Jump to content

Star Wars episode I, The Phantom Menace


Recommended Posts

"At last, we will reveal ourselves to the Jedi... At last, we will have revenge!"

Ovu rečenicu je zlokobni Dart Mol izgovorio u maju davne 1999. godine na velikim ekranima širom sveta... Osim kod nas!

Konačno, Star Wars: Epizoda 1 - Fantomska pretnja dolazi i u naše bioskope, prvi put, i to u neverovatnom 3D izdanju!

Distributer Mega Com Film iz Beograda i organizatori Star Wars Fan Konvencije pozivaju vas na premijeru prvog dela najvoljenije filmske sage u istoriji kinematografije. Pridružite nam se 8. februara 2012, u 17:00 časova, ispred bioskopa Cineplexx, u tržnom centru Delta City, gde će vas dočekati uživo Dart Vejder, Čubaka, imperijalni truperi, i Džedaji!

DRESS CODE: POZIVAMO VAS DA I VI OBUČETE SVOJE KOSTIME INSPIRISANE "ZVEZDANIM RATOVIMA" I DA NAM SE PRIDRUŽITE!!!

Članovi radionice crtanja stripa i ilustracije "Đorđe Lobačev" crtaće za vas junake iz Zvezdanih ratova!

U 20:00 časova prelazi se u sale bioskopa Cineplexx, opremeljene najnovijom 3D tehnologijom, gde će početi projekcija filma Star Wars: Epizoda 1 - Fantomska pretnja!

Pridružite nam se u jednom davnom dobu, u jednoj dalekoj, dalekoj galaksiji...

I ne zaboravite - Sila je sa vama!

peace is a lie, there is only passion

Link to comment
Share on other sites

Pa nećeš valjda sina da upoznaješ sa Star Warsom preko ovog "filma"? :O

Ako cemo realno, SW E1 je dechiji film - njega ce brzo da zaboravi. Taman da kada bude imao 8 godina odgleda SW E4 i sa 9 i 10 da odgleda E5 i E6. To je neka moja logika.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Glupo mi je da editujem post - LM, odgledao sam 3D verziju Phantom Menace-a, ako zelite da vidite mega 3D, njega necete dobiti, ali ima nekoliko lepih effekata (Yodino uvo koje izlazi iz ekrana dok se kamera vrti oko njega, naprimer). Klinac mi je odlepio za Star Wars-om sada, pitao me je posle filma da li mozemo da ostanemo u bioskopu i odgledamo sledecu epizodu [:D]

Sam Episode 1 je na nekim mestima prilichno ostario - loshe izgledaju neke CGI scene, slika je nekako isprana (color correction?!?), scene shibanja lightsaberima su smeshne u odnosu na ono shto Blur radi danas za SWTOR i Force Unleashed. Ono shto je mega i dan-danas - pod race - i dalje izgleda super, po meni highlight ovog filma (klinac mi je tih 10-ak minuta bukvalno skakao svaki put kada su proletali pod raceri). Bedak shto nema neke modernije igre sa pod racingom, bila bi hit ovih dana...

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ne igram SWTOR - probao sam betu, ali nije to za mene... Nemam vremena za MMORPG ((((

@Stator - Phantom Menace jeste razocharenje, ali chak i kao takav je bolji od 99% sranja koje imamo danas, nazalost...

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...