Jump to content

GAMESTATION GIGATRON TOURNAMENT VOL. 3


owned

Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to znaci lepi moj da su oni meni rekli pre 5 dana stavi nas da smo uplatili, donecemo ti pare tad i tad razumes jer je sve bilo zavejano, to sto si ti cekao zadnji dan da uplatis, a nikom nista pre toga nisi rekao to je druga stvar... napisao sam lepo malo pre, da ste nas zvali i rekli imamo 3soma dacemo ti to, doneti posle jos ne bi bilo problema, tako da sta da ti kazem, sledeci put se potrudite malo vise i ne cekajte zadnji dan.

Link to comment
Share on other sites

Vidi ako ja kazem da nisi onda nisi :) Ja sam dao za njih 6000, pa su mi oni danas doneli i castili me sokom sto sam im to uradio :tf:

salim se sada... ali iskreno sad svi mogu da seru razumes, decko je zvao da plati juce, ali ni JA ni OWN nismo mogli. mogli ste svi ranije da uplate i ne bi bilo ovoga , ali tako je kad cekas zadnji dan.

Link to comment
Share on other sites

Vidi ako ja kazem da nisi onda nisi :) Ja sam dao za njih 6000, pa su mi oni danas doneli i castili me sokom sto sam im to uradio :tf:

salim se sada... ali iskreno sad svi mogu da seru razumes, decko je zvao da plati juce, ali ni JA ni OWN nismo mogli. mogli ste svi ranije da uplate i ne bi bilo ovoga , ali tako je kad cekas zadnji dan.

I ja sam zvao juce,own je spavao ti se nisi javljao. Na stimu necete da me prihvatite jer ste pro igraci,a acc vam stoji u informacijama za turnir.

Link to comment
Share on other sites

a inbox rura ne koristimo isto jel? to ti na primer nije palo na pamet?

Logujem se na rur samo kada moram,kao sada. Da sam ti pisao juce isto bi prosao kao i sa prva dva slucaja jer ti nisam drug,addovao sam te na stimu jos pre 15 dana,pa onda opet pre 10. Danas sam te opet addovao pa si me blokirao,sta cu jbg nisam ti drugar.

Link to comment
Share on other sites

Vidi milice ti se logujes kad moras, a morao si pre dva dana iskreno, bas je bilo gusto, realno sta ces mi na stimu, kad u zivotu mix necemo odigrati iskreno niti cemo vezbati, imam apsolutea isto je mogao i on da mi napise, najbolje sada da dodam svakog iz tvoje ekipe pa da se dopisujemo.. da si mi napisao na ruru makar ja bi video i ostavio jer sam isti prema svima tako da toeto lepi.

inace , juric je nego mi je ownedow acc...

Edited by own
Link to comment
Share on other sites

Vidi milice ti se logujes kad moras, a morao si pre dva dana iskreno, bas je bilo gusto, realno sta ces mi na stimu, kad u zivotu mix necemo odigrati iskreno niti cemo vezbati, imam apsolutea isto je mogao i on da mi napise, najbolje sada da dodam svakog iz tvoje ekipe pa da se dopisujemo.. da si mi napisao na ruru makar ja bi video i ostavio jer sam isti prema svima tako da toeto lepi.

inace , juric je nego mi je ownedow acc...

Pa ja necu da igramo mix,nego da te pitam oko turnira. Stoji ti u informacijama decko. Nisam milica zovem se Stefan i nisam lep uopste,ruzan sam toliko da kad bi me videli uplasili bi ste se.

Link to comment
Share on other sites

verovatno ces igrati turnir sta si se usro... ali realno uplacujes predzadnji dan i ocekujes da upadnes, pa sine nije ti ovo ispred zgrade, ranije moras da razmisljas na sporedne faktore razumes evo naprimer RISTA iz e zona kretencina najobicnija, dao mi je 3000 i ja mojih 3000 za njega jer je pacijent jedan najobicnij i tako je platio ucesce razumes...

Link to comment
Share on other sites

verovatno ces igrati turnir sta si se usro... ali realno uplacujes predzadnji dan i ocekujes da upadnes, pa sine nije ti ovo ispred zgrade, ranije moras da razmisljas na sporedne faktore razumes evo naprimer RISTA iz e zona kretencina najobicnija, dao mi je 3000 i ja mojih 3000 za njega jer je pacijent jedan najobicnij i tako je platio ucesce razumes...

Sta pricas ti celavi ? :D Videcemo te u nedelju, ima payche i ja da te karamo ! :D

Link to comment
Share on other sites

verovatno ces igrati turnir sta si se usro... ali realno uplacujes predzadnji dan i ocekujes da upadnes, pa sine nije ti ovo ispred zgrade, ranije moras da razmisljas na sporedne faktore razumes evo naprimer RISTA iz e zona kretencina najobicnija, dao mi je 3000 i ja mojih 3000 za njega jer je pacijent jedan najobicnij i tako je platio ucesce razumes...

Sta cu kad sam glup,zaboravio sam da zivimo u Srbiji :-) opusteno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...