Jump to content

Ko sa foruma drzi tesliks?


Ste

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nažalost, pišem ovde u ime porodice mog prijatelja Marka Teodorovića (ovde je bio poznat kao noodle) koji je preminuo u novembru. Verujem da je Marko na tesliksu imao zakupljen hosting nalog za sajt donorheroj.com (mislim da domen nije kupljen preko tesliksa). Njegova porodica ima želju da nastavi da održava sajt ali sa Markom smo izgubili i sve pristupne parametre kao i informacije o tome da se tesliks gasi.

Bezuspešno sam pokušao da dođem do tesliksa mailom i telefonom kada sam naišao na ovaj topic. Da li neko odavde može da nam pomogne da dođemo naloga za FTP i cPanel ili bar da nas uputi na nekoga ko može da nam pomogne. Da li je i šta je potrebno od dokumentacije da bi se parametri dobili?

Hvala na pomoći,

Nikola

0655065202

nzivanovic@knf.rs

Link to comment
Share on other sites

@nzivanovic - trebalo bi da ti lucky posalje login details uskoro

@VELIKI KURAC, postovani veliki kurche (morao sam [:D]), pitao sam ortaka koji drzhi taj hosting i kazhe da ti se domen registruje trenutno i zvace te danas telefonom da potvrdi.. imali su nekih problema oko registracije .rs domena zbog prelaska na drugi domen registrar pa je zato potrajalo [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...