Jump to content

Pucanje neta


Bozha021

Recommended Posts

Pozz ljudi. Imam jedan problem sa CSom vec 2-3 godine sigurno koji me iritira. Na pub serverima kada server radi team balans cesto zna da mi nestane municija, vreme , hp , radar , nishan i posle toga sledi pucanje neta, al nije normalno pucanje neta nego jednostavno mi zabaguje cs i sve ostale server, i kad ugasim cs i ponovo upalim sve je ok. Na mapi de_nuke se to desava stalno svaku rundu ako na serveru ima preko 10 igraca ... Dalje ... na mix ili cw-u mi se to desava samo na halfu u koliko nije rcon server, izbaci poruku reliable over channel tako nekako. al ja brzo kucam retry i on me ubaci na server i sve je ok al vremenom je postalo mng iritirajuce.... Probao sam da resim to reinstaliranjem cs-a sto nije uspelo, skidanjem drugog nekog cs-a sto nije uspelo , obaranje sistema takodje nije uspelo , na steamu mi se isto desava .... Pisao sam vec na klanrur forumu al sam bio iskuliran, pa se nadam da ce sada ovaj novi sistem oko pomoci 1 topic 1 problem biti mnogo preglednije i da ce neko znati kako da pomogne. Da takodje sam zab da napisem da nema teorije da igram neke druge modove tipa hns zm dr ... jedino me na DM serviram nikad ne izbacuje ... Hvala u napred.

sad sam uzeo novi komp i stanje je isto neki su mi rekli da menjam ip i port, ip sam promenio al nije pomoglo port ne znam da promenim jer se ne razumem tolko u te stvari a ne bi bas da experimentisem.... ako neko zna resenje vodim ga na pice!

Edited by Bozha
Link to comment
Share on other sites

Au matori pa tebi nema leka .

ne staj mi na muku :) pazi kad je doslo do toga da sam zvao orion i lepo im sve po spisku rekao , cekam da istekne net za ovaj mesec onda uzimam direktno od telekoma net , haos :S ako i mi i tad bude trokiralo ovako nznm onda sta vise ... jedino da uzmem gajtan ovaj od neta i da se obesim o vrata ... nista drugo i onda ih tuzim za ubistvo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...