Jump to content

c2d E5300+MSI G41M-P28, Logitech MX3200, Serverska DDR2 :)


gsm

Recommended Posts

Na prodaju:

1) C2D E5300 + ploca MSI G41M-P28 (samo u kompletu). Ploca je Micro ATX pa je kompletic taman pogodan i za neku htpc varijantu i sl. :) . Ploca ide u originalnoj kutiji, knjizice, sata kablovi, bracket, CD (inace ploca koristi ddr3 memoriju - max 8gb). Uz procesor ide originalni cooler. Korisceno u kucnoj masini, nikada akano, oc-ovano ili sl. Radna garancija 7 dana :) Cena kompleta - 45eur

http://www.msi.com/product/mb/G41M-P28.html

2) Logitech MX3200 wireless komplet (laserski mish & tastatura)

http://www.logitech.com/en-roeu/433/140

Komplet kucno koriscen, dobijen na poklon svojevremeno pa nemam garanciju a mislim da je istekla (valjda je bila 2g, a inace uzeto u CT-u). Ispravno, a sto se stanja tice generalno ok tj standardni tragovi upotrebe na wrist rest-u, izlizano malo slovo A i polomljena nesrecnim slucajem :S: pozadi jedna ona nogica za podizanje nagiba - meni nije smetalo posto to ionako ne koristim. Laserski mis koji ide u kompletu MX600 sljaka ok, izlizana na par mesta ona gumena bocna obloga i stopice bile bas bas dotrajale pa sam ih skinuo pre neki dan kada sam cistio misa (htedoh da uzmem u Gigatronu one Steelseries GlidesMX za njega za nekih 300 din, al` nikako da stignem). Originalnu ambalazu imam negde, al` nisam siguran gde smo je zaturili pri seobi pa ako nadjem dajem sve u full pakovanju :D Ako bude zainteresovanih saljem fotke na mail. Cena kompleta - 25 eur

Stavka 1+2 u kompletu moze za 65 eur

3) I malo egzotike :D - serverska memorija Apacer, 2 modula od po 2GB DDR2 (2GB ECC PC2-5300, oznaka AP2048HP942A), na kutiji pise Brand specific Memory Module (for HP/Compaq Workstation), Windows 7 Compatibile. Memorije je prakticno nova, otpakovana al` se ispostavilo da ne odgovara za masinu za koju je uzeta (tj. kupljena pogresna memorija), pa nije ni koriscena, jel :) (uzimano za firmu pa nemam napismeno garanciju, ali pretpostavljam da nije problem preko sn-a - uvoznik EWE Computers, uvoz od 2011. tako da je sveze :D ). Cena - 55eur komad ili 100eur oba u kompletu

Inicijalni kontakt na PM. Ne preferiram nesto slanje kurirskim sluzbama. Zamene mi trenutno ne odgovaraju preterano.

Edited by gsm
Link to comment
Share on other sites

I dodajem sledece:

4) Kingston SODIMM moduli od 2GB DDR2 (tacna oznaka KVR667D2S5/2G) - novo, neotpakovano. Napismeno garanciju nemam posto je takodje uzimano za firmu sa gomilom nekih drugih stvari, ali verujem da nije problem preko sn-a (uvoznik: Kim Tec D.o.o). Imam 3-4 modula (provericu sutra) - (prednost onome ko uzima vise i naravno mogucnost manje korekcije cene) Cena - 1800din komad

Edited by gsm
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...