Jump to content

RURomobil!


dovlagsi

Recommended Posts

Mislim da je to ok jer trupsi rece sa mu vise ne treba.

Enivejz bili on i ja da registrujemo i fejlovali tj ovi nisu hteli da urade zbog lose prednje gume i rucne. Pa jel moze neko da preuzme na sebe registraciju ko eventualno zna nekoga iz ovih tehnickih sa ne prave problem sa tim.

Ostavicu ja pare za registraciju u hq.

Link to comment
Share on other sites

je li ostaje na snazi moja zelja da uzmem ruromobil veceras ?:) ako da, mogu li kod trupsija da ga preuzmem posto je i on na nbg?:)

 

auto je kod mene ispred zgrade na parkingu, rezervoar napunjen, kljuc i saobracajna su sa mnom trenutno na poslu (Arena), idem posle nesto do grada, a oko 8-9 bi trebalo da budem gajbi (Expo centar)

 

Javi se na 0644100010 da dogovorimo primopredaju

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Za slučaj da se on sam ne seti, registracija je uspešno obavljena zahvaljujući Zwerku, tako da kudos njemu. 

Cifra je 14.500 din, pa je to ujedno i podsetnik za prikupljanje fonda za RURomobil za registraciju i "investiciono održavanje" za narednih godinu dana. Ko hoće može da dođe do redakcije da se družimo, ko ne, može da uplati na račun, neka se samo javi oko toga i tako to.

Link to comment
Share on other sites

Bio danas u toj agenciji (ime poznato Lakiju radi daljeg sredjivanja tih stvari) i ono haos, umro sam od smeha. Ja sam kolegu pitao da li zna tu neku agenciju koji bi malo zazmurili na jedno oko za te rucne i gume i to i on mi kaze idi tamo i oni ce ti sve zavrsiti. Dolazim ja tamo i razgovor tece otprilike ovako:

 

- Dobar dan ja bih da registrujem auto. 

- Ok, daj. 

- Ali znate auto se ne vodi na mene nego na drugara. 

- Imas njegovu licnu kartu? 

- Imam (kolega je rekao da to nabavim). 

- Dobro daj. 

- Ali znate auto je star 40 godina, jel treba da ga dovezem?

- Jel ima plin?

- Ne. 

- Daj onda. Jel znas koliko je presao?(lupio sam 86.000, cini mi se da to nije ni prebaceno na novu tablu) Jel drugar nije menjao adresu? (poslao mi je samo ufotkanu lk, ne vidi se adresa)

 

Na kraju su sutra gotova dokumenta, sve izaslo 14.500 din a na onom kalkulatoru registracije izadje 14.850, ne racunajuci tehnicki pregled :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Drugari, ajde da skupljamo keš za registraciju da damo Zwerku, ko želi, hoće, može ... ko hoće može da donese u redakciju pa ćemo mu posle dati, ili da mu uplati direktno, može i tako, kako god. 

Redakcija - svaki radni dan od 10 do 17h, vikendom najava, as always.

 

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...