Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

Medjutim ja bih da dodam nesto drugo, on dobija medijsku paznju i sta ti ja znam ali realno mi smo krivi sto mi ne radimo nista da to sprecimo. Osim ovog tovarenja po forumima koje niko nece procitati osim nas, mi nista nismo uradili da suzbijemo tu negativnu selekciju koja se gomila u svim institucijama.

ok, kao primer - kako da sprecis da on iz dupeta izvuce tres igru, koju je verovatno video negde pa preradio, i onda se pojavi u medijima i dobije neverovatnu paznju za to smece? Da uletis sa 3 kila tnta u zivi program i detoniras se? isto je sa svim ostalim stvarima, gde se samo gnjide i dupeuvlake provlace. U ovom slucaju, covek ima neko znanje, ali je to u biti nebitno - i da zna drasticno manje od ovoga, opet bi isto prolazio samo zbog "poznanstava" i "stavova".

Jbte... napise tekst u fazonu Zoran Djincic nam se javlja sa onoga sveta i objasnjava zivot. u prvom licu...

I to nije kao pokazao gde treba? Nije dobio tapsanje po ramenu? Mda

dobre ove slike :)

Link to comment
Share on other sites

RUR ce konacno postati poznat shirokim narodnim masama.

DNEVNIK 1 - RTS 1:

NEIDENTIFIKOVANI HULIGANSKI HAKERI NAPADAJU INTERNET EKSPERTE! U SRBIJI VISHE NISTE SIGURNI NI NA INTERNETU!!!

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

edit:

for Stija:

Znash zashto razmishljam tako - zato shto zivim u zemlji gde za sve morash da platish iako je "besplatno". Jebeni chinovnik koji lupa pechate u lokalnoj rupi ministarstva inostranih poslova mi je trazio 8K evra za pechat u pasoshu koji bi mi dao mogucnost prebivalishta u Moskvi u roku od 3 godine. Nisam idiot da mu platim toliko, ali cu drugom platiti 2K zato shto je umereniji, jer cu drugachije ostati bez mogucnosti da zivim sa svojim najblizima...

Odavno ne gajim nadu da ce se neshto izmeniti u ovom svetu i ne gajim iluzije na temu toga da li je ili ne korupcija deo opshteg sistema. A svako ko mi kaze da u Evropi, Americi i sl., nema korupcije - samo cu se nasmejati i pogledati vesti koje nam serviraju svakog dana. Otvoreno lazu, a svi znamo da onaj ko laze, taj i krade. Po velichini lazi koje slushamo svakodnevno, nakrali su se mnogo vishe nego nekih pishljivih 46K evra u zemlji Srbiji.

а јеси ли ти испуњавао формалне услове за тај "печат" за 3 године? шта ћеш, дебели друже мој, морао сам да питам, професионална деформација...

:)

aha evo ga

318505_2254672922657_1123321360_32628442_3773875_n.jpg

[roflmao]

па ја тек сад ово видим.

едит:

има и она Кјоотова слика са Јасном Моржем-Лажљивим-Дебелим Матић. енд д плот тикнз.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ko je taj torbica?

Ja sam.

Prso sa mozgom. Tviter je meni isto što i vama ovaj forum. #trecasmena.

Sledeće godine se iseljavam iz Srbije. 4 banke, mnogo je.

Pokušao da promenim više puta malo u Srbiji nešto, zadnji put poslednjih 12 meseci ali džaba.

Istok takođe, na svoj način.

Čupavi zna koliko smo se namučili da upeglamo prodaju domena i plaćanje preko neta.

Onda pokušaš da promeniš sistem. Ne ide. Daju mrvicu a sa druge strane useru sve.

Neko reče treba IT eksperti da pričaju a ne Istok. Koji IT eksperti? Pitajte Aškovića da li ima IT eksperata.

Što se pljuvanja političara tiče:

Jasna Matić je napravila eZakazivanje. Ne znate koliko morona je ona morala da ubedi da bi se to implementiralo.

Oliver Dulić je ubacio usluge naručivanja i zakazivanja u republički geodetski zavod.

Dinkić je izgurao ukidanje muzičkog dinara.

Ja vas pitam gde su ostali političari? Ima ih desetak hiljada na različitim nivoima i oni jebu majku. I niko ih ne zna.

Na primer ovi debili iz skoro 40 opština koji nisu se spremili za bujice sa kojekakvim glupim izgovorima.

Gde su kreteni iz RZZO i Ministarstva zdravlja, zbog kojih deca i ljudi umiru zato što su ih birokrate otpisale...

Elem, zaradio sam gastritis previše sam ispravljao krivu Drinu.

Istoka volim i neopravdano ga pljujete.

Link to comment
Share on other sites

Što se pljuvanja političara tiče:

Jasna Matić je napravila eZakazivanje. Ne znate koliko morona je ona morala da ubedi da bi se to implementiralo.

Oliver Dulić je ubacio usluge naručivanja i zakazivanja u republički geodetski zavod.

Dinkić je izgurao ukidanje muzičkog dinara.

izvini ali [roflmao] [roflmao] [roflmao]

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

jel si, je l' si ili jer si? :)

Frazu "sprema se" i obećanja slušamo ko zna koliko godina a paypal, na primer, i dalje nemamo. Bosna (ej, Bosna!) ima, na primer.

Ljudi više nikom ne veruju jer seru javno po nama i još nam se smeju u lice a vi umesto bar da ćutite, ako već ne kritikujete, dolazite u situaciju da branite gore pomenute persone. :(

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

jel si, je l' si ili jer si? :)

Frazu "sprema se" i obećanja slušamo ko zna koliko godina a paypal, na primer, i dalje nemamo. Bosna (ej, Bosna!) ima, na primer.

Ljudi više nikom ne veruju jer seru javno po nama i još nam se smeju u lice a vi umesto bar da ćutite, ako već ne kritikujete, dolazite u situaciju da branite gore pomenute persone. :(

nemoj vi kaži ti, Torbica.

najlakše je da kenjaš po forumu i da kukaš da ništa ne valja. šta misliš ko će da "dovede'' paypal?

nisi svestan bre da ostale u državi boli kurac i za Internet i za paypal i za tebe i za mene.

umesto što zasipate Istoka govnima, zaspite Ministarsvo finansija, kod njih je 90% svih usranih propisa.

Link to comment
Share on other sites

jel si, je l' si ili jer si? :)

Frazu "sprema se" i obećanja slušamo ko zna koliko godina a paypal, na primer, i dalje nemamo. Bosna (ej, Bosna!) ima, na primer.

Ljudi više nikom ne veruju jer seru javno po nama i još nam se smeju u lice a vi umesto bar da ćutite, ako već ne kritikujete, dolazite u situaciju da branite gore pomenute persone. :(

Prijatelju, PayPal nije struja pa da je država nesposobna da je uvede.

To je FIRMA koja nažalost ne želi da uđe u Srbiju još uvek, a niko iz države ne zna zašto, oni ne žele da otkriju jer im je takva poslovna politika.

Sa strane države urađeno je dosta toga, doneto mišljenje NBS, poslato njima iako nisu ni tražili jer očigledno ih Srbija ne zanima.

Kontaktirali su ih 100 puta oni samo kuliraju.

Znači, ti kao država ne možeš da NATERAŠ stranu firmu da dođe u Srbiju, možeš samo da pripremiš teren i da moliš Boga da njima dune da dođu.

Aj sad ti nateraj kao država Starbucks da otvori lokal u Ušću? Ili Apple da otvori zvaničnu radnju? Nije to tek tako...

Link to comment
Share on other sites

Znači hoćeš da kažeš da:

Jasna Matić - Bivša ministarka telekomunikacija

Mlađan Dinkić - Bivši ministar ekonomije i regionalnog razvoja i potpredsednik vlade Srbije

Oliver Dulić - Ministar za životnu sredinu i prostorno planiranje

ne mogu da izdejstvuju da se bar PayPal uvede u Srbiju u ovom mandatu (a na vlasti su 11 godina, čisto da se osvrnemo na to) ?

Izvini ali meni je to nalivanje govnima. I opet, ne verujem da ih ti zapravo braniš :(

edit:

@istok, znači PayPal neće u Srbiju? Zašto nas onda sve vreme baronišu da dolazi, samo što nije?

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Znači hoćeš da kažeš da:

Jasna Matić - Bivša ministarka telekomunikacija

Mlađan Dinkić - Bivši ministar ekonomije i regionalnog razvoja i potpredsednik vlade Srbije

Oliver Dulić - Ministar za životnu sredinu i prostorno planiranje

ne mogu da izdejstvuju da se bar PayPal uvede u Srbiju u ovom mandatu (a na vlasti su 11 godina, čisto da se osvrnemo na to) ?

Izvini ali meni je to nalivanje govnima. I opet, ne verujem da ih ti zapravo braniš :(

edit:

@istok, znači PayPal neće u Srbiju? Zašto nas onda sve vreme baronišu da dolazi, samo što nije?

Ključ je u Ministarstvu finansija sa svojim grozomornim službenicima. Realno i dalje ima mnoooooooooogo zakonskih ograničenja da čak i ako dođe paypal ti nećeš moći da ga koristiš.

Momku je devizna inspekcija lupila kaznu zato što je biznis karticom plaćao domene ili hosting preko, alo!

Ovo troje navedenih nisu dovoljno jaki, BoTa ili Mirko Cvetković jedino.

Mediji spinuju, pogledaj moje intervjue, nikad nisam najavljivao dolazak baš zbog tih zakonskih sranja.

Edited by torbica
Link to comment
Share on other sites

Što se pljuvanja političara tiče:

Jasna Matić je napravila eZakazivanje. Ne znate koliko morona je ona morala da ubedi da bi se to implementiralo.

Oliver Dulić je ubacio usluge naručivanja i zakazivanja u republički geodetski zavod.

Dinkić je izgurao ukidanje muzičkog dinara.

Majstore, Dinkić je uveo muzički dinar. Treba da postoji, ali Dinkić je odrapio to što je odrapio. Dinkić tu masti kolac našim parama i sada je "spasilac" jer je to što je izdejstvovao inicijalno, sada, jao bože hvala mu, smanjio i to selektivno.

Pitajmo Dulića cara za kvadrate ponešto! Ustvari, čik od ovoga napravite mim:

http://www.smedia.rs/vesti/slike/news_82904.jpg

15314447894ef0a5d23ae64195282522_orig.jpg

dulic_novo_selo.jpg

149297_0801-dulic-foto-andrej-isakovic_f.jpg?ver=1307641735

I sasvim adekvatna onomatopeja za kraj: oliver_sajam_graevine_1.jpg

#Jebte se prevaranti svi redom i listom

Edited by nickwood

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Realnost je da malo ljudi kod nas zaradjuje preko neta, samim tim vlast se ne potresa preterano oko toga. Njihovo rezonovanje situacije se svodi na asfaltiranje puta u nekom selu, manje je cimanja za glasove, a rezultat isti.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

da oko pejpala, i ja sam se neki dan smejao od muke kojih sve zemalja ima a nas nema. Nije sad da mi znaci pejpal (a mozda bi mi znacio), poenta je da smo gori od nekih grupa ostrva.

I onda ti kazes da oni nece da dodju. Stija je odgovorio, meni je mozak samo preskocio preko toga jer je totalna nevera!

Pomenuo si ovde RGZ, dinkica, i neko ePlati...sve tri stvari koje prst u oko turaju normalnom coveku.

Jedini efekat od e-drzave koji vidim je sto moze izvod iz MKR da ti donese postar (ovo NIJE egovernment vec online narucivanje, ali ajde) i ono u opstinmama sto uzmem listic pa mi pise koji sam po redu.

Totalni kolaps moderne drzave.

naravno, i dalje postoji sumnja da su istok i torbica altovi, cisto da ne ispadnem velika banana sto pricam sa altovima :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Nisu ljudi altovi, tako da ako ništa, pričate sa pravim osobama :)

Čuo sam se sa našim omiljenim Kojotom baš sinoć oko toga, sad samo da pokušam da provalim na ovih 18 strana gde je zapravo problem na koji mi je skrenuo pažnju.

A PayPal i Srbija očigledno jesu neki problem, nije mi jasno o čemu se tu tačno radi. Ima stvarno raspad zemalja, nas nikako.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...