Jump to content

CALIFORNICATION


konfuzni

Recommended Posts

Au u sta se ova serija pretvorila :[ Zadnja epizoda katastrofalna pokusaj vracanja fora iz ranijih sezona, i na samom kraju epizode totalni lol od spanske serije. Trebali su je zavrsiti ipak kada je bila u punom sjaju pre jedno 2-3 sezone ovo je mucenje vec.

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

okej, hoce li jebeno prestati sa ovim bednim komicnim scenama koje se baziraju na lose napisanim momentima neprijatnosti? svaka epizoda sadrzi jednu scenu gde se njih 3 raspravlja pred 80 ljudi ko je kome pusio kurac i ko koga sve tu jebe itd. izgubili su dodir sa realnoscu, kao da gledam sitkom

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ok, pokušaću da napišem neki svoj komentar cele sezone, iako sam hteo da postujem samo kili smajli ( :c )

Dakle, na početku sezone on se vratio zbog jebene Karen, sa planom da budu opet zajedno and all that shit. I to je jedina stvar koja je definisana u celoj sezoni. Zašto to mislim? Jednostavno cela sezona totalno nema neki tok, priča ne vodi nikuda, fazon gledaš desetu epizodu - ništa se ne dešava, kao da gledam drugu-treću epizodu... slično je bilo sa poslednjom sezonom Dextera.

Kao da su bili u fazonu:

-Ok, prva epizoda - Henk se vraća, Karen mu kaže da mora da odraste itd. Imamo i poslednju epizodu, tu će da se pomire!
- A šta ćemo između te dve epizode?
- jebiga, ne znam, dajte predlog neki...
- znam, da ubacimo random klinca koji je zapravo henkov sin!
- Odličan predlog!
- I mama od klinca da bude milf obavezno!
- Sjajno, GREAT JOB GUYS!!!

 

Čak bi i ovo sve bilo podnošljivo da su za ulogu klinca uzeli nekog ko manje iritira, i ofc da scene sa klincem nisu kao iz nekog teen filma, da nisu forsirali fore (npr. kad god je rekao ono "motha-fuckaaa", to je zvučalo toliko jadno da sam imao transfere neprijatnosti).... sve u svemu užaš

:c


  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...