исток није свестан одговорности коју његова популарност носи. Ето, зато сматрам да треба нешто рећи, јер тај чин(приступ) јесте опасан, барем по мени. 

све то стоји, мој Ђенерале.

мада, један испрдак и вонаби гуру не може да буде опасан у мрежном рату ништа више од маленог селџука у средњовековној бици. ми, као друштво, имамо проблем далеко комплексније природе. читав систем успостављен на победи у мрежном рату је плодно тло за развој оваквих примерака. дискурс успостављен на српском интернету пре 10так година, на трагу отпораша и зачетака НВО фаланге, праћен је финансијским горивом, логистиком, подршком, технологијом... у таквој једној средини, овај јадничак је само кап у мору. кад имате један "Блиц", Исток испадне патуљчица у некој размери.

као ветеран мрежног рата, да будем мало нескроман, мислим да су његови домети ограничени. убеђен сам да има регистроване алтове, тј. да је склон "варању" у креирању јавног мњења. олдест трик ин д бук. немам мед скилз да откривам алтове, али имам довољно искуства у ратовању против оваквих (и далеко бољие организованх, комплекснијих и бројнијих) чворова по нету него што је овај овде, да могу са великом вероватноћом да тврдим да се ради управо о оваквим почетничким покушајима, поготово што је показао да наспрам успеха, не стоје никакве препреке, понајмање оне препреке моралне природе или доброг одгоја.

ти његови следбеници, дакле они који се слажу с њим, или жртве његовог програмирања, нису душе за које се треба борити. обично примењивана контрастратегија је распламсати у њима онај осећај ниже вредности који и стоји у основи подложности оваквом дискурсу. другим речима, они покушавају да потисну свој осећај промашености и ниже вредности наметнутом програмском манипулацијом коју добављају овакви ликови. није тешко гађати нечије комплексе и распршити илузију. такав наступ, додуше, има разорне последице по такве психе, но, рекосмо, нису они душе за које се вреди борити. избациш их из строја и одеш даље.

некада, док сам био млад, освајали смо сајтове, где су као чувари стајали овакви приучени грантови, без проблема и уз танушан отпор. сад немам времена, прешао сам на ефикасније моделе, виши, стратешки ниво, мада се са сетом сећам ондашњег војевања.

шта радити? ако се има времена и воље, то што ти кажеш "да се мора нешто рећи", треба разрадити у јасно усмерену акцију. интернет убиство Истока Павловића може да буде нечија прва победа у мрежном рату, па ко воли нек' изволи. рад сам да помогнем саветима свима који имају вољу или времена да ратују с њим. на пм.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

некада, док сам био млад, освајали смо сајтове, где су као чувари стајали овакви приучени грантови, без проблема и уз танушан отпор. сад немам времена, прешао сам на ефикасније моделе, виши, стратешки ниво, мада се са сетом сећам ондашњег војевања.

Potpisivao si se "APKAH" u kanteru? :rofl: :*

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...