Jump to content

problem sa sapphire radeon hd 5570


SavKe

Recommended Posts

Dakle zadnja verzija drajvera koju imam je iz sep/okt ove godine. Probao sam da instaliram prvo verziju iz novembra, a sad i ovu skoro izašlu decembarsku verziju, i koliko god puta probao, instalacija se kao odradi do kraja, i onda u log-u pokaže da je instalacija drajvera fejlovala, i posle kada pogledam koja mi je verzija drajvera, piše i dalje da je ta 11.9, i ako sam pokušao da instaliram i 11.11 u 11.12. Pokušao sam i sa ručno skinutim verzijom instalacije, direktno preko sajta, medjutim ista stvar. Ima li neko bar ideju u čemu može problem da bude?

edit/ Da dodam da sam upravo probao i preko device managera da instaliram drajvere iz onog suport foldera što ga pravi amdov instalater, ali ni to nije uspelo.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

regularna PCIe, plašio sam da će win reins jedin rešenje da bude, mrzi me sad da se bakćem :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Inače, pogrešio sam u naslovu, lol, govorimo o modelu 5770, ali nije da ima neke veze :/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ati ....

Ati me uvek razocarao sa driverima a i sa grafickom , naprimer moj drug je ima 5770 novu ja staru 9800 gt , dosta stvari nije htelo da radi normalno na 5770 a kamali jos d11 sto kao ima , sad sam gledo imedju 6870 i nvidia gtx 560 i uzeo sam jednu i drugu , 560 se pokazala bolje sa amd cpu-om , cak i ta prica da amd je dobar da imas i cpu i gpu ali nista od toga , pada u vodu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...