Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

Jako malo ljudi znam koji se zaista nadaju one night standu. Svima je verovatno par puta poslo za rukom, ali svako zna koliko je puta morao da izadje i truda ulozi u to, da je sasvim jasno da ta varijanta ne funkcionise, kao ni ona ovog lika sa slike.

Edited by SIN
Link to comment
Share on other sites

Varijanta ni jednog ni drugog lika sa slike ne funkcioniše, slika je tipičan frust momenat lika što je stvarao strip. Gde je dulio da vam objasni o harizmatičnom zen brkajliji :)

Edited by Савовски
  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jako malo ljudi znam koji se zaista nadaju one night standu. Svima je verovatno par puta poslo za rukom, ali svako zna koliko je puta morao da izadje i truda ulozi u to, da je sasvim jasno da ta varijanta ne funkcionise, kao ni ona ovog lika sa slike.

hocu reci da iako je to instinktivno tako, ljudi chesto koriste mozak i racionalno postupaju, tako da cesh se sa ribom koju skontash poheftati za 2 dana a ne za 6 meseci, ribe mogu da upadnu u fazonu da se heftaju sa vishe tipova, tipovi mogu da nemaju odbojnost na gejeve itd. drugim rechima - ochekivao bi od ribe koja slusha radiohead da ima dovoljno mozga da ne bude u fazonu "squirt" kada joj polupismeni lik onako neshto napishe

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Laze, ja nisam bas strip shvatio tako bukvalno. Shvatio sam da je prva slika dobrica koji uvek biva friend-zoned i koji je, najcesce, dosadan zbog manjka samopouzdanja pa ide tom "sigurnijom" putanjom - biti fin.

Druga slika treba da predstavlja lika kojeg prvi lik rizentuje i misli da je daleko interesantniji i zanimljiviji od njega jer je ovaj sportista/blejac. Sasvim je jasna perspektiva stripa, crtao ga je prvi lik.

Mozda zaista imas pravo, mozda je lik zaista mislio na notorno nepismene likove, ali onda je sasvim jasno da on nema sta da pise o radioheadu ribi koja ce se muvati sa nepismenim likom jerbo je i ona ista. A ako misli da ce na intelekt sprcati dobre picke (crtac je nacrtao tako) koje su pritom glupe, opet fejluje i izbacuje debilan frust.

Link to comment
Share on other sites

same here :( treba nam savetovaliste za bolne one night standove (HIIIJAO CRNCI IDEMOOO)

da znash da je i meni. na kraju sam ribi poslao sms "ajde da vishe ne radimo ovo i da nikome ne kazhemo da smo radili"

rekla je "ok", tako da predpostavljam da nije ni ona mnome bila odushevljena :D

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Šta će strip ovde, zar ovo nije topik o one-night stand carevima koji svoje ''mi jebemo na jednu noć'' hvaljenje kamufliraju kroz post koji naizgled izgleda kao iznošenje neprijatnih iskustva? :tf2:

Udrite paljbu sad, morao sam :)

Edited by Савовски
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...