Jump to content

PC perf.


fitjfiritj

Recommended Posts

imam problem sa cs-om vec mnogo dugo , non stop mi je fps 50-60 i prosto non stop freeze-uje i totalno pokoci ceo komp ... Morala sam da stavim u startup da mi vuce manje od procesora da bi mogla makar nekako da igram i izmerila sam performance preko nekog programa i uporedo ima i rezultata slicne skoro iste konfe.

perfad.jpg

Uploaded with ImageShack.us

grafika stavljena pre 3 meseca u komp gforce 8600 GT , dual core intel 5300 2.6ghz 2 gb ram-a, maticna asus sa slike...

Link to comment
Share on other sites

Пази, ја имам сличну конфигурацију на Вин7 и све ради супер.. Једноставно, мораш с времена на време да реинсталираш систем како би опет био "брз" као некада.. Пробај да дефрагметнујеш дискове, очистиш све непотребне фајлове са компа, апдејтујеш драјвере..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Пази, ја имам сличну конфигурацију на Вин7 и све ради супер.. Једноставно, мораш с времена на време да реинсталираш систем како би опет био "брз" као некада.. Пробај да дефрагметнујеш дискове, очистиш све непотребне фајлове са компа, апдејтујеш драјвере..

znaci ja pricam o performansama kompjutera... win 7 je reinstaliran bio na servisu kompjuter pre mesec dana i redovno se skenira , defragmentuje itd itd... Neka se javi neko ko se razume u performanse kompjutera i ko moze da mi samo stavi do znanja da li je procesor skroz otisao ili je tu jos nesto pokvareno ... u servisu su mi rekli da kompjuter radi sasvim solidno sto se po igricama i samom radu kompjutera ne bi reklo. to je to

Link to comment
Share on other sites

Не може да ти оде процесор тек тако.. Могуће је да ти је ослабило напајање па да компоненте не добијају довољну снагу и онда не могу да извуку фпс.. Ако већ тражиш проблем у хардверу, а не мора да буде уопште..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Не може да ти оде процесор тек тако.. Могуће је да ти је ослабило напајање па да компоненте не добијају довољну снагу и онда не могу да извуку фпс.. Ако већ тражиш проблем у хардверу, а не мора да буде уопште..

napajanje kupljeno novo pre mesec dana LC power 450w... hardver jeste , sta tacno ne znam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...