Jump to content

Kanter,fps,lag


dakii

Recommended Posts

Ovako, do juce mi je sve super radilo fps zakucan 100, ping 10-15, sve super. Malopre udjem u cs, na dm-u fps do 70 pada, ovako na newgame 95-90.Sve programe u pozadini sam pogasio,skenirao avirom i spybotom...Probao najnovije drivere,stare,one sa diska,sve isto...Konfiguracija je sledeca:

AMD Phenom II X4 955 320 GHz

ATI Radeon HD 6850

4GB RAM

win 64 bit

Windows radjen pre 2 meseca otprilike.

Link to comment
Share on other sites

pojavio mi se drugi problem, ovog puta sa pingom,juce i danas ujutru sve radi odlicno ping 15-25, i onda otprilike oko 13h ping krece da se dize na 60, i posle 3,4h bude 200 na svakom serveru.Ovo mi se desilo sad zadnja 3 dana i prosle nedelje jednom i nikad vise :S Imam eunet adsl 1,5mb

evo slike procesa nzm mozda gusi odatle nesto :D

procesi1.png

procesi2.png

Rezultati sa speedtesta

1761952018.png

i pingtest

56473259.png

rate 25000

cl_updaterate 101

cl_cmdrate 101

ex_interp 0.01

Edited by D_J
Link to comment
Share on other sites

Evo i ja imam isti problem, koristim EUnet 6mb/512 paket i od nedelje pa do danas u periodu od 13-14h pa do 22h ping mi je 90-100 na nasim serverima, na nemackim preko 120, nemam loose nema choke... Posle 22h ping se smiri i bude 5 na nasim serverim.

ping.jpg

evo ovo sam slikao jutros ping 13 konstantno...

pinggg.jpg

a evo sad slikano ping od 90-100 kad se pinguje google...

trace.jpg

evo i trace route

1762255062.png

evo sa speedtesta

Zvao sam ih malo pre, sve sam im objasnio detaljno, oni kazu da nije problem ni kod njih ni kod mene, posto sam ja promenio sve kablove i probao isto to na lap topu ali sve je isto... Rekli su da se niko jos nije javio sa takvim problemom i da zbog toga oni ne mogu dalje da istrazuju, da se strpim par dana, a ovo traje od nedelje i svaki dan isto. Znaci ujutru i uvece savrseno radi bez ikakvih problema, ali preko dana dal dolazi do zagusenja ili cega drugog skoci ping... Imam eunet adsl od kad znam za sebe i nikad nisam imao ovakav problem...

Tako da ti uzmi telefon u ruke i zovi im tehnicku podrsku 0700/300-400 da ne budem ja jedini sa problemom :D

Edited by Shev
Link to comment
Share on other sites

Zvao sma malopre, kazu mi problem nije do njih vec do mene...I ja takodje imam eunet vec 3 godine i ovo mi se nikad nije desavalo.

Zovi ih ponovo, reci da si uzeo od drugara laptop i da ti je i tu ping veliki, pinguj kao ja google i vidi koliki ti je ping, moras da budes uporan, nemoj da dozvolis da ti uvale neki dodatni paket ili opciju :D, jer nije do toga negde je puko link ili je preopterecenje, a oni to ne znaju jer se niko ne zali... Zovi sve dok se ne nadje neko normalan da te saslusa... I odakle si ?

Edited by Shev
Link to comment
Share on other sites

Вероватно је проблем до њих, јер су преоптеретили све линкове и сјебали bandwidth..

Пробајте TCP Optimizer, можда успе да вам помогне кол'ко тол'ко..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...