Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

evo i moj skromni doprinos posto su mi se namestili na penal i on i ivan ivanovic

qTmMS.jpg

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

zoran počivši i zoran aksesoar [roflmao]

Jel smemo da koristimo ovaj materijal koji ste okacili, vezan za vasu licnu prepisku sa Istokom? :]

ta ne znam, ma koliki on debil bio, ipak su to privatne poruke. jedno je kad se sprdamo mi na ruru, a sasvim drugo da to izlazi po blogosferi (rofl)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima. Istok je ovde.

Malopre su mi poslali link do ove teme. Sve sam pročitao, i zaista mi treba puno pisanja da bih na sve odgovorio.

Pošto znam da Klan Rur pravi povremeno okupljanja,

zamolio bih vas da me pozovete na prvo sledeće, jer želim da pričam sa vama.

Takođe, voleo bih da na to okupljanje dođu pre svega ljudi koji su bili najglasniji u pokretanju ove priče,

jer vidim da je sve poteklo od 2-3 čoveka, a drugi su se prirodno priključili,

kao što obično biva kada se neka priča spinuje u okviru jednog zatvorenog kruga ljudi.

Vidim da ste čak uspeli i da navedete mog dobrog i dugogodišnjeg prijatelja Srbu (Zerbaah)

da počinje da se pita da li sam zaista prevarant kao što se ovde priča, onda mogu misliti tek kako su prihvatili priču ljdi koji me ne znaju.

Realno, da sam sve ovo pročitao i ja bih mislio da se radi o nekom prevarantu i dupeuvlakaču političarima za državne poslove. Srbo, potpuno te razumem.

Javite mi dakle kada je okupljanje. Hvala vam.

Istok

Link to comment
Share on other sites

Lejm...

Sve i da smo sve oko tebe pogresno razumeli, jer smo i svi mi naivne sobarice, cemu ta jurnjava da nam objasnis da gresimo? Aj skapirao bih da ti nesto znaci Srbi da se objasnis, ali sta te briga sta nas desetoro tamo nekih ljudi misli o tebi i tvom opusu?

@ Ivan

fer inaf

Link to comment
Share on other sites

hahahahahahaha, where is whale to fail him now! :)

čekaj, jel se mi okupljamo? kada smo se poslednji put okupili? misli li na stilgara? kako zna za stilgara? to mu je matićka rekla! :tf:

ja nikada nisam bio do stilgara, samo sam vam donosio kiflice od lakijeve babe :)

a što se nakačio na "najslabiju kariku", Srbu... jbt, jedan je u mojoj osnovnoj sve ovo isto radio, zvao se ne znam kako, a nadimak mu bio Racko, od Racković valjda, stim što se meni to pretvorilo u pacovko, pacov, packo, racko, RACKO, OMG. Tukao sam ga jer mi je dugovao neku siću sa ekskurzije 6 meseci, kada je došlo do kraja, dobio sam pare za 15 minuta. Bio je klasičan attention whore sa pertlama u dupetu onih popularnijih po školi, a na kraju su ga i oni tukli :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Molim vas samo da se skloni iz teme moja privatna prepiska iz Inboxa, znate i sami da to nije po etici Interneta.

Nema tu ništa što ne bih napisao i ovde javno, ali jednostavno nije u redu.

Kako bi bilo da ja sad nađem sve ribe koje ste vi neuspešno muvali u Inboxu pa da objavljujem ovde sa imenima? Nije lepo.

Ja sam objavljivao na svom profilu privatne prepiske, ali samo kad sam pitao ljude za dozvolu.

Hvala vam.

Link to comment
Share on other sites

mozda nije alt, evo zvacemo ga na sledeci paulauner.

Ko sto rekoh vec par puta, ima i duhovitosti ima i neduhovitosti, sve je ok do jedne granice.

Ono sto je nas (mene) iznerviralo je sto se predstavljate kao predstavnici IT komune (cega vec) umesto kao marketing "menadzeri". Ja bih u stvari rekao kao pametne muljare koje koriste frku i zbrku da zgrnu nesto, ali to je savim ok.

U stvari mene je iznerviralo "lifecoach" kao i debelo koristenje stranih reci, ali to sam samo ja.

Ako nisi alt, odgovori na jedno pitanje koje bi istok svakako morao znati! Sta je bosanska mecka?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...