Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nema kako ti oces nego kako Bog kaze. Umesto da se pakujem za Srbiju, ja lezim na hirurgiji u Svajcarskoj bolnici. Moram da pohvalim urgentnu sluzbu, brzi su, svi su nasmejani, rukuju se sa tobom, pricaju lepo, upoznaju te, sta radis cime se bavis i to.. 10 doktora me do sada obislo i tako. Sestre su jbj.

Al sta da radim do 5 i 30 i operacije kad mi se u ovom stanju ne spava :S

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Prevelika mi kita mora hitno da se smanjuje.

Ne, znao sam da cete me isprozivati, al me jako sramota da kazem sta je, tako da nek ostane na tome da nije nista strasno. I da od jutra nastavljam da rolam po ruru!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Elvise, nije tinejdz, svi znaju da sam trebao u NS biti sutra, sad kurac, lezim na hirurgiji i cekam da prodje 8h od poslednjeg hasa... Uglavnom, incizija, malo otvaraju, vade neko sranje i zatvaraju :D

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Ма слажем се, све си то лепо могао да напишеш у првом посту, али ти си га сам тако формулисао :)

Edited by Elvis J. Kurtovic

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

pa nije strano telo do bakterija sto je telu strana! mislim, slicno je urasloj dlaci, samo nije to... al vece i gore i na takvom mestu da ne mogu da hodam :/

heh eeeeeeeee, mozda umres daki

gledao sam film awake neki dan, tog tripa se najvise tripujem :/

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...