Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

Dobar, Trupsi :D

5143822_700b.jpg

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Mene boli uvo za 9gag, nit ga posećujem nit imam ikakvu emociju prema njemu. Moj komentar sa prošle strane se odnosio na one koji zapravo ne podnose 9gag, a ima ih dosta po forumu i jedno vreme su dosta smarali kada vide 9gag zaglavlje. Kao da je bitno odakle nešto dolazi. Ovaj strip sa Slendermanom, kao i većinu drugih stvari koje podelim sa rurom, nadjem na nekom drugom forumu/sajtu koje redovno posećujem, i ako nadjem da je nešto interesantno, onda me ne interesuje primarni izvor, jednostavo šerujem dalje.

Edited by Савовски
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nisam na kraj sraca, ja sam uglavnom veoma smiren i pozitivan čovek, i na forumu retko kad pokažem znake nervoze, nego eto recimo sad mi je neko dao minuse za slendermana čisto fore radi zbog onoga što sam napisao na prošloj strani i dakijeve pošalice, i onda me tako neke sitnice nadrkaju, jer je kod mene kranja namera uvek dobro i korist prema rur zajednici i nema potrebe da me neko pravi budalom.

Edited by Савовски
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...